Skocz do zawartości
Tomi B

Najdalsza podróż PASKIEM

Rekomendowane odpowiedzi

UK-Opole 1826km, Opole-Chorwacja (Krk) 1163km, Chorwacja-UK 2150km + około 600km po Polsce- wszystko w 3 tyg.

Efekt: Do celu nie dojechałem za co obwiniam sarnę która postanowiła popełnić samobójstwo 120km od mojego domu! (na szczęście mała była)

Do Wymiany: zderzak, chłodnica od klimy....... :D :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolejna wycieczka na Chorwację (3100 km) bez problemów. Do Wiednia pokazywał 4,9 l/100km potem się podniósł na na 5,0. W drodze powrotnej właścicielka passacika uzyskała wynik 4,8 z Mariboru do Krakowa. A mówili ze te 4x4 to dużo palą :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

raz w tygodniu 1500 km. i tak co tydzien.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 tyg temu Konin-Lublin-Lahr-Konin 2600km spalanie 7.3 l/100km

tydzien temu Konin-Hamburg-Bochum-Konin 1800km spalanie 6.9 l/100km

Wygląda na to, że im wiecej jezdzi to mniej pali. Na autostradzie do 160km/h, w kraju do 120km/h.

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Ja sie wybieram w niedziele rano w trase:

Londyn - Rotterdam - Budapeszt - Sanok - Lublin - Siedlce - Sanok - Londyn

Relacje zdam po powrocie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 razy w Polsce z UK. Srednio 1,5 tys. km w jedna strone nie liczac normalnej jazdy - zadnych problemow w trasie. Przez poltora roku prawie 40000 km zrobione. 3 x olej wymieniany, rozrzad - komplet bo byl czas, opony wymienione, klocki i tarcze z przodu. Tarcze byly jeszcze oryginalne z fabryki. Plyny i filtry.

 

Zadnych innych problemow.

Edytowane przez Leo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ja tez dodam swoje pare km ;)

wyjzd exeter-dover - prom ok 2godz. - dunkerque - geinslingen (sniadanko) - kamien pomorski. calosc okolo 26godzin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niecały miesiąc temu wyjazd na wakacje Bielsko-Biała-Świnoujście-Władysławowo-Bielsko-Biała plus nad morzem kilkaset km. W sumie wyszło prawie 2591 km, zupełnie bezawaryjnie. Spalanie średnie coś koło 8l/100km. Przy czym, co ciekawe - trasa Bielsko-Biała-Świnoujście (770 km) pokonana w 8,5 godz, natomiast Władysławowo-Bielsko-Biała (680 km) - 16 godz. :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrocław-Amsterdam W miesiacu 2 razy:)Bez zadnych problemow:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z domu w Kirkacaldy - Scotland do rodziców w Iławie na Mazurach przeprawa w Dover-Calais z noclegiem u znajomych w Londynie i z powrotem i tak co roku na dwa tygodnie. Zero problemów tylko lać petrol i w drogę, ale po takiej wycieczce niestety trzeba dolac jakis 1litr oleju do silnka (jazda przepisowa po UK 70mph po Polsce też przepisowo bo ciężko wyprzedzać z kierownicą po mojej stronie tylko Niemcy praktycznie od granicy do granicy 110mph ciągem). W przyszłym roku ta sama trasa tylko że tym razem będzie już B6 Diesel:D. Pozdrowinia dla wszystkich podróżników.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Holandia-Polska 1400 km średnie spalanie 6l podróż non stop 17 godzin:eek: za kólkiem w tym dwie przerwy 15min i jedna dłuższa około poł godzinki na obiad:p

 

Koledzy mam do was jeszcze prośbę jak możecie to piszcie ile czasu spędzacie podczas takiej podróży za kółkiem ile trwa taka podroż itp. Dzięki i pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc tak:

Londyn - Rotterdam - Sanok (Przez Wiedeń i Bratysławę) wyjazd o 4 nad ranem a na miejscu o 4.30 następnego dnia.

Sanok - Londyn (Przez Bratysławę, Wiedeń, Innsbruck, Zurich, Strassbourg) wyjazd o północy a na miejscu o 5.30 następnego dnia.

Podane czasy podróży zawierają przeprawy promowe (Dover - Calais; Calais - Dover) które zabierają bardzo dużo czasu :mur:

Zatrzymuję się tylko żeby zatankować.

Edytowane przez adam75pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakies piec razy z Plymouth UK do Ciechocinka (1800km w jedna strone) po anglii po lotniskach , ogolnie od czerwca 2008 do dzis ponad 50000 km :) i tylko raz na trasie chlodnica poszla. :):) miodzio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja pogmatwana jazda passatem: kupiłem go w Brukseli w salonie nowiutki, mieszkałem w Niemczech, teraz na wyspach, pogmatwane co? Bylem nim w Jugosławii, na Węgrzech, Polska, Niemcy, Holandia, Belgia, Francja, Austria, Anglia, Irlandia. 9 lat go mam, a on ma 349tys.

Najdłuższa trasa? Jednym ciągiem jechałem z Budapesztu do Hannoveru, i ze Złotoryi do Dublina. Czas 26 godzin non stop, prawie zasnąłem za kierownica. Nigdy więcej.

Dla tych co jeżdżą do Anglii czy Irlandii: nie warto jechać przez Zgorzelec i dołem Niemiec. Najlepiej północ, Berlin i na Hannover, i na wyspy. Najszybsza trasa. Sam się przekonałem. No i cały czas autostrada. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ile czasu spędzacie podczas takiej podróży za kółkiem ile trwa taka podroż itp. Dzięki i pozdrawiam!

 

Kraków - Aarhus (DK) 11 godzin

Kraków - Munster (DE) 10

Kraków - Courchevel 22 2 kierowców

Kraków - Sibenik (HR) ok 24 :) z noclegiem

Edytowane przez webi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zeszłym tygodniu: Warszawa - Zilina - Bratysława - Wiedeń - Rzym. Potem abarot do Polski. W obie strony 3600 km. Na miejscu jeszcze ok. 1500 km. Razem 5000 km w tydzień. Bezawaryjnie, w zasadzie non stop 130km/ h ( co przy maksymalnie zapakowanym pasku 1,6 w gazie przeprawiając się przez Alpy jest jakimś tam wyczynem :rolleyes:). Do wymiany pierścienie bo bierze ogromne ilości oleju - ale awarii żadnej:D Droga w jedną stronę: raz 21 godzin, w drugą 23. 2 drajwerów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Londyn->Bielsko-biala

 

""Non-stop"". Oczywiscie z przerwami na prom i jedzenie. 20h

I jechalem przez niemcy "4" czyli z gliwic do dunkierki ciagle ta sama droga. 0 korkow ta trasa poludniowa w obie strony. spokojnie mozna pruc ile fabryka dala. Nie wiem czemu kolega powyzej odradza.

Edytowane przez makor86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stargard Szczeciński --> Birmingham (1480km),predkosc maksymalna 220km/h,srednie spalanie 8,1 l. , zadnych problemow.:mad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

16 IX 2009

Wyjazd z Łańcuta do MArburg(DE) , dalej do Troisdorf (okolice Bonn) dalej Mannheim, Lahr (okolice Strasbourg) , Heilbronn i powrót do domu. Razem 3800 km wyświetlilo na MFA 2 . absolutnie bez żadnej awari prędkośc w granicach do 140 km/h. dolane 100 g oleju w domu. :):) ONLY VAG !!!!:vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hull - suwałki. 2300km w jedną stronę. do przejechania na jednym baku passatem b4 tdi hehe :) wchodzi 105 litrów wachy od tirowców

przejechalem te trase 2 razy.

 

hull-toruń 1900km w jedną stronę. przejechałem to 8 razy.

 

jazda do polski - auto załadowane w 100%, prędkośc podróżna 160km/h. spalanie koło 6l. auto nie zawiodło.

 

jazda do anglii - auto puste, 110 - 130km/h

spalanie 4,5/100

 

na tej trasie zniszczyłem 2 komplety opon - przeładowanie, garby, prędkośc , pękały kordy w oponach. unikajcie włoskich opon - szmelc. niemieckie dały już radę.

 

---------- Post added at 22:39 ---------- Previous post was at 22:38 ----------

 

no i rekord - 5560km w trzy dni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności