Skocz do zawartości
kubotek

[B5] Rozmieszczenie i opis bezpieczników i przekaźników

Rekomendowane odpowiedzi

Z tym moim tematem dot. joysticka do lusterek.....okazalo sie ze mieliscie racje.....mial pozostac w poprzednim polozeniu.....a ja go mialem PRZEKRECONEGO przez dziecko....obkrecilem i dziala lusterko ;-)

Tylko jest problem...bo prawe dziala solo...a jak przestawie na pozycje lewego to przy ruszaniu lewego i prawe mi chodzi......jakies zintegrowanie sie pojawilo...i co zrobic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nic nie zrobić. To tak ma działać. Może wcześniej nie zauważyłeś, ale tak było zawsze. Jeżeli ustawiasz lewe to prawe ustawia się symetrycznie. Prawe ustawia się solo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość osvch

Witam, w moim passku dopatrzyłem się że nie mam w ogóle bezpieczników nr:

28 -- 15 -- Pompa paliwa

29 -- 20 -- Sterowanie silnikiem

32 -- 20 -- Sterowanie silnikiem

34 -- 15 -- Sterowanie silnikiem, wtryskiwacze

 

Czy tak powinno być czy powinienem uzupełnić brakujące bezpieczniki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Macias871

Tak jak w temacie, pompka w zasadzie dziala, ale na 'krotko' Zaczelo sie od zapowietrzonego silnika, znalazlem opis w sieci ze nalezy pomke podlaczyc na krotko i odpowietzac urzadzenie spietrzajace. Przez przypadek podłczylem plus z akumulatora pod lewe zlacze bezpiecznika a mialo byc w prawe i teraz gdy podłcze bezpiecznik to pompka nie dziala po przekreceniu stacyjki. Silnik 2.5 tdi. Czy ta pomylka miala wplyw na to ze teraz nie jest podawane zasilanie na pomke?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość paulo26rp

witam!!

mam paska 11.2002 rok z tempomatem, od pewnego czasu nie działa:/ patrzyłem według załączonego schematu bezpieczników tam jest bezspiecznik 11 z opisem do IV.2002 rok był bezp do tempomatu, a u mnie jest wolne gniazdo, gdzie sie u mnie znajduje bezpiecznik do tempomatu?? może ktoś bedzie wiedział co to może być?? nawet kontrolka sie nie zapala!! prosze o info

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam taki problem nie dzialaja mi spryskiwacze lamp w moim pasku 99r. B5 3b. spryskiwacz na szyby dziala. dzis podpialem sie na krotko akumulator - silniczek spryskiwaczy lamp i zadzialalo.sprawdzalem wtyczke ktora idzie do silniczka i nie idzie w niej prad

Gdzie szukac przyczyny , w przekaznikach , czy moze bezpiecznikach czy jeszcze gdzie.??

Z gory dzieki za odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra panowie dzieki wielkie za pomoc , zrobilem lekki patent, bo nie chce mi sie ingerowac za bardzo w te przekazniki, poprostu podciagnalem kabel od silniczka spryskiwania na szyby i podpialem do pompki spryskiwacza na lampy i dziala, jak pryskam na szyby to i odrazu i lampy spryskuje:), chyba ze ktos sie dowie jaki to konkretnie numerek fabryczny przekaznika od tego jest to bede wdzieczny. pozdrawiam i dzieki za wszelkie podpowiedzi :grin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość rafal864

witam

 

---------- Post added at 17:48 ---------- Previous post was at 17:47 ----------

 

witam.Mam pytanie gdzie jest przekażnik świec żarowych i jaki jest jego numer,Passat b5 1,9tdi 98rok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam,

czy bezpiecznik "12-- 10 -- Zasilanie napięciem układu samodiagnozy" odpowiada za złącze VAG?

Bo nie mogę sie połączyć przez VAGA z samochodem, ciągle nieudane próby połączenia.

Znajomy elektryk powiedział mi, że może mam walnięty bezpiecznik. Czy to ten?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

opis genialny dzięki tego szukałem.

Ale mam pytanie nie znalazłem w 3 GB bezpiecznika od podswietlenia pokręteł nawiewu, wiem ze poiwnny swiecić a mi nie swiecą, watpię zeby spaliły sie wszytkie zarówki. Czy wiecie który to bezpiecznik?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a świeciły ci kiedykolwiek te nawiewy? możliwe że nie masz tam podświetlenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś mi pomoże....

Kupiłem passata b5 1.8 1997 rok.

Nie działa mi wycieraczka tylnej szyby,wcześniej działała ale teraz stoi w miajscu - spryskiwacz jest ok.

Czekam na info .

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

możliwe że silniczek wycieraczki się zatarł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość dareczek00162

cześć jak macie płytę przekaźników górną to tam sam kable z plusami jeden śrub to są 3 minusy i potem w innych są same plusy czy ktoś ma schemat albo wie ile powinno być kabli przy każdej z śrub ???? bo pobiera mi prąd zadurzy z akumulatora i chciałem się dowidzieć co tak dużo pobiera i chyba te kable poprzestawiałem bo nagle mi nie działa silnik krokowy ale go już obeszłem :P drzwi kierowcy się nie chcą zamknąć a pasażera wogule się nie zamykają z gury dziekuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
cześć jak macie płytę przekaźników górną to tam sam kable z plusami jeden śrub to są 3 minusy i potem w innych są same plusy czy ktoś ma schemat albo wie ile powinno być kabli przy każdej z śrub ????

Pytasz o autko z podpisu B3 czy o passata B5?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość dareczek00162

pytam o passata B3

Edytowane przez dareczek00162

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś mi może poradzić.

Czy w passacie B5 1.8 IX.1997 kombi występuje przekaźnik wycieraczki tylnej szyby?

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a powiedzcie mi, jeśli ktoś wie - do czego jest ten bezpiecznik, bo nie ma tego w żadnych opisach - czemu on odpowiada :?

 

img77679is1jkra8.th.jpg

 

Jest to bezpiecznik zapalniczki dostępnej w tunelu środkowym dla pasażerów tylnej kanapy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, wszystko niby rozumiem.... ale cytuje: w miejscu nr 9 Do IV 2002: ogrzewanie lusterka, pamięć regulacji siedzenia,

Od V 2002: czujnik parkowania

a gdzie podział się bezpiecznik od grzania lusterek???? Pytam bo akurat szukam tego właśnie bezpiecznika od lusterek

Edytowane przez maska
znalazłem bezpiecznik od lusterek nr.26

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie działa mi przednie gniazdo zapalniczki natomiast tylne jest OK, domyślam się że przyczyną jest bezpiecznik. Zgodnie z opisem byłby to nr 33 a tylna zapalniczka ma oddzielnie bezp tam gdzie pokazał Arapaho. Czy dobrze rozumiem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności