Skocz do zawartości
longboy

Jakie żarówki H7 polecacie?

Jakie H7 polecacie?  

44 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jakie H7 polecacie?

    • Philips NightGuide DoubleLife
    • Philips Power2 Night GT 150
    • Philips X-treme Power
    • OSRAM nightbreaker
    • OSRAM +90%
    • HELLA Blue Light
    • HELLA LONG LIFE
    • NAVARA


Rekomendowane odpowiedzi

Polecam regenerację reflektorów i wtedy wystarcza zwykle żarówki za parę groszy i w nocy robi się dzień

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jakie żarówki polecicie na obecną chwilę? Swojego Passata mam od około miesiąca. Chodzi mi o dobry kompromis pomiędzy dobrym długim światłem a trwałością żarówki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie jakie żarówki polecicie na obecną chwilę? Swojego Passata mam od około miesiąca. Chodzi mi o dobry kompromis pomiędzy dobrym długim światłem a trwałością żarówki.

 

Jeśli to mają być żarówki to TUNGSRAM, bardzo tanie, trwałe i nawet dosyć świecą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak dokładnie to są te żarówki. Dobra cena i jakość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam dobrą jakość a zarazem trwałość.

 

Zwykła standardowa żarówka PHILIPS

d16ae8ccb89b5dcbgen.jpg

 

Żarówka TUNGSRAM +120%

3493a431b74db789gen.jpg

 

Różnicę widać znacząco

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Różnicę widać znacząco

 

Różnica musi być bo pierwsze foto zrobione znacznie dalej od auta co widać po słupkach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Różnica musi być bo pierwsze foto zrobione znacznie dalej od auta co widać po słupkach.

 

 

 

hehe kolega ma racje a te Tunsgramy na h** sie nadaja jak ju z cos konkretnego to moge polecic Bosch Plus 120 % wiecej swiała spisuja sie rewelacyjne i bardzo trwałe sa kolega jezdzi juz 6 rok na nich tzn 3 lata miał w jedny maucie przy sprzedazy wyjał i wlozyl teraz do nowego auta i jezdzi 3 rok na nich :) i widocznosc BARDZO DOBRA pod warunkiem ze klosze, odbłysniki w reflektorze sa ok :) bo jak nie sa ok to mozesz kupic nawe XXX + 1000 % wiecej swiatla i Ci nic nie da :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Różnica musi być bo pierwsze foto zrobione znacznie dalej od auta co widać po słupkach.

 

Jasność światła widać doskonale po oświetleniu dołu budynku i ogrodzenia chodź w rzeczywistości jest jeszcze lepiej - Philipsy OSRAM które były poprzednio zamontowane chowają się bezdyskusyjnie. Za około 50 zł można fajnie zwiększyć natężenie światła i jego zasięg bez ingerencji w same reflektory.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Za około 50 zł można fajnie zwiększyć natężenie światła i jego zasięg

 

Za te pieniadze a dokladnie za 59 zł kupisz Bosch Plus H7 120 % wiecej swiatła i te Tungsramy to sie chowaja podłóg Boscha :) Wiem jak swieca Tungsramy a jesli miales zarówki Boscha w reflektorac i reflektory plus odblysniki miałes ok to sam wiesz jak jest, ale czytajac Twoje wypowiedzi nawet ich w rekach nie trzymales :) wiec piszesz bo masz je akurat, nie majac pojecia i nie widzac jak swieca te co napisalem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tungsramy kiedyś kupowałem bo były to żarówki masowo sprzedawane na stacjach benzynowych. I cholera, co chwila strzelały - a były to H4 nie H7. W końcu zwróciło to moją uwagę i zaznaczyłem, że ma być NIE Tungsram. Po założeniu Philipsa problem zniknął. Obecnie zakładam w swoich autach Ostram Ultra Life ze względu na utrudniony dostęp podczas wymiany. Te ostatnie żarówki też z pełnym przekonaniem mogę polecić. W autach, gdzie wymiana żarówki trwała minutę zakładałem zazwyczaj jakieś tanie chińskie knoty :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie polecacie żarówki H7 Bosch 120 plus ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez zastanowienia kupuj zarówki Bosch daje słowo i gwaranacje :) ze bedziesz pozytywnie zadowolony i dziekował za taka dorade :) Bo naprawde eefekt jest Super na nich i swiatlo naprawde wieksze niz przy normalnych. Oczywiscie szkła rflektory odbłysniki nie brudne i nie zzółkniete to podstawa :) inaczej nie ma sensu kupywac :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie nie mam zżółkniętych lamp, ale też nie są nowe. Można powiedzieć że mleczny odcień. Nadadzą się ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mleczny odcień

 

Wychodzi że masz na nich nalot i dlatego poprzedni właść. włożył hidy bo żarówki nie dawały rady , poczytaj o regeneracji lamp , polerce samych kloszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam tungsramy +120 H4 na drogowych/p.mgielnych, wczesniej byly zwykle osram bilux czy cos w ten desen i te tungsramy szalu nie robia wogole, niby tanie ale szkoda bylo kasy. Stan lamp bardzo dobry, a swiatla wiecej nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Testował ktoś LED Cree zamiast zwykłych H7 ? 285zł wydaje się konkurencyjne do xenona a jak ze światłem

 

http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=5542754146

Jesli te 7200 lumenow jest z jednej zarowki to beda swiecic dobrze, jak z dwoch to poszukalbym czego innego.

Ponizej fota zarowki 2500lm czyli 5000lm na komplet. Oswietla droge, ale mogloby byc jasniej.

 

35606e275f03f85fea471915b978dcbe.jpg12fa664181aba0d048e1aa3aacd8e5ae.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2.2k lumenów to powinna być duża różnica, poza tym za 5k w jednej żarówce jest kwota 600zl a to już dużo jak za lampki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności