Skocz do zawartości
kubotek

[B5] Rozmieszczenie i opis bezpieczników i przekaźników

Rekomendowane odpowiedzi

Np. w złączu diagnostycznym.

Może wcześniejszy właściciel(jeśli nie jesteś pierwszym) "zabezpieczył"(dodatkowy wyłącznik, wypiety przewód)) przed niepowołanym dostępem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Np. w złączu diagnostycznym.

Może wcześniejszy właściciel(jeśli nie jesteś pierwszym) "zabezpieczył"(dodatkowy wyłącznik, wypiety przewód)) przed niepowołanym dostępem.

 

mam dodatkowe zabezpieczenie wykonane przez poprzedniego właściciela ale na wiosnę podpinano mi parę razu kompa i było ok.

A teraz nie da rady ( ten sam mechanik co na wiosnę i twierdzi , że sprawdzał w czym problem ale nic nie znalazł)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy mnie zrozumiałeś- dodatkowy wyłącznik (zabezpieczenie), odcinający komunikację przez złącze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

raczej nie ma dodatkowego bezpiecznika - mechanik nie znalazł . ten sam człowiek na wiosnę bez problemu się łączył a teraz nie może.

sprzęt ma dobry . w miedzy czasie na zlocie jeden z kolegów też nie mógł się połączyć.

Więc w czym może być problem , gdzie szukać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
raczej nie ma dodatkowego bezpiecznika
Wyłącznika ! Pisałem o wyłączniku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok sorry. myślałem o wyłączniku a napisałem bezpiecznik.

 

coś ci przychodzi do głowy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, że od kilku postów odchodzimy od tematu tego wątku :)

Czy mechanik sprawdzał złącze w Twoim aucie, pewnie nie, bo trzeba zdjąć osłonę...proponuję, to zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiedzcie mi gdzie w b5 jest bezpiecznik od poduszek powietrznych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, dziś zauważyłem że od szyberdachu i od lampek obok niego nie mam oświetlenia... z czym jest skonfigurowany bezpiecznik ? bo wszystko inne działa lampki itp tylko te czerwone nie świecą...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prosze o podpowiedź, gdzie znajduje sie bezpiecznik od tylnej zapalniczki w B5 z 2005r.

Z góry dzięki za pomoc!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dostałeś odpowiedz w swoim temacie który został zamkniety ...

 

ale wstawie jeszcze raz

 

img77679is1jk.jpg

 

tam , można wymienić bez ściągania osłony przekaźników , przez dziurę nad bezpiecznikami ( od drzwi)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem nowy na forum i mam pytanie czy na wtyczce co sie wpina w silniczek wycieraczki po przekręceniu kluczyka w stacyjce we wszystkich trzech pinach powinien być prąd . Ja tak mam i nie działa mi tylna wycieraczka . Podłączyłem na krótko silniczek prosto pod akumulator i i silniczek działa Z góry dziękuje za podpowiedz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Mam pytanie, czy jest bezpiecznik od światła w bagażniku ?? lub który bezpiecznik za to odpowiada, pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma , jak by siadł bezpiecznik to by żadne nie świeciło, za lampki odpowiada( steruje) moduł komfortu.

BTW. Ikonka na liczniku się zapala po otwarciu klapy (zapłon przekręcony ofc.) - jak nie to mikrostyk w zamku klapy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W moim passacie nie działa wyświetlacz pomiędzy obrotomierzem a prędkościomierzem czy może za to odpowiadać przepalony bezpiecznik?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W moim passacie nie działa wyświetlacz pomiędzy obrotomierzem a prędkościomierzem czy może za to odpowiadać przepalony bezpiecznik?
Nie ma bezpiecznika odpowiedzialnego tylko za wyświetlacz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oryginalnie moje auto miało czujnik deszczu i lusterko fotochromatyczne niestety poprzedni właściciel wymienił szybę na zwykłą ze zwykłym lusterkiem co powoduje że nie mogę ustawić czasu pracy, doczytałem na forum że wystarczy wymienić przekaźnik V na przekaźnik 377 (4B0955531A) szukając jednak informacji o tym przekaźniku doczytałem że wycofano go 01/03/2000 a na jego miejsce wszedł 4B0955531E który wycofano 01/12/2011 i teraz jest 4B0955531C, i tu moje pytanie który przekaźnik mam zastosować aby wyłączyć sensor deszczu i uruchomić możliwość ustawiania czasu pracy wycieraczek - auto takie jak w profilu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

zauważyłem ze nie mam u siebie przekaźnika od pompy paliwa

nie słysze nawet jak sie ona załącza auto odpala (nie na strzał ale pali)

czy mam sie martwić????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@sebek81

Nie, u mnie w sedanie tez nie slychac... pali na dotyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności