Skocz do zawartości
Gość Bobik

Jak to jest z wyposażeniem passatów?

Rekomendowane odpowiedzi

chyba wszystko oprócz skóry i zmieniarki CD

Automatyczna skrzynia też?

 

nie, manual

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie, manual

No to nie wszystko. :krzeslem:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pietrucha8

Moj passek 1.8 CL 1992 Variant Comfort Edition ma taki wypas rotfl:

4 elektr.szyby , lusterka i szyberdach.

wspomaganie, centralny,welur , niebieskie wnetrze,dzielona kanapa 1/3,relingi.

Brak klimy, ABS czy chociaz poduszek.

Sciagniety z Austrii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ryba81

I dodam swoje trzy grosze. Panowie sprawa jest na pozór dziwna , lecz ma się tak!! A zacznę od poczatku :rotfl: Mieszkałem pare lat w Niemczech dokładnie w Bielefeld, i wiem jedno. W dawniejszych czasach każdy, ale to kazdy Passat bez wyjątków wychodził z fabryli na wersjii podstawowej. I potem kazdy niemiec mógł sobie zarzyczyć to czy tamto i było to dokładane w salonie za dopłata !! dokładnie tak robi dziś u nas Toyota. Więc nie spierajecie o to że szyber elektryka a szyby korba bo Niemiachy to różnie wolą . A mamy tak jak niemiec sobie życzył a polak sprowadził . Pozdrowienia !!

 

Mam nadzieje ze nie oberwie mi się za ten post ale jest szczery i Prawdziwy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no, nie przesadzajmy z tym niemcem, mój pasek jest z belgii :rotfl:

poza tym chyba jesteś w błędzie bo nie wydaje mi się żeby np. w salonie zmieniano wiązki elktryczne w aucie bo Sz.P. Klient zażyczył sobie dołożenie np. ABS czy jakiejś elektryki (a wiązki w pasku nie są uniwersalne), albo podsufitki bo On chce szyberek mieć, no i jeśi by tak było że paski z taśmy zjeżdzałyby takie same w podst. to wszystkie wlepki mielibyśmy takie same (no chyba że wlepki tez salony robiły :evil: , to już taka mała fabryka nam się z salonu robi)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja mam i elektryczne lusterka i elektryczny szyberdach i elektryczne szyby (wszystkie) a tego cholernego ABS nie ma.

tez tak mam, ale jest wspomaganie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość agra5

a ja mam kombi z 93 r 1.8 i mam wszystko i abs też(comfort edition)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Bobik
Ja mam i elektryczne lusterka i elektryczny szyberdach i elektryczne szyby (wszystkie) a tego cholernego ABS nie ma.

tez tak mam, ale jest wspomaganie

 

No fakt, wspomaganie jest :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam pytanie czy w niektórych passatach B4 są podświetlane przełączniki lusterek elektrycznych bo w moim nie ma?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Bobik

Mogę potwierdzić, że u mnie są ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mogę potwierdzić, że u mnie są ;)

 

jak jeszcze powiesz że masz podświetlane ikonki przy kratkach nawiewu na desce i pokrętła do nich to się załamie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość siwekj

W moim pasqu jest niewiele ale i tak za dużo jak dla mnie :)zwłaszcza, że to moje pierwsze auto. 1995 tdi wersja jakaś dziwna freeway albo tylko naklejka:). ABS, 2x air bag + kontrolki do tego nawet sprawne:) , pirotechniczne napinacze pasów bezpieczeństwa bo to ponoć w standardzie w B4, el szyby (przednie) , lusterka, klimatyzacja, regulowana kierownica, 4głośniki. Co do tych wyposażeń aut to ciężko o zdanie. Miałem okazję przez ostatnie 3 lata w okresie letnim pracować w BMW w Monachium i nawet w bmw pewne rzeczy nie są w standardzie np. klimatyzacja bo nie ma wielkiej potrzeby ją mieć na kraje skandynawskie. Z tego co się tam dowiedziałem to wyposażenie podstawowe i wyposażenie podstawowe na Europę i Europę wsch. różnią się. Związane jest to z tym na jakie kraje jest robiona większość tych aut. Stany Zjednoczone są chyba brane pierwsze pod uwagę, a amerykańce nie oszczędzają sobie więc ich wersje podstawowe są dla nas full wypasem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi też się trafił jakiś taki wynalazek : kombi 92r GL ma 2 poduchy,ABS, el szyber, wspomaganie, podgrzewane fotele, halogeny, el. lusterka (działa tylko prawe :okulary2: ), welur, a szyby na korbki i zegarek zamiast obrotomierza (tego mi brakuje) no i posiada oryginalne radio GAMMA :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość siwekj

Haha a ja dzisiaj widziałem fajnego wałkowańca:) Piękna B4, na pierwszy rzut oka zaglądam do środka a tam praktycznie cała deska od B3, żadnej poduszki, kierownica jak się nie mylę od golfa II. Strasznie ładnie oszpecony. Zaznaczę, że to było w komisie. Pytam gościa co się z nim stało czy mocno był bity, a on pali głupa, że bez wypadkowy i to inne wnętrze to było na życzenie pierwszego właściciela. Czy rzeczywiście ludzie mają tak wypaczone gusty czy handlarze taką fantazję?:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w b4 kierownica bez poduszki rzeczywiście wygląda nieciekawie delikatnie mówiąc, więc moze to byłą oryginalna, albo od b3, deska to sie już znacznie rózni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
podświetlane ikonki przy kratkach nawiewu

takie rzeczy to tylko w erze ;)

 

paski nie mialy tego podswietlanego, w Vento mozna bylo trafic takie wyposazenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Bobik
jak jeszcze powiesz że masz podświetlane ikonki przy kratkach nawiewu na desce i pokrętła do nich to się załamie :D

 

Tylko jak sobie na nie latarką poświecę to mam podświetlone :P

 

Dla mnie to naprawdę trochę dziwne, żeby jednakowe auta o tych samych silnikach, roczniku tak wiele się między sobą różniły w wyposażeniu. Rozumiem klima, zawsze to nieco podraża koszt auta i nie wszyscy to lubią. Ale żeby tego cholernego ABS nie było to naprawdę...a juz kilkakrotnie czytałem że w B4-kach to standart. Widać, mój standartowy nie był (chociaż to GL-ka) :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam wersje CL rok 95'. 2xAirBag - 4xelektryczne szyby - Wspomaganie - Elektryczny szyberdach - Elektryczne lusterka - ABS + EBD - Pirotechniczne napinacze pasow - Centralny Zamek - Immobilaizer - Oslony przeciw sloneczne z lusterkiem + podswietlanie - Roleta Bagaznika (bo to nawet chyba nie wszedzie bylo w standardzie) - Tylne lampki dla pasazerow - Swiatla przeciwmgielne. I nie prawda ze takie rzeczy to tylko w erze... bo w 'biednej' wersji CL. :vw::rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

abs nie jest standardem, ja go np. nie mam, tak jak nie mam szyberka oryginalnego i elektryki lusterek, halogenów przednich, mfa, regulowanej kerownicy, za to mam klimę manual, elektryczne szyby przód, nowy tunel ze schowkiem, tarcze z tyłu, białe zegary, roletę, pełną osłonę silnika, 8 głośników, 2 poduchy, centralny, imobilajzer (odłaczony :) ) wspomaganie

zresztą jak wielokrotnie było to pisane w pasku nie ma w zasadzie czegoś takiego jak wyposażenie standardowe, wyposażenie występuje praktycznie we wszystkich możliwych konfiguracjach ;)

 

a czym się różnią pirotechniczne napinacze od zwykłych napinaczy (bo nie wiem jakie mam :) ) ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podczas wypadku ladunek wybuchowy dodatkowo dociska pasy... nie polecam sprawdzac dzialania moze bolec klatka :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności