Skocz do zawartości
bimbol

Światła dzienne od Audi S6 i inne.

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś zakładał może lampy LED do jazdy dziennej ?

 

Chodzi mi o takie jak na poniższych aukcjach do zamontowania w kratki poniżej zderzaka:

 

http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=595180325

 

http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=588953974

 

Jeśli tak - to proszę o poradę odnośnie montażu.

Czy nie będzie jakoś kolidowało to z fabrycznymi światłami po podłączeniu do instalacji w aucie ?

 

A może sa jakieś lepsze LED-y w porównywalnej cenie....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale festyn...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nic nie będzie kolidowało. Policja Ci tylko dowód zabierze i dodatkowo wypisze mandat za brak włączonych świateł. to co jest montowane np. w audi A5 to sa specjalne diody ktore dzialaja na wysokie napiecie. maja specjalna przetwornice. a te allegrowe halogenki mozna sobie wykonać w domu. nie montuj szitu do ladnego samochodu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

daj spokoj przecierz to sobie facet w domu z rynienek instalacyjnych i werza igielitowego posklejal.... przecierz to sie nawet do wiejskiej dyskoteki nie nadaje....

 

 

poczytaj tu:

http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=16303

Edytowane przez navik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może oryginalne z homologacją z Audi A6?

Z tego co się dowiadywałem pasują również do paska B6.

Również jestem zainteresowany tylko czekam, aż ceny spadną.

http://cgi.ebay.pl/ORIG-Audi-S6-LED-Tagfahrleuchten-TFL-VW-Golf-5-V-GT-R32_W0QQitemZ250382697413QQcmdZViewItemQQptZAutoteile_Zubeh%C3%B6r?hash=item250382697413&_trksid=p3286.c0.m14&_trkparms=66%3A2|65%3A2|39%3A1|240%3A1318

Edytowane przez laki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja pierdziele... Masz bardzo ładny samochód a chcesz z niego robić burakowóz... Chciecie LED'ow do jazdy dziennej- kupcie Audi. Tam są one przystosowane do tego typu użytkowania. Montowanie czegoś "na wzór" to po prostu wieś tańczy i śpiewa. Ale są gusta i guściki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie coś widzę w co piątym aucie. Ludzie zakładają te "LEDy" do Golfów II, starych Mazd, Toyot itp., aż się to nudne robi. Nie wiem co ludzie w tym widzą. Jeżeli VW zrobiłoby zewnętrzny FL 3C/B6, i miałyby te samochody reflektory ze światłami dziennymi to OK, ale takie dokładki mi się nie podobają. Oczywiście to TYLKO moje zdanie i nie zamierzam nikomu tego na siłę narzucać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Absolutnie przekonaliście mnie do wycofania się z tego pomysłu.:)

Wiocha z paska by była !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wiocha z paska by była !

Tez jestem tego zdania, ale widzialem juz jak w serwisie w niemczech takie cos zakladali i mozna takie ledy nawet w VW pod passata kupic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, zwykłe ledy "pachną" amatorką. Zastanowiłbym się nad diodami mocy jakie oferuje w światłach dziennych chociażby Hella. Na forum ktoś już pisał i nawet foty wrzucił

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w a6 można powiedzieć ze wyglada "kozacko" albo w a4 z tymi ładnymi światłami... ale czy w Passku to by sie sprawdziło to watpie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie co to co orginał to oryginał a nie jakies domowe robótki do poważnego autka wciskac i robić wiejski tuning he :) Czekam na FL B6 ciekawe co zmienią ...,.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Miałam w swoim pasku takie coś zrobione, wyglądało ładnie, zresztą o gustach się nie rozmawia! Ale co fakt to fakt, policja (zależy też gdzie) odbiera dowód rejestracyjny za takie coś, podpinają to pod paragraf o dodatkowym oświetleniu samochodu, które w Polsce jest nielegalne. Wiem bo sama przechodziłam przez dysputy na ten temat z niebieskimi:| Dlatego nie polecam zakładać, bo szkoda się z nimi użerać...

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te też są z homologacją:

http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=588953974

Jeśli będą prawidłowo podłączone (w szczególności gasły po zapaleniu świateł mijania), to policja nie ma do czego się przyczepić.

Kwestię gustu pomijam - każdy ma własny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pojawiły się nowe LED'y z homologacją, pasujące do naszych pasków
No i fajnie, ale co z tego?? Jak to nadal jest u nas nielegalne....:|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie montuj szitu do ladnego samochodu

 

to sa swiete slowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności