Skocz do zawartości
topek

Jak i jaka plyte skutecznie wypalic dla MCD/MFD

Rekomendowane odpowiedzi

Gość anglico

panowie,

jak wy to robicie, że skutecznie wypalacie mapę. ja próbuje już drugi dzień i nic. wypalam clonem 5301, dodaje profile (safedisc, dołączone profile do map), zmieniam płytki (tdk,verbatim,sonny) i nic. mam nagrywarkę lg gce 8526b i różne obrazy mapy (2007/2008). co trzeba zmienić by się udało?

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
panowie,

jak wy to robicie, że skutecznie wypalacie mapę. ja próbuje już drugi dzień i nic. wypalam clonem 5301, dodaje profile (safedisc, dołączone profile do map), zmieniam płytki (tdk,verbatim,sonny) i nic. mam nagrywarkę lg gce 8526b i różne obrazy mapy (2007/2008). co trzeba zmienić by się udało?

pozdrawiam

 

a jaką prędkością wypalasz płytę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
panowie,

jak wy to robicie, że skutecznie wypalacie mapę. ja próbuje już drugi dzień i nic. wypalam clonem 5301, dodaje profile (safedisc, dołączone profile do map), zmieniam płytki (tdk,verbatim,sonny) i nic. mam nagrywarkę lg gce 8526b i różne obrazy mapy (2007/2008). co trzeba zmienić by się udało?

pozdrawiam

 

zmienić nagrywarkę:P

 

Ja próbowałem na 6 różnych kompach, wszędzie z takim samym ustawieniem i programem i tylko na laptoku ACER'a 5513 dało sie nagrać. Płytka jedna z najtańszych, prędkość 10x a mapki śmigały jak ta lala. Oczywiście po sprawdzeniu zniszczyłem płyty bo nie popieram piractwa;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście po sprawdzeniu zniszczyłem płyty bo nie popieram piractwa;)
Oh... to bardzo szlachetny gest. Również popieram.:) Też używam legalnej płyty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dodaje profile (safedisc, dołączone profile do map),

 

Ma być profil teleatlas.

Może masz błedne mapy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
panowie,

jak wy to robicie, że skutecznie wypalacie mapę. ja próbuje już drugi dzień i nic. wypalam clonem 5301, dodaje profile (safedisc, dołączone profile do map), zmieniam płytki (tdk,verbatim,sonny) i nic. mam nagrywarkę lg gce 8526b i różne obrazy mapy (2007/2008). co trzeba zmienić by się udało?

pozdrawiam

 

ja tez mam 5301 i nie mialem zadnego problemu. profil teleatlas jest do map do 2006-07 r. powyzej 2007 uzywamy safedisc. moze cos masz z tym profilem?daj mi na pw nr gg, albo adres mailowy to spróbuje ci wyslac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tosterr

Czy podczas palenia dzialających CD wyskakują błędy LBA (90-615) ?? Czy pojawienie się tych błędów dyskwalifikuje cd ? Do obrazu (z torrent.org) zalaczony byl plik profil teleatlas08 a nie safedisk ale sciagnąłem z emula safedisk i okazuje sie ze te dwa pliki sie nie różnią !

 

Wklejam mój profil safedisk (właściwie jest to teleatlas08), jesli cos jest nie tak prosze o korekte :

[CloneCD WritePrefs]

MAX Write Speed=706

Fix EFM Error=1

Burn RMPS on Disc=0

RecordMethodCount=3

RecordMethod_00=0x04

RecordMethod_01=0x03

RecordMethod_02=0x02

DontRepairSubchannelData=0

AlwaysCloseLastSession=1

AmplifyWeak=1

WriteSpeed=1

[CloneCD ReadPrefs]

MAX Read Speed=65535

Skip Read Error=1

Fast Skip Read Error=1

Read SubChannel Data=1

Read PreGap Area=1

ReadSubData=1

RegenerateData=1

ReadSubAudio=1

AbortOnReadError=0

FastErrorSkip=2

ReadSpeedData=2

ReadSpeedAudio=0

IntelligentBadSectorScan=1

SectorSkip=100

NoErrorReport=0

FirstSessionOnly=0

AudioQuality=1

 

 

Pozdro

 

ps. Jesli ktos może to nich poda prawidlową treśc tego pliku (widzialem na poprzednich stronach taka tresc ale ona zaczyna sie od

[CloneCD ReadPrefs]

a nie od [CloneCD WritePrefs] więc cos jest chyba nie tak ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Błędy wyskakują a to co wkleiłeś też jest OK, kolejność nie gra roli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pawcioj

Tak wszyscy piszą jak wyalić te mapy a ja po prostu zapytam KTO mi taka płytkę wypali? Navi MFD. Interesują mnie głównie mapy zachodniej Europy ale i Polska też się przyda. Oczywiście za opłatą.

I oczywiści jak the_undertaker po sprawdzeniu czy działa płytę niezwłocznie zniszczę!!

Kontakt może być na e-mail: [email protected]

Pozdrawiam

 

Nie iwem czy to ważne ale Passat z 2003 roku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wam dobrą radę

Najpierw wyczyśćcie sobie laser Nawigacji

ja przed czyszczeniem tez miałem mnóstwo problemów, wkurzałem się niesamowicie, ale po przeczyszczeniu lasera prawie wszystkie płyty mi chodzą bez problemów i nie jakieś drogie tylko zwykłe TDK czy SONY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wypaliłęm płyte z profilem teleatlas i przy pomocy clone cd , na jednej z nagrywarek niechciał pójśc bo clone nie obsługuje , natomiast na drugiej wypaliło , ale nie poszło w navi , komunikat cd not correctly czy coś takiego ,pomożecie ? czy faktycznie próbować na innych nagrywakrach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja wypaliłęm płyte z profilem teleatlas i przy pomocy clone cd , na jednej z nagrywarek niechciał pójśc bo clone nie obsługuje , natomiast na drugiej wypaliło , ale nie poszło w navi , komunikat cd not correctly czy coś takiego ,pomożecie ? czy faktycznie próbować na innych nagrywakrach

 

nagraj z jak najmniejszą prędkością

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i próbuj rózne płyty ( tdk, sony, verbatim itp.)

 

Jak to nie pomoże możesz mieć zły obraz płyty, nie wiem czuy pisałes domnie PW, jesli nie to napisz to podesle linki do działającego na 100%.

 

jak to już nie pomoże to masz brudny laser i trzeba go przecyścic wyjmując navi i spirytem np. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja wypaliłęm płyte z profilem teleatlas i przy pomocy clone cd , na jednej z nagrywarek niechciał pójśc bo clone nie obsługuje , natomiast na drugiej wypaliło , ale nie poszło w navi , komunikat cd not correctly czy coś takiego ,pomożecie ? czy faktycznie próbować na innych nagrywakrach

 

Jak dla mnie jest to zla nagrywarka. Probuj na innych :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ściągnąłem z Mininova było po poslku razem z profilem teleatlas, będę próbował na róznych płytach i nagrywakrach, jesli macie inny link proszę na [email protected]. Dzięki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość gps_sys

podaj model nagrywarki to Ci powiem czy wypalisz czy nie bez marnowania plyt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość marfi

Wielkie podziękowania dla adams-a:670: chodzi po wyczyszczeniu lasera!!!! Nagrane na CD-SONY,Verbatim,TDK nagrywarka BENQ x12 bo taką mam minimalną prędkość!!!:):672::597:.Czyli CZYśCIć I JESZCZE RAZ CZYśCIć!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tuptus_macka

Mam pytanko czym zrobic kopie płytki orginału orginalnej dvd v4 ktora dostałem z autem (wole uzywac kopi bo niestety płyty sie czasem walaja w aucie i moze byc problem jak sie porysuja) .Mam nagrywarke Lg GSA H58N :confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czym zrobic kopie płytki orginału orginalnej dvd v4

Tyle już o tym było pisane. Tak trudno poczytać?

Możesz zrobić nawet rylcem na płytce chodnikowej. Efekt będzie taki sam, jak każdym innym sposobem.

NIE BĘDZIE DZIAłAĆ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mulok

Potrzebuje aktualnej mapy do MCD.

Kupilem jedną na allegro, chodziła 2miesiące i klapa.

Teraz wkładam do CD i nie czyta.

Zapłaciłem 80zł i chyba przepłaciłem.

Będe wdzieczny za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności