Skocz do zawartości
topek

Jak i jaka plyte skutecznie wypalic dla MCD/MFD

Rekomendowane odpowiedzi

Gość siemion

Witam wszystkich szczesliwych posiadaczy Passkow,

Jako ze to moj pierwszy post prosze o wyrozumialosc i zyczliwosc:)

Przechodzac do rzeczy chcialbym przetestowac mape europy do mfd2 v5 gdyz posiadam v1. Bede wdzieczny jesli ktos chcialby mi udostepnic odplatnie plytke z kopia mapy, rzecz jasna jak podczas testu spodoba mi sie to plytke zniszcze i kupie oryginal:) prosze o info na priva, najlepiej jakby ktos byl z warszawy badz okolic

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie spotkałem się z nagrywanymi płytami (kopiami) tej mapy ... wydaje mi się że oryginał to jedyna opcja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość siemion

Dzięki Marios za info, szczerze powiedziawszy to mnie nie ucieszyles. Jakby ktos cos mial to czekam na wiadomosc na priw. A jeszcze jedno pyranie czy w tej nawigacji beda chodzily wszystkie plyty autoatlas w dx (rowniez na cd) czy tylko te dvd z mapa europy???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A jeszcze jedno pyranie czy w tej nawigacji beda chodzily wszystkie plyty autoatlas w dx (rowniez na cd) czy tylko te dvd z mapa europy???

 

w mfd only dvd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość krasnodd

Witam

Niedawno dołączyłem do posiadaczy passata

potrzebna jest mi płyta do navi MFD Polski prosił bym o linka na pocztę

[email protected]

z góry dziękuję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość wojcio
Witam

Niedawno dołączyłem do posiadaczy passata

potrzebna jest mi płyta do navi MFD Polski prosił bym o linka na pocztę

[email protected]

z góry dziękuję

kolego PEB prawde Ci powie, tam szukajacie a znajdziecie;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po 2005 to juz nie MFD tylko MFD2 na płyty DVD mapy w systemie EX ... ta nawigacja nie potrafi odtworzyć płyt z mapami na CD którę są w systemie DX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Trociniarz

Panowie dziwna sprawa, CD juz dawno sobie wypaliłem, Navi pracuje bez zastrzezen, polski lektor był... i nagle zniknął. Fakt, ze jechałem do niemiec i zmieniłem sobie płyte na ori Niemcy 2003 no i od tamtego czasu mimo ustawiania angielskiego metrycznego, i mieszaniu płytami PL lektor zwiał mi gdzieś...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie dziwna sprawa, CD juz dawno sobie wypaliłem, Navi pracuje bez zastrzezen, polski lektor był... i nagle zniknął. Fakt, ze jechałem do niemiec i zmieniłem sobie płyte na ori Niemcy 2003 no i od tamtego czasu mimo ustawiania angielskiego metrycznego, i mieszaniu płytami PL lektor zwiał mi gdzieś...

 

włóż polską płytke i ustaw język angielski metryczny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Trociniarz
włóż polską płytke i ustaw język angielski metryczny

 

Robiłem to wiele razy, mam PL płyte i język jest nadal angielski :/ Nie przeszkadza mi to ale irytuje by był i nie ma...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Robiłem to wiele razy, mam PL płyte i język jest nadal angielski :/ Nie przeszkadza mi to ale irytuje by był i nie ma...

 

 

A pamiętasz o tym że jak włożysz płytkę PL i ustawisz ang. metryczny to musisz trochę na niej pojeździć żeby sobie navi komunikaty zapamiętała. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Robiłem to wiele razy, mam PL płyte i język jest nadal angielski :/ Nie przeszkadza mi to ale irytuje by był i nie ma...

wróć na niemiecki (koniecznie), wtedy dopiero wybierasz A.metryczny, zadajesz navi jakiś cel i czekasz aż kolo się odezwie po polsku

aby skutecznie lektor się wkleił trzeba kilkukrotnie powtórzyć wpisywanie nowego celu i pozwalać mu się wygadać, czym dłużej tym lepiej, jeżeli masz okazję pojeździć z tą płytką to super.

Trzeba wiedzieć, że laikom, którzy podjeżdżają do jakiegoś serwisu navi tylko po to by wgrać lektora nikt nie zostawia (sprzedaje) płyty z lektorem. ;)

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kolego mam passata b5 fl radio z nawigacja na radiu jest literka g, wgrałem sobie polską mapę-mówi po naszemu ale mam problem z menu polskim poproszę o jakieś wskazówki ,proszę o przesłanie na mojego maila pozdrawiam jacek j.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość barracuda

Pytanie do tych co używali na mfd2 mapy v4 a teraz V5.Jaka jest różnica w pokryciu polski i europy.Czy warto kupować?Na v4 jechałem ostatnio do Berlin Tegel od Olszyny i kierowała mnie 30 km dalszą drogą niż znajomych którzy jechali ze mną bo navi nie widziała jakiegoś nowego odcinka drogi.Czy jest szansa,że te drogi będą w V5?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam clone tylko że 21 dniowego korzystania i jak chcę nagrać płytę z mapą ustawiam prędkość na 1* a i tak nagrywa mi z prędkością 10* czy mógłby mi ktoś przesłać na priv swojego clona którym nagrywał mapę z góry dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam clone tylko że 21 dniowego korzystania i jak chcę nagrać płytę z mapą ustawiam prędkość na 1* a i tak nagrywa mi z prędkością 10* czy mógłby mi ktoś przesłać na priv swojego clona którym nagrywał mapę z góry dzięki

poszło PW.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Zmarnowalem juz poznad 20 cd, nagrywam clnem z roznymi profilami na roznych plytach. Przeczyscilem juz nawet laser i NIC!! Po wlozeniu plyty pliki sie laduja i nastepnie wyskakuje komunikat ze plyta jest niekompatybilna.... Co jeszcze robie zle, nagrywalem juz na 3 nagrywarkach!! POMOCY

 

Dodam, ze podczas nagrywania wyskakuja bledy slabe sektory w LBA . .

Edytowane przez RyppKa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam,

Zmarnowalem juz poznad 20 cd, nagrywam clnem z roznymi profilami na roznych plytach. Przeczyscilem juz nawet laser i NIC!! Po wlozeniu plyty pliki sie laduja i nastepnie wyskakuje komunikat ze plyta jest niekompatybilna.... Co jeszcze robie zle, nagrywalem juz na 3 nagrywarkach!! POMOCY

 

Dodam, ze podczas nagrywania wyskakuja bledy slabe sektory w LBA . .

 

zmień nagrywarkę

u mnie po nagraniu lite on'em też był ten sam problem, po nagraniu Nec'iem model DVD_RW ND-4551A navi czyta wszystkie płytki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość krzysztof114

Witam

 

Czy ktoś ma już linki do V5 na Polskę?

 

Jeśli można to poproszę o te linki (lub V4) oraz profilek ;)

 

BTW: świetne forum! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mapki sa na peb.pl, sciagasz z rapid'a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności