Skocz do zawartości
Carrey

Rozbiórka drzwi i naprawa zamka - Almannah dla potomnych :)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam a czym mam przykleić blachy w drzwiach jeśli mi cieknie nimi woda ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam a czym mam przykleić blachy w drzwiach jeśli mi cieknie nimi woda ??

Można użyć uszczelki do okien profil D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybe podniesiesz recznie po wyjeciu silniczka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Witam ma dwa problemy. Pierwsze to zamek klapy tył. Kilka razy wymieniana końcówka przez elektryka i problem się powtarza. W końcu postanowiłem się sam za to zabrac. "Fachowiec" narobił niezły bałagan. Obecnie idą tam dwa przewody do krańcówki (lutowana) i całośc nieumiejętnie złożona i zaciśnięta opaską plastikową. Postanowiłem zadzwonic do serwisu. Nowy zamek 109 zł +kostka i przewody z konektorami (bo niestety u mnie wszystko zlikwidowane i polutowane:wsciekly). I tu mam problem w serwisie powiedzeli, że tam ma byc kostka na 3 piny. Czy ktoś wie jaki kolor przewodu muszę szukac i w jakiej kolejności konektory wpiąc w kostke.

Drugi problem to zamek prawy przód. Zakupiłem nowy zamiennik (firma VIKA) i po 2 miesiącach już nie włącza się oświetlenie, czy ktoś miał tego typu zamiennik, jeśli tak to czy wystąpił ten problem, czy warto coś samemu kombinowac, nie usmiecha mi się wymontowywawnie i reklamacja, może wystarczy coś poprawic.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Uporałem się z zamkami. Pisze, żeby przestrzec wszystkich przed nadmiernym korzystaniem z WD40. Niestety nie jest lekiem na wszystko w moim przypadku zaszkodziło zamkom. Powodował zakłócenia na stykach, zbiera syf i zakłóca prace mikro wyłączników (zapaskudził ten będący na zewnątrz pod zamkiem). Wszystko wyczyściłem i potraktowałem preparatem do konserwacji i czyszczenia styków elektrycznych. Zamek odzyskał swoją sprawność. Osobiście odradzam traktowania zamków WD40.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wsio już jest,proszę o zamknięcie :hyhy

Pytania jak i odpowiedzi się wielokrotnie powtarzają...

Poszło odpowiednie PW

 

Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ostatnio przelutowałem płytkę zamka lewych drzwi przednich i niby działa wszystko,tylko jak zamykam drzwi to ten cypelek się chowa,ale jak otwieram to nie wychodzi wystarczająco i zamyka wszystkie drzwi oprocz tylnych lewych i przednich lewych (cypelek nawet jak sie schowa to mozna otworzyc drzwi z zewnątrz i wewnątrz). Ma ktoś schemat tego zamka jak go złożyc? Chyba cos zle poskładałem i dlatego takie cuda...

Edytowane przez R@lph

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

_zamkniety

 

wszystko opisane!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności