Witam,
miałem taki sam problem, ale niestety nie obyło się bez rozbierania całej podsufitki i wyjmowania siłowników, ponieważ okazało się, że w lewym siłowniku poluzowały się śruby mocujące.
Po rozebraniu okazało się też, że jedna śruba wyrwała się z blachą i trzeba było dokładać blachę wzmacniającą oraz nową nakrętkę.
Przy okazji tej naprawy wymieniałem też peszel od instalacji elektrycznej, więc zdejmowałem całą klapę. Nie miałem w ten sposób problemów z dostępem do urwanej śruby w zawiasie. Po prostu wystającą część śruby wykręciłem chwytając kombinerkami.
Pozdrawiam
ZbyCh