Skocz do zawartości
Gość Bobik

Jak to jest z wyposażeniem passatów?

Rekomendowane odpowiedzi

ok, ale po czym poznam jakie mam napinacze? (bez próby ich odpalania)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zdejmij plastik ten długi przy progu co biegnie obok fotela i pod nim jest napinacz pirotechniczny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, do B4 wkładali wszystko co mieli na magazynie lub jak kto woli pod ręką a więc wciskali pozostałości po B3, troche z MKIII i Vento jak i polo 6N a pod koniec produkcji to już wolna amerykanka :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a pod koniec produkcji to już wolna amerykanka

Nic dodać i nic ująć, a więc nie dziwcie się, że macie czasami "cuda i niewidy".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Bobik

My się nie dziwimy tylko wymieniamy się spostrzezeniami :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja mam wersje CL rok 95'.

sprawdz sobie z wlepka w bagazniku, bo moze klape miales wymieniana (dzwon jakis, albo korozja ;) ) i stad masz takie bogate wyposazenie w wersji "CL" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to teraz tak gdzie jeszcze nie liczac wlepy w bagazniku moge sprawdzic jaka mam wersje?? bo przyznam szczerze ze moj passek niestety ale w tyl to byl bity zanim go kupilem.. no wlasciwie to kiedy go kupil tatulek kochany :P bo w rodzinie jest od 97' roku a w moim prywatnym posiadaniu od ponad roku. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość anmimo

Dopisze się i ja.

 

Mój pasek jest z 1989 od nowości w Polsce, wesja Variant sinik 1,6 TD Intercooler - model GT szeroka listwa.

Wyposażenie dość bogate bo: ABS, 4 elektryczne szyby, elektryczny szyberdach, klimatyzacja, elektryczne podgrzewane lusterka, lampka wewnętrzna z lampką do map, obrotomierz, podgrzewane spryskiwacze, 4 głośniki, centralny zamek pneumatyczny, lampy tył Boscha - stylizowane na "Treszera", tylnia kanapa z zagłówkami dzielona 1/2 z podłokietnikiem, siedzenia Recaro w pełnej elektryce, przednia szyba z zielonym pasem, antena w tylnej szybie, halogeny przód i alufelgi..... Ciekawa wersja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ciekawa wersja.

Powiedziałbym, że nawet bardzo ciekawa :ok: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

anmimo, wrzuc foty chcę go obejżeć bo faktycznie jest to ciekawy egzemplaż

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odnosnie tych szyb, to jest jakas wersja zimowa :-) recznie mozna sprawdzic czy okno przymarzlo :-) znajomy ma b3 z mfa climatronikiem podgrzewanymi fotelami itd no wypas... ale szyby na korbke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość anmimo
anmimo, wrzuc foty chcę go obejżeć bo faktycznie jest to ciekawy egzemplaż

 

Mam kilka fotek ale do końca nie pokazja pelnego wyposazenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość anmimo

A oto kilka fotek:

 

1003334wj0.jpg

 

1003335nf9.jpg

 

1003336lh8.jpg

 

1003337dx6.jpg

 

1003338kz6.jpg

 

1003809xs8.jpg

 

1003838vu1.jpg

 

1003865wj1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fotele masz przekozackie i ogólnie fajne autko. Halogenysą raczej nie orginalne :vw: . Dziwna sprawą jest to, że nie ma głośników w drzwiach. Generalnie świetna baza to modyfikacji :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli się nie mylę to taki fotel kierowcy ma shade w swoim, też bym chetnie taki zakupił

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no właśnie a ja mam b4 94 4 el.szyby ale sterowanie :cisza: od strony kierowcy tylko na 2 przednie na tylnie nie mam wpływu :[ to wersja GL 2 poduchy,el.lust ,el.szyber,brak ABS reg.kier,8 głosników, :ok: no i brak nalepki z tyłu więc pyt. czy jeszcze gdzieś jest nalepa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylne powinieneś mieś sterowane oczywiście w drzwiach pasażerów no i w panelu koło nawiewów.

czy jeszcze gdzieś jest nalepa?

Nalepy są tylko dwie, jedna w samochodzie a druga w książce serwisowej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

anmimo, kurde !!! normalnie szacunken fotele masz przekozackie. czyzbys mial je jeszcze wentylowane ? bo widze chyba "klimapakiet" ? ja mam takie dwa Recaro CSE, ale nie wentylowane, a tak reszta identiko, nawet kolorystyka taka sama.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość anmimo
anmimo, kurde !!! normalnie szacunken fotele masz przekozackie. czyzbys mial je jeszcze wentylowane ? bo widze chyba "klimapakiet" ? ja mam takie dwa Recaro CSE, ale nie wentylowane, a tak reszta identiko, nawet kolorystyka taka sama.

 

Fotele są od nowości w aucie. Jestem jego trzecim właścicielem. Pierwszym był gość z Elbląga samochody a miał ich 4 były identyczne zamówił i zakupił je na firmę za grube pieniądze, firma upadła i bank zlicytował 4 samochody mój trafił do miejscowości pod Szczecinem a ja odkupiłem go od II właściciela i .........

Fotele maja 3 pamięci, przesuwanie, opuszczanie, rozkładanie oparć elektryczne, podgrzewanie i pompowanie aż w czterech miejscach co do wentylacji sam nie wiem - a co to jest? bo może jest tylko ja nie wiem :P

O tym ze jest podgrzewanie spryskiwaczy dowiedziałem się jak zimą włączyłem tylnią szybę a tu zaczął topić się śnieg na spryskiwaczach.

Co do halogenów są i oryginalne, ale II właściciel wymienił je na te na zdjęciach - o wiele lepiej świecą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

anmimo, nie chcesz sprzedać przednich foteli? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności