Skocz do zawartości
Krzysztofsz

zmiana dźwieku na gong

Rekomendowane odpowiedzi

dzięki zyggy. możesz mi podpowiedzieć jak to się obsługuje tzn. czy wystarczy tak po prostu podłączyć włączyć zapłon uruchomić laptop, czy procedura jest jakoś bardziej skomplikowana. Nie miałem z tym nigdy do czynienia dlatego proszę o wyrozumiałość.

Vaga już znalazłem, właśnie się zciąga:) Kabelek zaraz poszukam na allegro.

 

Edytowane przez gorgon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciężko tu pisać instrukcję, ale tak na szybko z pamięci: zainstalować sterowniki do kabelka jeśli masz na USB, często dwa razy (raz interface i port COM, na ogół dostarczone w komplecie, ja tak miałem od Viaken'a; zainstalować VAG-com; ustawić w opcjach właściwy port COM, będzie to dodtakowy port na USB (wirtualny); wykonać test (jest taki klawisz); najlepiej dokonać aktywacji VAG-com do pełnej wersji (jak nie mam pojęcia, bo nie wiem jaka wersja i jaki crack); no i cóż działać; niestety nie opiszę jak się nim posługiwać, bo to byłaby chyba książka; polecam przeglądać forum to i http://www.vwgolf.pl; to chyba tyle, jakby co to polecam też opcję [szukaj] na forach

 

pzdr

zyggy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja dodam tylko, aby podczas instalacji interfejsa w systemie dopilnowac aby wbil sie na niskiego coma 1-4. inaczej vag go nie wykryje.

 

pozdro

 

Daniel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tylko kodowanie, tak jak pisali koledzy trzecia cyfra zmieniona na "3"

Z tego co wyczytałem to 3 cyfra jest od kodowania licznika na dany kraj. "3" to jest kodowanie dla Kanady. Czyli Zyggy zmieniłeś kodowanie na Kanadę ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak dokładnie zrobiłem '3' i był gong

 

pzdr

zyggy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok zyggy zestaw od Viakena z Krakowa już jest w drodze do mnie :) Jak doleci będę próbował Dzięki Pozd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tak dokładnie zrobiłem '3' i był gong

 

pzdr

zyggy

a jak zmieniles kodowanie na kanade to zmienil Ci sie zegarek i przebieg z KM na MILE??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cycu - wiesz co, zmian zegarka nie zauważyłem, a km jak były, tak były. W sumie wyłączyłem to, bo jest trochę irytujące. Z opisu widzę, że masz taką samą furę, a na dodatek jesteśmy z tej samej miejscowości. Daj na PW jakś namiar na siebie, najlepiej komórka, to spotakmy się i pogadamy na wizji.

 

pzdr

zyggy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
b4df695728bd2f67med.jpg Edytowane przez rosiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co oznacza w kod.5 km/l?

 

inny przelicznik spalania - określa ilość kilometrów przejechanych na litrze paliwa. Miałem takie coś w firmowym doblo i zastanawiałem się co to za kretyn zaprojektował ;)

Edytowane przez dtambor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
inny przelicznik spalania - określa ilość kilometrów przejechanych na litrze paliwa. Miałem takie coć w firmowym doblo i zastanawiałem się co to za kretyn zaprojektował

akurat wv jest todla japonców :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zeby mieć gong i resztę opcji normalnie to trzeba 6 wbić !?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To zeby mieć gong i resztę opcji normalnie to trzeba 6 wbić !?

 

podobno w tym kodowaniu przekraczajac 120km/h tez jest gong. zastanawia mnie roznica miedzy 1 a 7 musi byc jakas, ale o co chodzi to nie wiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba będzie sprawdzić.:634:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak to jest w koncu z tą gwiazdką ostrzegającą o oblodzeniu? Bo mi się ona nigdy nie świeci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może masz za stare MFA. W początkach produkcji tego nie robili... To tylko moje domysły. Ja mam szafę z 12.98 r. i już jest gwiazdka/śnieżka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No mam MFA w zegarku i przy teście wskaźników - gwiazdka się pokazuje. Więc skoro jest to powinna działać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem że zmiana na GONG ma byc tak :

17 - wskazniki

07- kodowanie

i tam podać 6.

potwierdzcie proszę .....

Dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szafarek tak zgadza się, chociaż jeżeli nie ma na wyposażeniu gongu to nawet zmiana kodowania nie pomaga. Pozdrawiam :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności