Skocz do zawartości
kubotek

[B5] Rozmieszczenie i opis bezpieczników i przekaźników

Rekomendowane odpowiedzi

ale zgodnie z rozpiską pod num.5 jest przekaźnik dodatkowej pompy oleju napędowego muszę znać numer tego przekaźnika bo prawdo podobnie ktoś wcześniej wymontował ze zbiornika pompkę elek. i zawsze jak dłużej postoi to mam problem z uruchomieniem auta z pół minuty musze kręcić rozrusznikiem zanim odpali no i mam błąd przekaźnika pompy paliwa

Panowie potrzebuję foto przekaźnika numer 10 - Przekaźnik dodatkowej pompy oleju napędowego  z passata b5 fl 1,9 tdi silnik awx z tej skrzynki górnej pod kierownicą najlepiej foto numerów i foto nóżek sprawa pilna

Edytowane przez pawelvw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy ktoś podałby mi numer przekaźnika od elektrycznych szyb w VW Passat B5 rocznik 1999. Nie mogę nigdzie znaleźć a nie działają mi szyby i do sprawdzeni został mi tylko przekaźnik. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma przekaźnika od szyb moduł komfortu steruje nimi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Knapson widziałem, że ktoś podobny problem na Elektrodzie też miał i jakoś tam rozwiązali w jednym z wątków bodajże (trafiłem szukając rozwiązania swojej usterki akuratnie po ogólnym wyszukiwaniu) - sprawdź sobie, bo to może nie być wina przekaźnika i coś przeoczyłeś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, wiem że może idę na łatwiznę ale czy mógł by ktoś podesłać zdjęcie ze skrzynką przekaźników od FL 1.8t AWT? Wymieniałem jakiś czas temu wiązkę całą praktycznie i teraz mam trochę czasu aby dokończyć wszystko i mam mianowicie taki problem że pomieszały mi się skrzynki oraz przekaźniki od 1.9tdi z moim 1.8t. Zależy mi bardzo na czasie bo zaraz kończy się urlop, a chciałbym zobaczyć co tam udało(lub nie udało :D mi się zrobić z wymianą tej wiązki. Dzięki z góry i pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam nie mogę uzyskać od nikogo odpowiedzi, a sam niestety nic nie znalazłem na temat przekaźnika 389, a mianowicie czy ten przekaźnik jest też odpowiedzialny za pracę pompki spryskiwacza szyby przód/tył? gdzie znajdę jakiś schemat lub opis tego przekaźnika?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co są dwa sloty na

41 -- 25 --ABS z ESP

42 -- 25 -- ABS z ESP

W jednym z nich nie miałem bezpiecznika i włożyłem nie wiem czy dobrze zrobiłem, na zdjęciu załączonym też widzę że nie ma obydwu)

 

Co się stanie jak włożę bezpiecznik do slotu w którym jest blaszka mocująca ale nie mam tego sprzętu na wyposażeniu w aucie?

Edytowane przez ruslan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam bezpieczników 9,10,11. Mimo tego działa mi zmieniarka płyt. Mam manetkę tempomatu ale nie działa. Niech ktoś mi pomoże, bo chciałbym aby tempomat mi działał no i dlaczego mimo braku bezpiecznika nr.10, działa mi zmieniarka płyt?

Passat b5 1998 1.8T 3BZ, Manual

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś pomoże, czemu nie dziala swiatlo w boczku z tyłu i przod prawa strona passat b5 2005 1,9 i który to bespiecznik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności