Skocz do zawartości
Charakterek

Kupujemy Passata B6/B7-na co zwrócić uwagę, jaką wersję wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

jeszcze jeden dylemat.... czarna perła czy srebrny ?

tylko te wchodzą w rachube jesli chodzi o mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wg mnie czarna perla - ale to tylko ze wzgledu na jasno-bezowa skorzana tapicerke (czarna podloga). wszystko razem swietnie kontrastuje i jak sie otworzy passka w nocy na parkingu i swiatlo sie w srodku zaswieci to robi niesamowite wrazenie i przyciaga wzrok przechodniow :] w przypadku srebrnego nie mozna wybrac bezowej tapicerki.

 

chociaz z drugiej strony patrzac - srebrny + czarna skora w srodku tez bedzie sie pieknie prezentowac.

 

ciezki wybor Cie czeka kolego, nie zazdroszcze ;] ale co nie wybierzesz to bedzie ladnie, naprawde. my od poczatku kolor mielismy ustalony - czarny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale to czeste mycie czarnego mnie przeraza :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie też założyliśmy czarny kolor auta, ale w passacie np. mocca też super się prezentuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolego daral - mycie nowego samochodu to sama przyjemnosc :) mocca nam za bardzo nie podeszla, wg mnie w dzien w pelnym swietle nie robi takiego wrazenia jak czarny (w nocy jest super). w pewnej chwili mielismy szalony pomysl kupic bialego, ale na szczescie nam przeszlo ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiekszosc tych paskow jezdzi po naszych drogach w kolorze czarnym, chyba ze ja nie zwracam uwagi na inne, myc trzeba czesto ale takiego wrazenia jak czystym czarnuchem nie zrobisz zadnym kolorem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SILVER REFLEX tez jest fajnym kolorkiem.w słoneczny dzien aż ludzie sie za nim oglądaja mimo woli tak sie świeci a w pochmurny dzień wydaje sie jakby był błękitny.super wrażenie :) tylko że trzeba go często myć jak sie jeździ po kurzu lub błocie bo sie robi po bokach i z tyłu cały czarny :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oba są ładne. Srebrne są niezwykłe ;) Czorne - to czorne, w połączeniu z pakietem full chrom efekt zajebisty. Polecam wszystkim dołozenie relingów chrom. Efekt powala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jeszcze co do opla - kolega pracowal w niemczech jakis czas jako kierowca testowy dla opla i dzieki temu mogl kupic duzo taniej nowy samochodzik. kupil sliczna czarna astre gtc z silnikiem 1.8 benzyna. i wiecie co? po dwoch latach klapa z tylu zaczela rdzewiec (!), pali 16l w miescie (ciezki but) a kompa ma w trybie awaryjnym bo sie elektronika sypie. no ale jest bardzo ladne auto (przynajmniej wg mnie).

 

ogolnie ja sie tzw. "obiegowymi opiniami" nie przejmuje, ale ta astre widuje na codzien i wiem jedno - nie kupie nigdy opla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Comfortline 1.8TSI + kolor + p.790 + p.RCD510 + auto-hold + czujnik opon + p.Zimowy 3 + brak oznaczenia modelu i silnika - 89 710 zł - jeśli dało by się zejść 3-4 k. to wydaje się rozsądna propozycja? Z r-line choć trochę by się odróżniał od gąszcza comfortlinów

Bierz! To chociaż na święta popatrzysz na nową furkę za oknem :D

 

A tak na poważnie to ten Pakiet R niesamowity przy tym przebiegu pomyślałbym nad białym Passatem z tym parkietem bo jest zajebi...

 

Nie wziałbys tego pakietu 1190? A tak na marginesie ten na górze ma dziurkę w dachu której niestety niczym się nie zastąpi no ale swoje też kosztuje.

 

Oba są ładne. Srebrne są niezwykłe

Mam i nie narzekam :) może nawet trochę inny mam ten srebrny ... gdy sie postawi koło innego Szmelcwagena... taki trochę jakby właśnie w błękit lekko wchodził aczkolwiek wolałbym jakbym miał nówke kupić BIAŁY+R LINE a jeżeli bez pakietu to DEEP-a

Edytowane przez Rojasek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak zabezpieczyc nowego paska przed złodziejami ? jak kupiliscie paska co zrobliscie w tym temacie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak zabezpieczyc nowego paska przed złodziejami ? jak kupiliscie paska co zrobliscie w tym temacie ?

Ubezpieczenie AC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja założyłem alarm z immobilizerem polega na tym że po otwarciu drzwi trzeba przyłożyć taką płytkę w ukryte miejsce w przeciwnym razie po min będzie piszczał

oprócz tego planuje jeszcze odcięcie zapłonu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LUDZIE NIE PRZESADZAJMY,

ZE PASSAT JEST STARA KONSTRUKCJA !

Nie jest w cale taki stary to tylko 4 lata,

i wcale nie odbiega od innych !

odbiega od innym bo co bo w mator

przegral 1 punktem z fordem mondeo w 2008r

a wygral z innymi (citoren itp)

ten jeden punkt to moglbyc tez punkt za wyglad,

mnie osobiscie bardzo podobaja sie te diody na tyle!

Insignia ladne auto, ale opel--->chewrolet---->genaral motors

Ja odrazu niczeko nie przekreslam, ale bylo juz troche wpadek opla

przed latami, gdy weszla astra 3 dopiero opla troche wyciagla i sie jakos sprzedaje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LUDZIE NIE PRZESADZAJMY,

ZE PASSAT JEST STARA KONSTRUKCJA

 

Taki nasz narod - lubi przesadzac :)

mnie jeden gosc powiedzial ze powinienem Skode kupic. Bo moj VW nie ma ksenonow ani skory :D Ksenonki fajna sprawa ale bralem co bylo bo czasu nie bylo zeby czekac pare miechow na auto. A skory nie cierpie. Poprostu. Jak wczesniej mialem 535 to wywalilem fotele skorzane i wstawilem zwykle, bezowe. A jak ktos chce sie pokazac jakie ma auto a nie cieszyc sie z jazdy tym na co go stac to niech moze o porady "co kupic" sie nie pyta bo i tak mu nikt nie jest w stanie pomoc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
gdy weszla astra 3 dopiero opla troche wyciagla i sie jakos sprzedaje...

Wyciągła? :)

Insignia ladne auto, ale opel--->chewrolet---->genaral motors

Ja odrazu niczeko nie przekreslam, ale bylo juz troche wpadek opla

Chewrolet? :)

 

1. Co z tego? To ,że TVR mają ruskie to oznacza ,że to szajski samochód ?

2. Astra II sprzedała się zajeb... świetny samochód moim zdaniem miałem kiedyś II z 1.6ECOTECIEM na początku XXI wieku i była świetnym samochodem nie psuła się mocna, świetnie się prowadziła

mnie osobiscie bardzo podobaja sie te diody na tyle!

Wow większość nowych samochodów ma z tyłu światła w technologii LED.

Nie jest w cale taki stary to tylko 4 lata,

Kolego umiemy liczyć? Za miesiąc i 2tygodnie stuknie 5lat... projektowany to on był napewno w 2004 ... ale co do tego to nie dyskutuje

 

ZE PASSAT JEST STARA KONSTRUKCJA !

Siedziałeś w nowych wozikach klasy D? Jeździłeś nimi ? Nie mówię tutaj oczywiście o prowadzeniu gdzie Mondeo bije wszystkich po dupie jeżeli chodzi o prowadzenie.

Jakość wykończenia może już "lekko" DESIGN nie ten no ale w końcu każdy kupuje to co mu się podoba i nie oszukujmy się to na co kogo stać.

 

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja założyłem alarm z immobilizerem polega na tym że po otwarciu drzwi trzeba przyłożyć taką płytkę w ukryte miejsce w przeciwnym razie po min będzie piszczał

oprócz tego planuje jeszcze odcięcie zapłonu

 

Ja zakładam Sat Assist, podejrzewam, że każdy właściciel B6 mógłby to zrobić pod warunkiem zakupu auta u dealera - nawet jeśli mineło już trochę czasu od kupna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znajomi kupili sat assist do tiguana i jak byli teraz na nartach (nie tiguanem tylko innym samochodem) to do nich wydzwaniali czemu auto sie z miejsca od tygodnia nie ruszylo :D a tiguan stal grzecznie w garazu ;)

 

a co do reszty dyskusji to kazdy ma rowniez swoje gusta a o nich sie nie dyskutuje, wiec wyluzujcie panowie ;] jak ktos woli drozsza insignie - prosze bardzo, tansza lagune - tez mozna. i to jest piekne, bo kazdy moze kupic co chce :D my jestesmy zadowoleni z passata i poki co nie zalowalismy nawet przez sekunde zakupu, bo w dobrych pieniadzach mamy swietny samochod z dynamicznym silnikiem i super wyposazeniem.

 

pozdrawiam i zycze udanego zakupu wszystkim przeszukujacym fora i konfiguratory na stronach producentow :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile kosztuje przedłużenie gwarancji, na jakich warunkach to jest? Warto się tym interesować? Sat Assist - ile kosztuje abonament? :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności