Skocz do zawartości
topek

Jak i jaka plyte skutecznie wypalic dla MCD/MFD

Rekomendowane odpowiedzi

ja tez poprosze jak można, coś ściągnołem ale okazało sie to fake, mmapa 2007/2008 a nowa nazwa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jezu ludzie no ogolnie moge prosic o nazwe czegos i potem google lub nawet najglupsza strona torrenty.org ale wam widze nawet nie chce sie tego uzyc :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Sciagnalem jakies mapy ale nietrybi ;(

 

Mam prosbe : przeslal by mi ktos na PW linka do dzialajacej na 100% mapy i ten profil teleatlasDX ? ? ?

 

Z gory dzieki :)

Pozdrawiam Piotr :vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość UczSięPowoli

Mam navi MCD z paska 2002r. Przegrzebalem wiele watkow na forum ale tego nigdzie nie widze. Nagralem plyte wedlug wskazowek, profil, predkosc itd. Laser swiezo wyczyszczony. Wkladam plytke do navi, czyta ja, laduje pliki jakis czas, potem sie wyswietla "Please wait while CD is being checked" i po chwili wyskakuje, ze prosze wlozyc kompatybilna plyte do navi. Nie za bardzo wiem czego to moze byc wina. Na plytce jest mapa Polski DX wiec teoretycznie powinno chodzic. Jakies pomysly?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam navi MCD z paska 2002r. Przegrzebalem wiele watkow na forum ale tego nigdzie nie widze. Nagralem plyte wedlug wskazowek, profil, predkosc itd. Laser swiezo wyczyszczony. Wkladam plytke do navi, czyta ja, laduje pliki jakis czas, potem sie wyswietla "Please wait while CD is being checked" i po chwili wyskakuje, ze prosze wlozyc kompatybilna plyte do navi. Nie za bardzo wiem czego to moze byc wina. Na plytce jest mapa Polski DX wiec teoretycznie powinno chodzic. Jakies pomysly?

 

próbować do skutku ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ot trzeba mieć jeszcze odpowiednią nagrywarkę bo nie wszystkie są w stanie poprawnie nagrać te obrazy i płyta nie działa. Sprawdź na innych nagrywarkach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ot trzeba mieć jeszcze odpowiednią nagrywarkę bo nie wszystkie są w stanie poprawnie nagrać te obrazy i płyta nie działa. Sprawdź na innych nagrywarkach.

niekoniecznie nagrywarkę ;)

płytki palone miomi nagrywarkami chodzą praktycznie na każdej innej navi oprócz mojej, ot tak moja navi nie lubi mojego kompa :D

ja akurat wiem, że laser umiera, być może tak być w przypadku kolegi, który opisywał problem podobny do mojego, więc warto sprawdzić na innych nawigacjach, jak się zachowują płyty.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :)

 

mam takie pytanko : mam navi w passku B6 MFD DVD probuje nagrac plytke programem clonecd profilem "Teleatlas09.ccp" mapa to "Teleatlas_Polska_Czech_Republic_2008_2009_TravelPilot_DX_PLektor" i jak juz chce wypalac to wyskakuje blad :

9236487675950d62f.jpg

 

i co to moze byc?

 

 

Z gory dzieki ;)

Pozdrawiam Piotr :vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten obraz mapy ktory masz jest do nawigacji MCD lub MFD (nie DVD), wiec nic nie zdzialasz ta mapka w swoim autku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

achaaa.... a jest jakas mapa ktora by dzialala w moim passku ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w ASO pewnie sie znajdzie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość UczSięPowoli
Witam wszystkich :)

mam takie pytanko : mam navi w passku B6 MFD DVD probuje nagrac plytke programem clonecd profilem "Teleatlas09.ccp" mapa to "Teleatlas_Polska_Czech_Republic_2008_2009_TravelPilot_DX_PLektor" i jak juz chce wypalac to wyskakuje blad :

i co to moze byc?

Z gory dzieki ;)

Pozdrawiam Piotr :vw:

Patrzac po zdjeciu z clone cd to prawdopodobnie masz zly profil, ktoras wartosc w nim jest zle wpisana i program glupieje.

 

 

Wracajac do mojego problemu to juz jest rozwiazany. Plytka chyba byla slaba bo na lepszej zadzialalo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek wo

Od kilku dni mam Paska z navi i nie potrafię zainstalować polskiego lektora. Masz na to jakiś pomysł? z góry dziękuję i pozdrawiam Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Od kilku dni mam Paska z navi i nie potrafię zainstalować polskiego lektora. Masz na to jakiś pomysł? z góry dziękuję i pozdrawiam Tomek

przede wszystkim musisz wiedzieć, że masz faktycznie płytę z polskim lektorem, żeby to sprawdzić weź płytkę i wrzuć do napędu cd komputera i ją przejrzyj.Jeżeli jest ok to po włożeniu jej do napędu navi wybierz opcje-zmiana języka, wejdź w niemiecki, ustaw jakiś cel, tak by lektor mógł się wypowiedzieć w języku niemieckim, następnie wejdź ponownie w wybór języka i wybierz "angielski metryczny(metric), jeśli masz navi MFD z menu polskim to wybierasz po prostu: polski. powracasz do wyboru trasy, wybierasz jakiś cel i powinieneś usłyszeć "obliczam drogę i czas jazdy", pozwalasz się lektorowi nagadać, nawet kilka razy zmieniaj cel podając nowy tak by lektor prawidłowo się wgrał, wskazane jest pojeżdzić na aktywnym proadzeniu.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ferma

Witam.

Jestem pewien, że to nie miejsce na takie pytanie, ale już mam dość szukania.

Czy ktoś z szanownych forumowiczów może mi powiedzieć w jaki i czy jest sposób na zmianę menu w navi?

Dokładnie mam Blaupunkt navigation system MFD z forda galaxy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co znaczy zmienić ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ferma
co znaczy zmienić ?

 

Oczywiście chodziło mi o zmianę menu na język polski w MFD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość loco
Oczywiście chodziło mi o zmianę menu na język polski w MFD

Trzeba wgrać język polski.

Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ferma

Kurcze...

Jeszcze raz (już ostatni w tym wątku - obiecuję).

Mam MFD w wersji językowej >>>MENU<<< (nie mylić z komendami nawigacji bo to zależy od płyty) w bardzo wielu językach (np angielski, niemiecki,itp).

Auto pochodzi z Niemiec.

Zależy mi na tym by >>> MENU<<< było w j. polskim.

Np: kiedy jest blokada to jest napisane >>>BLOKADA<<< w j. polskim, kiedy jest wyszukiwanie stacji to jest >>>SZUKAM<<< w j. polskim, itp.

Chodzi mi o to by można było ustawić raz j. polski i zawsze gdy włączę np radio (bez navi) to będą napisane na wyświetlaczu polskie znaki a nie w innych dostępnych obecnie językach.

Wiem, że dla VW jest polskie menu dla tego typu odbiornika i jest możliwy upgrade firmware 'u.

Nawet na allegro można "zamówić" aktualizację oprogramowania - softu (ok 300pln).

Ale myślę, że są na tym forum "spece" znający się na rzeczy i mogący mi pomóc.

 

Jeszce raz przepraszam, że to w tym wątku piszę ale szykam tak naprawdę już od lutego i nic.

Jak by co to proszę moda o usunięcie postu.

 

Załamany już...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja Ci odpowiem. Jedź do serwisu i wgrają Ci te menu jak tak bardzo Ci zależy. Kupując polskie menu z niewiarygodnego miejsca i wgrywając samemu, możesz uwalić navi bez możliwości odratowania. Jak wiesz nie jest to tania zabawka i chyba byś nie chciał bagatela 1500 zł wywalić w błoto. Piszę 1500 zł, bo tyle mniej więcej kosztuje używana, legalna i niezniszczona navi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności