Skocz do zawartości
Gość tymon

centralny zamek - drzwi kierowcy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Ja mam problem z drzwiami przednimi pasażera. Zamykam pilotem wszystkie się zamykają a te od pasażera nie( przy otwieraniu tak samo jest) kupiłem zamek nowy i to samo. Gdzie szukać problemu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam. Ja mam problem z drzwiami przednimi pasażera. Zamykam pilotem wszystkie się zamykają a te od pasażera nie( przy otwieraniu tak samo jest) kupiłem zamek nowy i to samo. Gdzie szukać problemu?
Instalacja w drzwiach w ostateczności podłączyć pod komputer i zobaczyć co w trawie piszczy. W najgorszym wypadku możesz mieć problem z zalanym modułem komfortu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdzie szukać moduł komfortu w vw passat b5 kombi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A gdzie szukać moduł komfortu w vw passat b5 kombi?

spróbuj tak:fotel kierowcy na maxa do tyłu,odkręć podnóżek obok pedału sprzęgła,zaślepkę obok tego podnóżka,listwę progu tą co trzyma wykładzinę(ostrożnie bo trzyma się na spinkach)wykładzina jest dość sztywna i trzeba trochę gimnastyki by ją podwinąć tam znajdziesz czarne pudełko jakieś 20x25cmto będzie moduł komfortu. a jeśli będziesz miał wilgoć pod wykładziną to kup żwirek dla kota wysyp tam zostaw na noc lub kilka dni potem odkurzaczem i gotowe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze.... już mi ręce opadają :( Mam problem z zamkiem od strony kierowcy. Gdy chce zamknąć auto z pilota to 3 drzwi zamykają się bez problemu a od kierowcy nie. Rozebrałem zamek zimnych lutów nie ma, ale przelutowałem na wszelki wypadek. Słychać jakby silniczek chodził ale nadal drzwi nie zamyka. To samo dzieje się z ryglowaniem od wewnątrz. Oświetlenie jest a w module sucho. Ratujcie :dupablada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kurcze.... już mi ręce opadają Mam problem z zamkiem od strony kierowcy. Gdy chce zamknąć auto z pilota to 3 drzwi zamykają się bez problemu a od kierowcy nie. Rozebrałem zamek zimnych lutów nie ma, ale przelutowałem na wszelki wypadek. Słychać jakby silniczek chodził ale nadal drzwi nie zamyka. To samo dzieje się z ryglowaniem od wewnątrz. Oświetlenie jest a w module sucho. Ratujcie

Miałem to samo, po prostu źle poskładałeś zamek, rozbierz go i złóż jeszcze raz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Miałem to samo, po prostu źle poskładałeś zamek, rozbierz go i złóż jeszcze raz.

Wiesz co... 7 razy go rozbierałem i jedynie co było to ten pypeć na silniczku wlazł w sprężynkę i do tej pory drzwi nie zamykają się. Rozebrałem tylne lewe drzwi i chciałem tam podłączyć zamek z przednich drzwi ale okazało się że kostki się różnią :wmorde: tylko sobie roboty narobiłem. Poza tym zamek nie umarł z dnia na dzień... najpierw zamykał sie i otwierał z mega opóźnieniem, z czasem raz zamykał raz nie a teraz trup (słychać silniczek).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a dobrze z łączyłeś cześć elektryczną z zamkiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przeszedłem samego siebie :wmorde Rozkręciłem wszystkie drzwi powyjmowałem zamki i coś dziwnego jest od str kierowcy... Tylko z tej strony silniczek jest jakiś słaby (nie wiem jak to określić)... Zatrzymuje go przykładając palec a w pozostałym drzwiach jest spoko bo aż zdarło mi skóre z palucha :P i zaznaczam że nie jest to wina silniczka bo już podmieniałem z innego zamka. Passek na tą chwile wygląda rozbebeszony... rozflaczony a ja juz nie mam sił i relaksuje sie przy browarku :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam :)

 

Opiszę mój problem :)

Gdy otwieram/zamykam drzwi pilotem wszystko idealnie śmiga :) Wszystkie drzwi sie zamykają, jednak jak otworze drzwi, wsiade do auta i rozpoczynam jazde i przyciskiem chce zamknac wszystkie drzwi, to bolec w drzwiach kierowcy chowa się i pojawia się :) inne drzwi są pozamykane :) Tak samo się dzieję, kiedy przekraczam 20km/h i mam automatyczne zamykanie drzwi :) Wie ktos z czym jest problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, nie chciałem zakładać nowego tematu więc piszę tutaj. Otóż mam problem z zamkiem drzwi kierowcy. Centralny ich nie otwiera, przycisk przy szybach też nie. Muszę naciągnąć klamkę od wewnątrz i kilka razu otworzyć i zamknąć i po którymś razie bolec zostaje na górze. W czym może być problem? Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacznij od sprawdzenia kabli, między słupkiem a drzwiami w tej gumowej harmonijce, może się przełamały. Jeżeli tutaj nie ma problemu, zerknij do działu warsztat->naprawa zamka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie i z góry dziękuję za odpowiedź. A mianowicie z kluczyka otwierają się tylko drzwi kierowcy natomiast reszta drzwi otwiera się dopiero za drugim naciśnięciem przycisku na pilocie. W module komfortu 46 mam kodowanie bodajże 00258 i zmieniłem na kodowanie 04097 ( 4 drzwi i 4 szyby ) i niestety nie przyjęło kod, potem chciałem zmienić na 04099 ( 4 drzwi i 4 szyby z pamięcią ) i też ****.

Auto to pasek 2005 r. avf.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Też mam dziwne problemy z centralnym zamkiem i oświetleniem wnętrza. Jest moment że wszystko działa bez problemów a często jest tak że zamykanie z kluczyka drzwi od strony kierowcy zamyka tylko mechanicznie drzwi kierowcy a resztę są otwarte , zamykając natomiast z kluczyka drzwi od strony pasażera powoduje zamknięcie wszystkich drzwi ale od strony kierowcy bolec nie pozostaje zamknięty tylko od razu się otwiera. Kilkukrotne szybkie zamykanie powoduję że po chwili bolec w drzwiach kierowcy też zostaje zamknięty. Przeważnie robię to tak że przy wysiadaniu zamykam drzwi przyciskiem na drzwiach zamykania centralnego co blokuje wszystkie drzwi oprócz od kierowcy a te zamykam z kluczyka mechanicznie. Co ciekawe jeśli centralny działa prawidłowo to oświetlenie też jeśli przestaje działać i działa jak opisałem wyżej to oświetlenie też nie działa.

Co do pilota to jak kupiłem samochód nie działał w końcu po jakimś czasie pojechałem do gościa co się tym zajmuje, wymienił baterię coś porobił przy kompie i pilot działał ale przez krótki czas. Niestety nie miałem kiedy podjechać i tak już zostało. Myślę że to wszytko może mieć jedną przyczynę tylko od czego zacząć ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie czy po wyjęciu akumulatora da się jakoś dostać do wnętrza auta??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie czy po wyjęciu akumulatora da się jakoś dostać do wnętrza auta??

 

Otworzyć kluczem drzwi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakby to było takie proste to nie zawracałbym nikomu głowy, natomiast problem jest taki, że nie da się otworzyć drzwi kluczykiem:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i jaki jest problem? Brak prądu? To podłączyć zasilanie od dołu auta pod + akumulatora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie znajduje się moduł komfortu i jak się do niego dostać ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pod nogami kierowcy, a jak się dostać to sobie poczytaj na forum, jest tego multum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności