Skocz do zawartości
longboy

Jakie żarówki H7 polecacie?

Jakie H7 polecacie?  

44 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jakie H7 polecacie?

    • Philips NightGuide DoubleLife
    • Philips Power2 Night GT 150
    • Philips X-treme Power
    • OSRAM nightbreaker
    • OSRAM +90%
    • HELLA Blue Light
    • HELLA LONG LIFE
    • NAVARA


Rekomendowane odpowiedzi

Założę w weekend i mogę cyknąć fotę albo dwie.

 

Daruj sobie. Szit jakich mało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok!! więc nie :)

Daruj sobie. Szit jakich mało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyjdę może trochę na przeciw, ale powiem tak - każda żarówka będzie świeciła bardzo fajnie, jeśli będzie miała soczewke i odbłyśnik w dobrym stanie ;)

 

Generalnie w ostatnich dniach przeszło mi przez ręce kilkanaście reflektorów i KAŻDY miał odbłyśnik w fatalnym stanie (i były to roczniki różne, od 2001 do 2005). Nie oszukujmy się - pierwsze lampy z b5 fl mają już ponad 13 lat... nie ma opcji aby odbłyśnik po takim czasie nadal był co najmniej w dobrym stanie. Dlatego w mojej opinii zamiast wydawać na żarówki okolice 100zł, polecam zregenerować swoje lampy(koszt za sztuke mniej wiecej 150zł). Gwarantuje Wam, że wtedy nawet żarówka z orlenu będzie świeciła lepiej niż jakbyście włożyli jakąś mega żarówkę do wypalonego odbłyśnika :)

 

Żeby nie było że piszę swoje domysły. Widziałem na własne oczy jak świeci zregenerowana lampa w b5 fl z najtańszą żarówką z orlenu i po prostu szok :) Przy najbliższym spotkaniu z tym autem postaram się zrobić foty żebyście sami się przekonali :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cytat Zamieszczone przez aggressive Zobacz posta

Koledzy, a używa może ktoś Philips Blue Vision ?

Założę w weekend i mogę cyknąć fotę albo dwie.

 

Cytat Zamieszczone przez Krzych_MetFuk Zobacz posta

Założę w weekend i mogę cyknąć fotę albo dwie.

Daruj sobie. Szit jakich mało.

ok!! więc nie

Cytat Zamieszczone przez Łysy Zobacz posta

Daruj sobie. Szit jakich mało.

Dokładnie badziew jakich mało -kupiłem co by pasowały do xenona 5000k a świecą tak perfidnie na żółto że moje night breakery już wysłużone dawały bielsze światło niż to. Strata kasy niestety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie badziew jakich mało -kupiłem co by pasowały do xenona 5000k a świecą tak perfidnie na żółto że moje night breakery już wysłużone dawały bielsze światło niż to. Strata kasy niestety.

 

 

Właśnie założyłem. I kurcze, chyba rzeczywiście. Ale sprawdzę jeszcze nocą. Przynajmniej od dziś wiem jak się trzeba namęczyć, żeby wymienić wszystkie H7 :D

Kupie coś z polecanych tutaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Właśnie założyłem. I kurcze, chyba rzeczywiście. Ale sprawdzę jeszcze nocą. Przynajmniej od dziś wiem jak się trzeba namęczyć, żeby wymienić wszystkie H7

Kupie coś z polecanych tutaj.

Nocą poprawy nie zobaczysz :nie a ja wiem że nie da rady mieć białego światła na h7 :dupablada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nocą poprawy nie zobaczysz :nie a ja wiem że nie da rady mieć białego światła na h7 :dupablada

 

Jesteś w błędzie. Posiadam takie żarówki H7 i mam lekko błękitną poświatę. Nie mam soczewki. A mogę nie jeden ksenon (albo te pseudo ksenony hidy) zawstydzić.

 

Philipsy albo osramy to są przereklamowane żarówki które padają po miesiącu albo dwóch.

pol_pl_Zarowki-Bosma-H7-55W-Extreme-White-kpl-2szt-3216_1.jpg

Edytowane przez piotrek24dm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jesteś w błędzie. Posiadam takie żarówki H7 i mam lekko błękitną poświatę. Nie mam soczewki. A mogę nie jeden ksenon (albo te pseudo ksenony hidy) zawstydzić.

 

Philipsy albo osramy to są przereklamowane żarówki które padają po miesiącu albo dwóch.

[ATTACH=CONFIG]116495[/ATTACH]

 

Nie wydaje mi się żebym się mylił ponieważ pierwsze co zrobiłem to sprawdziłem jak świecą do pary z ori ksenonem-fakt że świeci tylko na długich i to niezwykle rzadko ale pierwsze wrażenie to porażka jak będę miał chwilę to walnę fotkę -nie wiem może muszą się rozpalić? jak żarniki? I nie porównuj h7 do ori ksenów czy nawet chińskich hidów bo jedne i drugie bija na głowę h7 nawet tą najlepszą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie wydaje mi się żebym się mylił ponieważ pierwsze co zrobiłem to sprawdziłem jak świecą do pary z ori ksenonem-fakt że świeci tylko na długich i to niezwykle rzadko ale pierwsze wrażenie to porażka jak będę miał chwilę to walnę fotkę -nie wiem może muszą się rozpalić? jak żarniki? I nie porównuj h7 do ori ksenów czy nawet chińskich hidów bo jedne i drugie bija na głowę h7 nawet tą najlepszą.

 

Poświeć sobie ksenonem jak w nocy bedzie padać, to jest porażka. A akurat H7 świecą świetnie. Żarówki które wyżej wymieniłem dają barwę zbliżoną coś koło 5600K, czyli blisko błękitnego żarnika 6000K. Te żarówki na pewno dają ładniejszą barwę niż nie jeden żarnik poniżej 5000K. Wstaw sobie żarówkę Extreme White to zmienisz zdanie, a nie jakieś Tungsramy dostępne na każdej stacji paliw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Żarówki które wyżej wymieniłem dają barwę zbliżoną coś koło 5600K
Piotr, proszę Cię ..... :fajny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Poświeć sobie ksenonem jak w nocy bedzie padać, to jest porażka. A akurat H7 świecą świetnie. Żarówki które wyżej wymieniłem dają barwę zbliżoną coś koło 5600K, czyli blisko błękitnego żarnika 6000K. Te żarówki na pewno dają ładniejszą barwę niż nie jeden żarnik poniżej 5000K. Wstaw sobie żarówkę Extreme White to zmienisz zdanie, a nie jakieś Tungsramy dostępne na każdej stacji paliw.

chłopie weź no się ogarnij nie kupiłem jakichś tungsramów jak napisałeś tylko ori philips blue vision ultra które według producenta dają barwę 4000k -według ciebie masz barwę 5600k tylko nie bardzo wiem jakim cudem, jeszcze ze zwykłej h7 tyle kelwinów nie udało się wycisnąć nikomu.Poza tym po deszczu wszystkie żarówki czy żarniki kiepsko oświetlają drogę dlatego, że mokry czarny asfalt doskonale "przyciąga " światło i mało go odbija więc jak twoje h7 o barwie 5600k świecą lux to dlaczego moje ksenony 5000k miały by świecić gorzej? Tym stwierdzenie sam sobie zaprzeczasz ale koniec OT pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
chłopie weź no się ogarnij nie kupiłem jakichś tungsramów jak napisałeś tylko ori philips blue vision ultra które według producenta dają barwę 4000k -według ciebie masz barwę 5600k tylko nie bardzo wiem jakim cudem, jeszcze ze zwykłej h7 tyle kelwinów nie udało się wycisnąć nikomu.Poza tym po deszczu wszystkie żarówki czy żarniki kiepsko oświetlają drogę dlatego, że mokry czarny asfalt doskonale "przyciąga " światło i mało go odbija więc jak twoje h7 o barwie 5600k świecą lux to dlaczego moje ksenony 5000k miały by świecić gorzej? Tym stwierdzenie sam sobie zaprzeczasz ale koniec OT pozdro

 

Philipsy są jeszcze gorsze od Tungsramów. Tak już jest że w deszcz (noc) ksenon nie ma szans z żarówką,. To Ci każdy powie. Miałem wcześniej ksenon w A6 porażka.

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

Piotr, proszę Cię ..... :fajny

No może trochę, ale świecą super błękitem na pewno lepiej niż innych producentów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem małą chwilę i walnąłem parę fotek niestety w nocy można sobie porównać

I tak po kolei ledy 523hp, drugie- ksenon 5000k i długie (philips blue vision ultra) robione z góry coby nie raziło, trzecie same długie h7, czwarte już wiecie tylko druga lampa, piąte pozycja od kolegi Tomnika a szóste już sam nie wiem chyba ksenon i h7 robione bardziej na wprost -takżę kolego Piotrku sam widzisz jak świecą h7 philips 4000k jeżeli twoje h7 świecą jak moje ksenony to pełen szacun aczkolwiek nie wydaje mi się pozdro.

CAM00252.jpg

CAM00257.jpg

CAM00254.jpg

CAM00256.jpg

CAM00253.jpg

CAM00255.jpg

Edytowane przez Maniek77

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Miałem małą chwilę i walnąłem parę fotek niestety w nocy można sobie porównać

I tak po kolei ledy 523hp, drugie- ksenon 5000k i długie (philips blue vision ultra) robione z góry coby nie raziło, trzecie same długie h7, czwarte już wiecie tylko druga lampa, piąte pozycja od kolegi Tomnika a szóste już sam nie wiem chyba ksenon i h7 robione bardziej na wprost -takżę kolego Piotrku sam widzisz jak świecą h7 philips 4000k jeżeli twoje h7 świecą jak moje ksenony to pełen szacun aczkolwiek nie wydaje mi się pozdro.

 

Nie no ksenon ładnie. Ale zamiast krytykować H7. Kupiłbyś żarówki które polecam i tak załóż tylko jedną stroną i porównaj sobie do tych philipsa blue coś tam, to będziesz zdziwiony jakie to philipsy dają żółte i słabe światło. H7 Bosmy świecą szczególnie ładnie w soczewce znajomek użytkuje takie od 3 lat w swojej bm'ce i jak pierwszy raz je zobaczyłem to myślałem że kłamie i ma zwykły ori ksenon. Trochę gorzej rozchodzi się w światło w tradycyjnej lampie ale i tak efekt jest super (wyróżnia się z tłumu) Tak więc warto spróbować (u mnie cena za 2 szt. coś koło 25zł)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Moje doświadczenia z żarówkami H7 Philips X-tremeVision + 100%. Przejechałem na nich nieco ponad 15kkm.

1. Szału nie robią ale tak jak pisaliście pewnie już odbłyśnik nie ten.

2. Zaskoczyła mnie krótka żywotność żarówek. Zrobiłem na nich te 15kkm w jakieś 0,5 roku i normalnie mnie krew zalała jak się okazało że jedna się przepaliła. Wydając ponad 100 pln na żarówki miałem nadzieje że pojeżdżę na nich przynajmniej drugie tyle.

 

Teraz założyłem żarówki OSRAM night breaker unlimited.

Zobaczymy jak długo pożyją. Póki co wydaje mi się że świecą lepiej niż Philipsy.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich.

Moje doświadczenia z żarówkami H7 Philips X-tremeVision + 100%. Przejechałem na nich nieco ponad 15kkm.

1. Szału nie robią ale tak jak pisaliście pewnie już odbłyśnik nie ten.

2. Zaskoczyła mnie krótka żywotność żarówek. Zrobiłem na nich te 15kkm w jakieś 0,5 roku i normalnie mnie krew zalała jak się okazało że jedna się przepaliła. Wydając ponad 100 pln na żarówki miałem nadzieje że pojeżdżę na nich przynajmniej drugie tyle.

 

Teraz założyłem żarówki OSRAM night breaker unlimited.

Zobaczymy jak długo pożyją. Póki co wydaje mi się że świecą lepiej niż Philipsy.

 

Pozdrawiam.

Sam używam tego OSRAMA już trzeci raz i jestem bardzo zadowolony. Świecą bardzo fajnie a co do żywotności to tak wymieniam raz na półtora roku. Nie wiem czy to norma odpowiednia ale koszt ich nie jest wysoki więc myślę że się opłaca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Używał ktoś ktoś tych żarówek?

Ring Xenon Ultima + 120%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracając do żarówek Extreme White BOSMA (4000k) to skusiłem sie i kupiłem zestaw H7 do passata wcześniej miałem OSRAM - COOL BLUE INTENSE (4300k) co do świecenia oba zestawy świecą podobnie lepiej niż zwykła H7 ale to nie xsenon :) ponizej zapodaje fotki jak to wygląda w soczewce

 

OSRAM - COOL BLUE INTENSE (4300k)

DSC_4801.jpg

Extreme White BOSMA (4000k)

DSC_4812.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak ta Bosma ładnie swieci co widać na zdjęciu ...

Mnie sie wydaje ze blisko xenonu tez jest Osram Cool Blue Hayper tylko szkoda ze nie ma ECE ...:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Avesso a jak z oświetleniem drogi na jednych i drugich?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności