Skocz do zawartości
Gość Bobik

Jak to jest z wyposażeniem passatów?

Rekomendowane odpowiedzi

sorry za pisowne i dla jasnosci nastapila pomylka mam passka b3 a nie jak napisalem wczoraj b2 sorry za blad

spoko :)

 

ale powiem Ci, ze nie jestem pewien czy w B3 byl oferowany taki system.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skoro mam to na wklejce to musi byc moze wiesz jak mozna to sprawdzic albo gdzie udziela mi informacji o tym; auto jest sprowadzone z niemiec i moze cos w instrukcji jest ale nic nie rozumiem bo oczywiscie jest po niemiecku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mam jakiś system podświetlania dorogi po wyłączeniu zapłonu ale nie wiem jak on działa

coś w stylu "odprowadź mnie do domu"?? hehe :641:

 

 

No mogę Ci powiedzieć jak ten system działa. Jak już będziesz wychodził z samochodu wieczorkiem to rączką którą zmieniasz światła na długie pociągnij do siebie tak jak byś załączył długie i zamknij samochód. Włączą sie wtedy światła mijania i będą sie świecić przez jakies 30 sekund po czym same się wyłączą. Ten system jest po to żeby wychodząc z parkingu nie wpaśc np. w jakąś kałuże lub guano które piesek narobił... ;-)

 

jak sie ten system nazywa po niemiecku i angielsku?? załącza się go przez mignięcie długimi jakbym informował innych o patrolu?? i czy migac przy otwartych i zamknietych drzwiach..? dajcie znac moze to mam... :padam:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

daytime running lights mode and "comming and leaving home" function for ROW

kod tego systemu na wklejce to 9c3

to ze wlacza sie go poprzez pociagniecie dzwigni swiatel do siebie nie dziala

czekam na pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wracajac do tematu ABSu to ja mam passata b4 96r 1.9Tdi 90KM i mam 4el szyby, el. lusterka (podgrzewane), skore, 8 glosnikow, tempomat, MFA, klime, el. szyberdach (szklany), podgrzewane spryskiwacze, podgrzewane fotele, centralny zamek z domykaniem szyb i szyberdachu, r hamulce tarczowe i tez nie mam ABSu

To jest dziwne troche.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A wracajac do tematu ABSu to ja mam passata b4 96r 1.9Tdi 90KM i mam 4el szyby, el. lusterka (podgrzewane), skore, 8 glosnikow, tempomat, MFA, klime, el. szyberdach (szklany), podgrzewane spryskiwacze, podgrzewane fotele, centralny zamek z domykaniem szyb i szyberdachu, r hamulce tarczowe i tez nie mam ABSu

To jest dziwne troche.

:orany: a mzoe jest odłaczony czy wymontowany... albo go nie czujesz :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no raczej nie bardzo nie ma go tam i nie bylo raczej :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hymmm moze niemiec specjalne zamawiał bez absu, niektórzy wola bez, bo watpie zeby produkowali pasia z takim wyposażeniem i bez absu w serii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość slowik

Myślałem,że 2 poduchy i abs były seryjnie w B4.Przy takim wyposażeniu może masz wersje USA,tam ABS to niezbyt częsty dodatek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość szczygiw

A ja mam CL i jedynymi bonusami sa wspomagania, centralny i ABS... Szkoda ze nie ma chociaz szyberka, bo czasem by sie przydal, albo el. szybek, no ale coz... Darowanemu sie w zeby nie patrzy. :]

 

P.S. 91r. jak coś...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

waldek-, jeździłem ostatnio passatem z 96 roku, 1.8 AAM i nie miał ABSu. Miał też jedną poduszkę, szyber, 2xelektryczne szyby, podłokietnik i cos tam jeszcze :P A więc w B4 już mnie nic nie zdziwi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Maniek79

Witam mój Pasek posiada ABS, mam na wyposażeniu równeż 2 poduchy,wspomaganie regulowaną kierownicę szyby elektryczne przód lusterka elektryczne i podgrzewane, klimatronik i co dziwne elektryczny szyberdach fabryczny, podgrzewane fotele,centralny zamek i alarm fabryczny troche dziwny, ale nie ma domykania szyb i takich tam ulepszeń, nie ma również skóry. Jest to passat z 95 roku TDI. :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość XXX

a ja mam b3 93 i mam wszystko (skora,klima,abs,itd)oprocz climatronica i jakiegos temporatu??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

passek z 94 roku sprowadzony ze Szwajcari wyposażenie dwie poduchy ,abs, cztery el.szyby,centralny zamek, domykanie szyb, wspomaganie i regulacja kierownicy,el. lusterka i podgrzewane, climatronick

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pasek 1.9 tdi z 95, climatronic,2xairbag, abs, wspomaganie, podgrzewane fotele lusterka i spryskiwacze, el.lusterka. nie wiem czemu ale mam manualne szyby

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bigkahoona

A u mnie B3 ' 92 wersja USA, 2.0 16V

4 x el. szyby, el. lusterka podgrzewane, klima, el. szyber, tempomat, automatycznie zapianane pasy :) i zajeb... wspomaganie

nie ma albo nie działa ABS.

 

pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Cez1988

A moj Passek GL rocznik 90 ma to czego nie mial moj kumpel w B4 Vr6 exlusive, mianowicie

elektrycznego szyberdachu, i podswietlanych lustereczek w daszkach przeciwslonecznych;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W moim pasku B4 wersja GL '94r. jest chyba wszystko oprócz skóry i zmieniarki CD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
chyba wszystko oprócz skóry i zmieniarki CD

Automatyczna skrzynia też?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem na różne rynki wychodziły inaczej skofigurowane auta, i tak szwajcarzy są bogaci i wybredni więc passki na rynek szwajcarski mają bogatsze wyposażenie. Mogę się mylić, ale w wielu teraz produkowanych modelach tak właśnie jest. Pozdrawiam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności