Skocz do zawartości
jendral

Aktywacja KONTROLEK

Rekomendowane odpowiedzi

dioda jest felerna chyba.pozd.

 

Skoro czujnik jest dobry,daje sygnał to jedynie dioda może być przepalona.Lub poprostu ktoś przed sprzedażą auta ją nazwyczajniej w świecie zasłonił-takie przypadki też się zdarzają niestety.

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,wyjalem licznik i co sie okazalo nie ma diody,czyli cwaniak ja wyciagnal,teraz pytanie gdzie ja kupic i czy ma ona jakoms nazwe i kto mi takie male g....o wlutuje?Patryk poradz cos.pozd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIKT nie podpowie?a moze licznik kupic bo wiem tanio,ale angol,ale nie wiem czy podejdzie.pozd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
NIKT nie podpowie?a moze licznik kupic bo wiem tanio,ale angol,ale nie wiem czy podejdzie.pozd.

Ale co nie wiesz czy podejdzie licznik,czy dioda z niego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dioda to na pewno bedzie pasowac,chodzi o lixznik,tarcze trzeba wynienic na pewno,czy jakies ustawienia jeszcze trzeba bedzie robic bo ja nie posiadam zadnego sprzetu do tego.Ogolnie to mam golasa moze kupic taki sam wersje europ.ale czy wtedy wystarczylaby tylko wymiana?pozd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dioda to na pewno bedzie pasowac,chodzi o lixznik,tarcze trzeba wynienic na pewno,czy jakies ustawienia jeszcze trzeba bedzie robic bo ja nie posiadam zadnego sprzetu do tego.Ogolnie to mam golasa moze kupic taki sam wersje europ.ale czy wtedy wystarczylaby tylko wymiana?pozd.

Jak kupisz europejczyka to trzeba będzie zakodować klucze.Jeśli kupisz anglika- zmiana tarcz,zmiana wsadu eeprom na europejski i kodowanie kluczyka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha,dzieki kolego,czyli pozostaje wlutowac diode,moze ją gdzies dostane,przeciez nie bede kupowal licznika zeby tylko diode wylutowac.pozd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Diodę kupisz w każdym pożądnym sklepie z elektroniką za jakieś 1-5zł z ukierunowaniem na 2 złote ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bylem w trzech i nie maja,powiedzieli ze tylko internet.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bylem w trzech i nie maja,powiedzieli ze tylko internet.

 

Bo przeważnie mają tylko zwykłe LED'y niestety...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patryk jak zdjac te tarcze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam takie pytanko,

Na tym wyświetlaczu co pokazuje się auto i które drzwi są otwarte, pokazuje mi że ciągle mam otwartą z przodu maske, i mam z tym problem, ponieważ po zamknięciu drzwi z pilota nie mrugają mi światła. Co może być nie tak ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli masz ciągle otwartą maskę, to kierunkami auto nie mignie, ponieważ wszystkie "drzwi" nie są zamknięte (czyli maska). Zewrzyj obydwa przewody i będzie pokazywało maskę zamkniętą i będzie mrygał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Wypiąć kostke i spiąć ? Nic się poważnego nie stanie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic się nie stanie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wypiąć kostke i spiąć ? Nic się poważnego nie stanie ?

 

Wybuchnie po 5-ciu minutach jazdy :-D

A tak na poważnie, będziesz musiał rozpiąć te kabelki jak zaświeci Ci się kontrolka niskiego stanu oleju w silniku, bo w przeciwnym przypadku nie zgaśnie Ci ta kontrolka nawet po dolaniu oleju do prawidłowego stanu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. ja mam inne pytanie czy we wszystkich pasatach występuje kontrolka check bo munie ona w ogóle się nie zapala przy przekręceniu kluczyka ani przy teście vag.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U Ciebie nie występuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jest możliwość wyłączenia jej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z poziomu Vag'a to nie ma takiej opcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności