Skocz do zawartości
Gość Bobik

Jak to jest z wyposażeniem passatów?

Rekomendowane odpowiedzi

GL

4x el. szyby

el. szyber

wspomaganie

centralny zamek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość buziek

Witam! ja w moim passku '95 wersja GL variant mam pelna elektryke. klime, welurowa tapicerke,podgrzewane lusterka,6 glosnikow fabrycznie,centralny zamek 2stopniowy z pilotem i pakietem komfortu, podlukietnik z tylu czyli wersja jakby nie patrzec wcale nie najbiedniejsza ale juz ABS-u nie mam, kupujac nawet nie sprawdzilem czy jest abs bo z tego co czytalem wczesniej o wyposazeniu to "niby" mialy go w standarcie tak jak 2 airbagi,przywozlem z niemiec do domu i dopiero zobaczylem ze cos mi nie pasuje bo kontrolki abs-u nie ma,wedlug oznaczenia fabrycznego abs-u nie mial nigdy,tak wiec vw skladal te passaty jak mu sie podobalo a nie tak jak powinno byc w danej wersji :647:

gajdus napisał: cetralny w kluczyq(jest przycisk ale nie działa)

 

gajdus wymien baterie w pilocie i zaprogramuj pilota od nowa, gdzies na forum jest instrukcja jak to zrobic, u mnie tez nie dzialalo ale w koncu znalazlem instrukcje,zrobilem i dziala,tak wiec powodzenia w zabawie z piotem,powiem tyle ze refleks Ci sie przyda :641:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość muniek

Mam małe pytanko gdzie można znaleźć link do rozkodowania "kodów wyposażenia"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeczytaj wszystkie posty a dowiesz sie ze takie same wersje a roznia sie od siebie jak cholera...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Bobik
...tak wiec vw skladal te passaty jak mu sie podobalo a nie tak jak powinno byc w danej wersji

 

Całkowicie się zgadzam, to taka loteria z tych wszystkich wypowiedzi wynika. W życiu nie przypuszczałbybm że GL które mam nie będzie miało ABS-a, zwlaszcza, ze reszta jest calkiem calkiem :643:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

buziek a jaki masz kluczyk?? bo ja mam zupełnie inny niż był w tej instrukcji do programowania :| a bateria dobra i próbowałem zaprogramować ale nie wyszło :| ja mam z jednym przyciskiem a w instrukcji jest z dwoma i podane żeby raz wcisnąć ten a raz ten to trochę nie pasuje :P[fade:f4a866325a][/fade:f4a866325a]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gajdus jak z jednym ( ja tak mam ) to pewnie masz latarke w kluczyku...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

;/ to lipa jak to latarka :P po co mi ona? zwłaszcza że trzeba do niej zaglądnąć żeby światełko zobaczyć:P

 

aha zapomniałem wcześniej napisać, że nie mam w swoim pasq w wyposażeniu... regulacji kierownicy(w żadnej płaszczyźnie)!!!!!! ostro co ?? a może to gdzieś schowane jest i nie mogę zwyczajnie znaleźć co ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ppmarian

gajdus, latareczka przydaje sie. latwiej trafic w dziurke :619: kluczykiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gajdus, nie musisz po palcu :577: a co do regulacji to powinienes miec " wajche " z lewej strony kierownika :611:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

żaróweczka jest tak słaba ze w ogóle nie daje światła... nie mam wajchy z lewej za kierunkami :| widziałem u innych ją a u mnie nie ma ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez nie mam regulacji kiery :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem prawie pełne wyposażenie - fabrycznie 4 szyby elektryczne, el. szyberdach, obrotomierz, komputer, cyfrowy licznik przebiegu, klimatyzacja i kubełkowe fotele, a regulacji wysokości kierwonicy też nie mam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam full wypas tylko brak tempomatu a by się przydał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam niby to ze swiatla oswietlaja mi droge po wyjsciu z auta ale jak pociagne do siebie tak jak bym chcial wcisnac dlugie to tylko na chwile mrygna moze mozna to jakos ustawic na wklejce w bagazniku jest napisane ze mam ta opcje wiec nie rozumiem pomocy

 

 

 

passat b2 1.8 93r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale jak pociagne do siebie

Ale co ciągniesz?

ja mam niby to ze swiatla oswietlaja mi droge po wyjsciu z auta

Może chodzi Ci o obrysówki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

montecarllo, od kiedy passat B2 byl produkowany w 93r ??

passat b2 1.8 93r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pszemek
passat b2 1.8 93r
???

 

 

Opisz jeszcze raz swój problem i staraj się pisać z zasadami gramatyki i ortografii bo ciężko Cię zrozumieć :611:

 

P.S.Jak wysyłasz posta to na dole masz przycisk "pisownia" więc zadanie ułatwione.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a obrysowki mam i dzialaja ale chodzi mi o to ze w naklejce w bagazniku mam napisane ze posiadam system (9c3 - daytime running lights mode and "coming and leaving home" function for ROW) oswietlania drogi do domu i nie wiem jak to wlaczyc niektorzy piszu tu ze wystarczy pociagnac raczke od swiatel tak jak by sie chcialo wlaczyc dlugie ale u mnie to nie dziala pomocy

 

 

 

 

passsat 1.8 ABS 1993r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorry za pisowne i dla jasnosci nastapila pomylka mam passka b3 a nie jak napisalem wczoraj b2 sorry za blad

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności