Skocz do zawartości
Charakterek

Kupujemy Passata B6/B7-na co zwrócić uwagę, jaką wersję wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

Cena na pewno będzie wyższa, zawsze tak jest przy nowym modelu. Mój egzemplarz w 2006 roku kosztował grubo ponad 120tys. pln, podczas gdy teraz lepsze wersje można kupić za 20tys pln mniej. Taka kolej rzeczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Za kilka dni będę odbierał paska 1.8 TSI DSG.

Na co zwrócić uwagę przy odbiorze - jakie obserwacje i wnioski mają osoby, które odbierały nowe auto ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj, piszą o tym na forum całkiem sporo. Od czujników grubości lakieru po szwagra Miecia co to na wszystkim (i niczym) sie zna. Ja podobnie jak kilka razy uprzednio obejrzałem sobie auto w mozliwie krótkim czasie po przywiezieniu do dealera.Nie miało żadnych uszkodzeń.Sprzedawca sprawdził przy mnie czy działa to co się sie dało sprawdzić (działało). Następnie wsiadłem za kierownicę, pojechałem i tak jest do dzisiaj (jakoś nigdy sie nie nabrałem a może jestem szczęściarzem?)

Edytowane przez 07mk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam.

 

Za kilka dni będę odbierał paska 1.8 TSI DSG.

Na co zwrócić uwagę przy odbiorze - jakie obserwacje i wnioski mają osoby, które odbierały nowe auto ?

Już nam się nie chce pisać. Nie dalej niż 6 stron temu pisaliśmy dwadzieścia razy. Bodajże kolega TheOne o to pytał.

PS. I co bubla nie ma ? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powinno być FAQ od tego :P Coraz bardziej lubię 1.8 tsi. Teraz (bez klimy) chwilowe spalanie pokazuje nawe 7.9, średnie jeśli dobrze patrzę 8.8 z dystansu ~350km. Ciekawe ile przekłamuje komp. Kiedyś sprawdzę jak zaleje do pełna. Na tą chwilę polecam 1.8 tsi, spala pewnie niewiele więcej niż 1.4 tsi, choć niektórzy twierdzą na odwrót, ale jak chce to może pogonić jak trzeba :D Ja z małymi przebiegami dziękuję za 2.0 tdi :) Mam nadzieje, że to nie ostatnie słowo passka, jeśli chodzi o spalanie.

Edytowane przez theOne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanie dotyczące kupna, bardziej do ludzi co już maja B6 :D Skąd wy macie kase na ten model ?? bo te auta nie sa po 10 k a po 30-40 k ??

 

mi raczej chodzi o używane bo dla mnie kwota 30 k jest mega duża i nie osiągalna :P

Edytowane przez Greg^
dodanie kowty używanych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Takie pytanie dotyczące kupna, bardziej do ludzi co już maja B6 Skąd wy macie kase na ten model ?? bo te auta nie sa po 10 k a po 30-40 k ??

Masz na myśli raczej eur niż pln :).

Ktoś musi mieć tą kasę i kupić nowe auto, żeby inny mógł kupić używane. Taka kolej rzeczy :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Takie pytanie dotyczące kupna, bardziej do ludzi co już maja B6 :D Skąd wy macie kase na ten model ?? bo te auta nie sa po 10 k a po 30-40 k ??

 

mi raczej chodzi o używane bo dla mnie kwota 30 k jest mega duża i nie osiągalna :P

 

Z ciężkiej pracy kolego, kasę się zarabia a później wydaje na b6:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
po 30-40 k ??

40-70k :D

 

Powinno być FAQ od tego

Dokładnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cytat:

Napisał theOne Zobacz post

Powinno być FAQ od tego

Dokładnie

 

w sumie FAQ nie byloby zle bo czytac caly ten watek to troche czasu zajmuje... (ale sie da :P)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę z innej beczki co sądzicie o Octavii RS TDI + DSG myślę poważnie o kupnie tego auta dla mojej żony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A auto na kilka lat, duże przebiegi? Bo jak nie to nie widzę sensu z tdi, skoro tsi szybsze i chyba tańsze... Poza wyglądem autko super :) (Ale temat o B6 więc posty polecą) - sorry za OT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Trochę z innej beczki co sądzicie o Octavii RS TDI + DSG

Tylko w benzynie , jak dla mnie wygląd super w kolorze niebieskim albo pomarańczowym :)

 

EDIT:

zapomniałem spytać. W tamtym tygodniu byłem w serwisie(zbliżała się inspekcja) no i po tym jak spytałem Pana czy można zmienić w Passacie kierunek żeby mrygnął dwa razy a nie trzy razy powiedział ,że nie ma takiej opcji, albo jest wyłączona ta funkcja albo trzy mrygnięcia. Czy to prawda? (przyznaje ,że trzy to trochę dużo przy szybkim zmienianiu pasów)

A drugie pytanko to to czy przy trybie skandynawskim żarnik w słoneczny dzień świeci z mocą 60% a przy wjeździe np. do tunelu zaczynają świecić 100%-towym światłem?

Pan powiedział ,że to jest tylko to ,że się świecą cały czas to po jaką cholerę mam ustawiać na auto jak mogę jeździć cały czas na ostatniej pozycji(wychodzi na jedno!)

Edytowane przez Rojasek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
spytałem Pana czy można zmienić w Passacie kierunek żeby mrygnął dwa razy a nie trzy razy powiedział ,że nie ma takiej opcji, albo jest wyłączona ta funkcja albo trzy mrygnięcia. Czy to prawda? (przyznaje ,że trzy to trochę dużo przy szybkim zmienianiu pasów)

 

Ludzie to mają problemy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
spytałem Pana czy można zmienić w Passacie kierunek żeby mrygnął dwa razy a nie trzy razy powiedział ,że nie ma takiej opcji, albo jest wyłączona ta funkcja albo trzy mrygnięcia. Czy to prawda? (przyznaje ,że trzy to trochę dużo przy szybkim zmienianiu pasów)

Nie pamiętam jak jest w passacie, ale w skodzie można to zmienić VAGiem, nastawy są od 1 do 5 mrugnieć. Jak nie zapomnę, to jutro sprawdzę.

 

Ludzie to mają problemy

A żebyś wiedział, wiesz jak mi tego w toyocie brakuje? :)

Edytowane przez Matsil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem powitać i pozdrowić wszystkich użytkowników tego forum, z uwagi na to że jest to mój pierwszy post ;)

 

Zamierzam kupić używanego passata B6 z przebiegiem najlepiej max 100tys, kombi, DSG (najlepiej highline). Mam na to max 55tys.

Dzisiaj zauważyłem interesujące ogłoszenie: Full wersja z 2007r, 56tys km, 2,0 tdi 140KM Highline - cena 56000zł. Trochę jakby mała cena, ale handlarz zarzeka się że auto jest bezwypadkowe i ma na cały przebieg papiery (niby nie jest kręcony) i że możemy jechać do serwisu na kontrole.

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C12850606

Teraz cena jest 48000zł Czy według was nie jest to podejrzane? Bo jeśli jutro mi facet powie że auto jest super i ręczy za cały opis z ogłoszenia - to będę się mocno zastanawiał nad podróżą (500km od w-wy)

Edytowane przez Przemo80

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz cena jest 48000zł

To zbyt piękne żeby było prawdziwe :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do tego Passat jest w pakiecie R-line. Co do okazji, to dopytaj czy samochód znajduje się aktualnie w Polsce, i czy posiada wszystkie dokumenty, komplet kluczyków i czy sprzedający wystawia fakturę VAT marża (powinien taką wystawić, jeśli ma zarejestrowaną działalność). Jeśli wszystko będzie na tak, to śmiało możesz jechać. Okazja naprawdę bardzo dobra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Przekręt jakiś - jak dla mnie to pewnie czeka na zaliczkę, żeby dla Ciebie auto przytrzymać.

Zdjęcia strasznie małe - pewnie ściągnięte z jakiejś niemieckiej strony.

 

Wg mnie ewidentny wałek...

 

Ogłoszenie nie jest wystawione przez firmę/komis (w danych na otomoto jest tylko prywatny mail i telefon).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
56tys km

Dodaj 2 lub 3 przed tymi cyferkami, a uwierzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności