Skocz do zawartości
kubotek

[B5] Rozmieszczenie i opis bezpieczników i przekaźników

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

jeszcze ja sie podlacze ;

 

co moze byc powodem braku napiecia w gniazdkach w bagazniku

bezpoeczniki sa OK , ktos ma jakis pomysl ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba sprawdzić połączenia do gniazdek ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mner

Czy przekaźnik "częstotliwości pracy wycieraczki " (III) odpowiada za pracę tylnej i przednich wycieraczek? I jeśli tak to czy może powodować problem z pracą tylko np. tylnej wycieraczki?? I czy da się jakoś zdiagnozować padnięty przekaźnik bez zakładania nowego (sprawnego) w jego miejsce??.

Acha i jeszcze jedno jeśli można tutaj :) jaki jest numer w/w przekaźnika do mojego autka??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość damianodamiano

Witam.

Chcialem się dopytać o bezpiecznik pompy obiegu wtórnego powietrza, nigdzie go nie widzę a powinien być jak mi się zdaje?

Powinien być w skrzynce (tak podaje jedna z ksiązek naprawiam samochód) - Przekaźniki i bezpieczniki w skrzynce elementów eletronicznych w przedziale silnika po lewej stronie(komputer).

Czemu się pytam? miałem uszkodzony silnik tej pompy (zablocony, zalany jakąs cieczą, która stala w rurze).

 

 

 

 

kubotek,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość baron1

super opis.może się przydać. wielkie OK>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja mam pytanie odnośnie ogrzewania tylnej szyby i lusterek...znalazłem w tej rozpisce bezpiecznik ale nie znalazlem przekaźnika, czyżby układ działał bez przekaźnika ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak w obwodzie grzania szyby nie ma przekaźnika , bezpiecznik nr 26 (30 A)

 

Wyciągnij włącznik i na włączonym zapłonie zobacz czy masz napięcie na styku 5 wtyki

 

Przełącznik podaje napięcie ze styku 5 wtyki na styk 6

 

Jeżeli tak to jest po drodze do maty grzewczej szyby jeszcze połączenie wtykowe 6 stykowe niebieskie przy słupku przednim lewym (może być tam zaśniedziałe)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie, sprawdze te wtyki bo szyba grzeje a lusterka nie...

A z tego co czytam powinny grzać razem z szybą bo mam talerzyk do sterowania lusterkami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie też szyba grzała a lusterka nie, okazało się że w obu lusterkach wysiadły maty grzejne. Jestem już po wymianie jednej i jest ok na drugą przyjdzie czas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehhhh.... :mur: no i się wyjaśniło, dlaczego lusterka nie grzały... po prostu poprzedni właściciel zamontował wkłady bez grzania, jak je wyciągnąłem to w obudowie lusterek kabelki wisiały a wkłady nie był podłączone, bo nie było czego podłączyć :rotfl: co za ludzie, zamontowałem nowe podgrzewane wkłady i wszystko pięknie śmiga :).

 

dziękuje wszystkim za pomoc i porady :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wtrącę coś od siebie, opis bezpieczników bardzo dobry, ale u mnie w miejscu gdzie zamontowany jest komputer, niema żadnego przekaźnika ani bezpiecznika:confused:, więc gdzie mogę znaleźć przekaźnik zasilania napięciem - zacisk 30, czy ktoś wie?

Proszę więc was o pomoc. Z góry dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kosik1234

Witam.

Posiadam Passata 2002r kombi. Chodzi o to że od zakupu nie działa otwieranie tylnej klapy z kokpitu i z pilota, przydała by mi się ta funkcja ale nie moge sobie z tym poradzić. Nie zauważyłem żadnego bezpiecznika do tylnej klapy. Mogę prosić o pomoc ?? Z góry dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość burek444

witam miałem taki sam problem nie świeciła mi cała prawa strona problem jest w przełączniku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kosik1234

No tak ale ktory to przelacznik. Szukalem w tym opisie ale nie znalazlem takiej nazwy gdzie jest przelacznik od tylnej klapy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tommo

Witam, poszukuje przekażnika od wentylatora klimy (na krótko podłączony wentylator działa) bo nie chce się kręcić. Po wykręceniu tej przesłony nad nogami kierowcy mam górną płytę przekażników ale tylko jej dolną część-zaznaczoną na zdjęciu czerwoną ramką (tam gdzie są przekażniki I-VI) a górnej tam gdzie sa te od 1-13 nie mam!!! Szukałem jej wszędzia dookoła i nic takiego nie ma :-(

 

94023b469c52f88bm.jpg

 

Gdzie jej szukać ?

Z góry dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zerknij trochę nizej i ...głębiej. Tam dalej są dwa BEZPIECZNIKI - czerwony i pomarańczowy. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tommo

Aha klima manual o ile to coś zmienia

 

Zerknij trochę nizej i ...głębiej. Tam dalej są dwa BEZPIECZNIKI - czerwony i pomarańczowy. :D

 

To wiem i sprawdzałem je-są ok, ale u mnie jest problem ze znalezieniem tego przekaźnika bo to najprawdopodobniej on padł tak jak opisałem wcześniej nie mam tej części płyty przekażników

 

 

1-- Przekaźnik wentylatora chłodnicy (urządzenie klimatyzacyjne)

 

 

http://img84.imageshack.us/my.php?image=zestawprzekaznikw15rg.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość teleted

No Dobrze A Powiedzcie Mi Gdzie Znajduje Się Przekaźnik Od Switaeł Mijania W Pasacie 3b

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No Dobrze A Powiedzcie Mi Gdzie Znajduje Się Przekaźnik Od Switaeł Mijania W Pasacie 3b

 

Kolego nie ma takiego przekaźnika!:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności