Skocz do zawartości
Carrey

Rozbiórka drzwi i naprawa zamka - Almannah dla potomnych :)

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc,

pekła mi linnka otwarcia drzwi od zewnatrz.

Przy okazji wymiany kupilem zamek od strony kierowcy z Passata 2003

 

Czy bedzie pasował i poprawnie dzialal w passacie z 1998?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam taki problem z b5 fl mianowicie zamykając drzwi z pilota, drzwi kierowcy nie zawsze się zamykają wszystko się zamyka oprócz drzwi kierowcy wtedy trzeba dwa/trzy razy nacisnąć na pilot i się w końcu zamkną, poza tym zawsze przy zamykaniu jest taki głuchy dźwięk ( echo ? nie wiem jak to fachowo nazwać ) oprócz tego z kluczyka nie działa otwieranie/zamykanie ( było już naprawiane i po około tygodniu od naprawy znowu się zepsuło ). Ma ktoś może jakiś pomysł co to może być ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mikrostyki w zamku lub zimne luty, tak czy siak zamek na stół i sprawdź przejścia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zimny lut w tym module co jest w drzwiach tak ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podczas odkręcania wkładki zamka pękła mi ta cześć zamka przymocowana do zewnętrznej karoserie drzwi,która trzyma wkładkę-jak sie to nazywa i gdzie dostanę?

1.Otwarte drzwi kierowcy,pasażera -uzbraja się alarm dokładany do passata.

2.Otwarte drzwi kierowcy i lewe tylne -brak podświetlenia progów.

3.Prawe przednie i tylne -podświetlenie działa .

4.Otwarte drzwi (bez znaczenia które)-brak oświetlenia kabiny.

 

Wina zamka,jeżeli tak to który zamiennik z allegro polecacie?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Archos ja bym nic nie kupował z allegro tylko sobie sprawdził czy nie ma zimnych lutów w zamku i tylko byłby nie potrzebny koszt. A przy okazji jak bedziesz mial zamek juz rozlozony to popsikaj sobie wd40 na krańcówkę lub ja tylko wymien na nowa koszt z 15zl a zamek na allegro 75zl plus przesyłka. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:luka A co z tą moją sprężyną? :hyhy:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Panowie, mam taki problem. Ostatnio po załączeniu z pilota klawisza zamknij i alarmu(oryginał) od razu alarm się załącza tak jakby jakieś drzwi były otwarte. Na zapalonym silniku otwierałem każde drzwi po kolei i patrzyłem na tablicy, czy zapali się lampka otwartych drzwi. I tylko w przypadku drzwi przednich od pasażera nie widać żadnej reakcji na otwieranie. Lampka się nie zapala. Zaobserwowałem również, że mam słaby zasięg pilota a bateria na pewno była wymieniana.

 

Co może być przyczyną, nie wiem co mam najpierw rozbierać zamek, czy moduł?

Proszę o pomoc, może ktoś miał taki przypadek?

 

Pozdrawiam,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrób najpierw zamek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tylko w przypadku drzwi przednich od pasażera nie widać żadnej reakcji na otwieranie

 

No i właśnie ten zamek jest zepsuty.Stawiam na mikrostyk który napewno jest do wymiany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No i właśnie ten zamek jest zepsuty.Stawiam na mikrostyk który napewno jest do wymiany.

 

rozumiem, że jak kupię cały drugi używany to nie muszę grzebać w środku, wystarczy tylko wymienić cały zamek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
rozumiem, że jak kupię cały drugi używany to nie muszę grzebać w środku, wystarczy tylko wymienić cały zamek?

Pod warunkiem ,że będzie sprawny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupisz uzywke za 40-50zl w dobrym stanie i tak naprawde nie wiesz ile bedzie dzialac, ja kupilem na alledrogo nowy mikrostyk za 15zl i wiem ze mam nowe i troche podziala. Mimo wszystko jak juz rozbierzesz drzwi i wyciagniesz zamek to mikrostyk jest na wierzchu, wiec mozesz skontrolowac go

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiedzialem ze moge wymienic sam mikostyk wiec kupilem caly zamek

http://allegro.pl/vw-passat-b5-golf-bora-zamek-drzwi-przod-lewy-new-i2918644598.html

mialem jedynie problem z odkreceniem srub od zamka jedna poszla a na drugiej klucz przezskoczyl i sie zabki zjechaly pozostalo tylko rozwiercanie koszt nowej sruby w ASO 2zl montaz zajal mi jakies 2 godziny bez wiercenia w godzinie bym sie zmiescil

bede jeszcze wymienial w golfie IV bo niechce mi sie zaryglowac zamek pasazera wiec porobie fotki wymiany zamka jakby co i zamieszcze fotki

Edytowane przez Jarek-u

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a macie namiary na taki mikrostyk?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Post #1 :wmorde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czytałem i oglądałem te zdjęcia ale nie widzę dokładnie tego mikrostyku. Chyba już ślepy jestem tyle walczę z tym zamkiem.

Tam już nie ma tych zdjęć i strona też jest usunięta z tego odnośnika.

Może ktoś przekopiował i udostępni?

Edytowane przez karant
następna myśl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności