Skocz do zawartości
colednik

montaz xenonów w b5

Rekomendowane odpowiedzi

nie wiem jak to jest w lampach od omegi ale w pasku b5 po lifcie w lampach h7 i w ori bixenonach soczewka jest taka sama
Masz na myśli szkło soczewki, bo reszta układu świecącego troszkę się różni :)

 

ale ja w te dupo wstawię soczewkę od Helli - więc będzie gitara, jak oryginał :)
Jeśli odbłyśnik tej helli oddasz, do regeneracji to ma to sens. Jeśli nie, to polemizował bym co lepsze: Nowa soczewka Depo, czy stara Hella?

Mr.X dobrze radzi, mniej niepewności będzie po zakupie oryginalnych ksenonów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Napisze w temacie korzystajac z okazji. Kupilem dzisiaj lampy http://cgi.ebay.pl/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=380152011020&ssPageName=STRK:MEWNX:IT i mam pytanie..Tam nie pisze czy one sa na zarowki H7 czy na H1? A i jeszcze chcialem sie dowiedziec czy do tego mozna zalozyc te zestawy Xenon kit? Sorki ale zielony z tego jestem maksymalnie:ppozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam.Napisze w temacie korzystajac z okazji. Kupilem dzisiaj lampy http://cgi.ebay.pl/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=380152011020&ssPageName=STRK:MEWNX:IT i mam pytanie..Tam nie pisze czy one sa na zarowki H7 czy na H1? A i jeszcze chcialem sie dowiedziec czy do tego mozna zalozyc te zestawy Xenon kit? Sorki ale zielony z tego jestem maksymalnie:ppozdro

Pytaj, tego użytkownika. Co do Zenon kit, to można wszystko, ale to czy problemów podczas przeglądu bądź kontroli nie będzie, zależy od szczęścia. W świetle prawa nie można, ale i tak 80% ludzi kupuje te Zenony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dawno tu niezagladalem ale widze temat stanal w miejscu,Bartek a te gotowe uklady to tez nie glubi pomysl lepiej wydac 300 niz 1000 na samopoziomowanie,albo naprawde podzielic sie kosztami i zwerbowac jakiegos dobrego elektronika zeby cos zmajstrowal.Daj na PW adres to Ci wysle te silniczki .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bartek a te gotowe uklady to tez nie glubi pomysl

 

pytałem i jeszcze nie mają gotowców, być może na koniec września bo coś tam im nie trybi, zobaczymi bo miały być w czerwcu a tu wrzesień i dalej nie mają

ja ze swojej strony spróbuję udeżyć do kolesia, który kumaty jest w dziedzinie welektroniki to może coś wymyśli i jak poda konkretne koszty to podzielimy je przez ilość chętnych to myślę, że nie wyjdzie duża kwota

 

Daj na PW adres to Ci wysle te silniczki

 

silniczki doszły, postaram się na dniach uderzyć do kolegi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie: na aukcji (dla ciekawskich - nr 190347222151 ebay) koles wystawia klosze z ksenonami. Czy jesli bym je wlzyl do siebie, to byloby wszystko OK? Tzn chodzi mi o swiecenie 8bo zaraz zacznie sie pisanie o spryskiwaczach). Jak sie ewentualnie podlacza? Jakimi kablami? I trzeba cos kodowac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam takie pytanie: na aukcji (dla ciekawskich - nr 190347222151 ebay) koles wystawia klosze z ksenonami. Czy jesli bym je wlzyl do siebie, to byloby wszystko OK? Tzn chodzi mi o swiecenie 8bo zaraz zacznie sie pisanie o spryskiwaczach). Jak sie ewentualnie podlacza? Jakimi kablami? I trzeba cos kodowac?

 

widze, ze nie ma w nich silniczkow regulacji lamp wiec jesli wsadzisz swoje (od zwyklych lamp) bedziesz miec regulacje z kabiny

poza tym wtyczki lampy halogenowej i xenonowej sa takie same wiec wszystko powinno dzialac po podlaczeniu, gdzies nawet byl ten temat poruszony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy a co powiecie na takie zjawisko. Od około roku mam założony zestaw HID 6000K. Postanowiłem ostatnio zmienić żarniki na 5000K i po przełożeniu okazało się że oba żarniki mrugają. Mruganie jest delikatne, takie stroboskopy w lampach :D. Z powrotem przekładka na 6000k i jest OK, świecą jak trzeba.

Pomyślałem, że jakieś skopane palniki mi się trafiły, poszedłem do sprzedawcy, sprawdził na stole i oba palniki świeca jak trzeba :eek:.

Wniosek z tego,że musi być coś w mojej instalacji. Podejrzewam przetwornice albo coś z prądem w aucie.

Tylko dlaczego na starych żarnikach jest OK:confused:

Co myślicie na ten temat?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maciek...głupie pytanie, jesteś pewien że to xenon tak mruży?? bo ja jak stoję na światłach za kimś też mam takie wrażenie, ale to niestety odbłyśnik lata w moich super lampach depo i dlatego...jakoś dziwnie są po prostu zbudowane, ech.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na 100% mrugają żarniki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie zakladaj xenonow do zwyklych lamp bo nawet tirowcom bedzesz swiecil po oczach,ja juz dwa lata smigam na xenonach ale zakupilem lampy soczewkowe coprawda jjakies chiny (solar)na allegro ale razem z xenonem swieca super

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam koledzy mam pytanie za 100pkt wystawiam koledze aukcje z lampami bi xenon http://www.allegro.pl/item824080725_ford_s_max_model_2008_bi_xenon_prawy.html

i tu moje pytanie powiedzcie mi czy przetwornice z tych lamp będą pasować do lamp w moim Passacie chciałbym coś zrobić w tymi fabrycznymi lampami bo dramatycznie świecą. Masz możliwość wzięcia tych przetwornic i zastanawiam się czy będą pasować dołożył bym to tego żarówki ksenonowe i gitara.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam koledzy mam pytanie za 100pkt wystawiam koledze aukcje z lampami bi xenon http://www.allegro.pl/item824080725_ford_s_max_model_2008_bi_xenon_prawy.html

i tu moje pytanie powiedzcie mi czy przetwornice z tych lamp będą pasować do lamp w moim Passacie chciałbym coś zrobić w tymi fabrycznymi lampami bo dramatycznie świecą. Masz możliwość wzięcia tych przetwornic i zastanawiam się czy będą pasować dołożył bym to tego żarówki ksenonowe i gitara.

 

I tak i nie.

Jeśli masz na myśli przykręcenie jej w oryginalne mocowanie itd. to niestety nie będą pasować. Ale jak się troszkę pokombinuje, to każdą przetwornicę da się sensownie przymocować do reflektora.

 

PS. To jest przetwornica D1s, więc jeśli masz obecnie reflektory H7, to niestety nie zamocujesz w żaden rozsądny sposób takiego żarnika w sowim reflektorze. Musisz poszukać zestawu d2s + jakiś adapter.

Edytowane przez John

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki kolego bede działał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaraz na TVN24 w programie Polska i Świat będzie reportaż odnośnie montażu ksenonów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie.

Ja mam taki plan ostatnio :

Kupuję reflektory na allegro gołe np.

http://allegro.pl/item898999103_vw_passat_b5_xenon_ksenon_1996_2000_oryginal.html

 

+ do tego zestaw xenonu D2s np:

http://allegro.pl/item917547837_zestaw_xenony_xenon_ksenony_d2r_d2c_d2s_hid_hit.html

 

I wtedy bez otarcia maski dużo osób będzie zaskoczonych. Co o tym myślicie ? Szkoda mi wydawać min 1500 na ori xenon i takie coś wymyśliłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czy montując oryginalne ksenony(a dokladnie te lampy ze zdjęcia) http://photos.donedeal.ie/donedeal/photos2/Full?id=2678701 do passata 03 trzeba coś dokładać?

Edytowane przez devil-80

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok, bo jeden reflektor mi się uszkodził i mógłbym kupić te , ale skoro trzeba jeszcze kombinować ze spryskiwaczami i poziomowaniem to je sobie odpuszcze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ok, bo jeden reflektor mi się uszkodził i mógłbym kupić te , ale skoro trzeba jeszcze kombinować ze spryskiwaczami i poziomowaniem to je sobie odpuszcze.

Jak masz trochę chęci,gotówki i czasu to możesz działać :) W końcu ori xenon to już jest "coś",a pracy aż tak wiele niema.Poczytaj na temat montażu,wszystko jest fajnie opisane.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności