Skocz do zawartości
Charakterek

Kupujemy Passata B6/B7-na co zwrócić uwagę, jaką wersję wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

Serdecznie witam wszystkich forumowiczów ;-)

Przez dłuższy okres jestem posiadaczką samochodów firmy Skoda, jednak ostatnio zastanawiam sie nad zmianą auta na

http://otomoto.pl/volkswagen-passat-bi-xenon-navi-dvd-kamera-cofania-C35875677.html

Bardzo proszę o opinie na temat tego samochodu, czego może się spodziewac w najblizszym i późniejszym czasie, a co mnie nie zawiedzie....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie nieco dziwny jest tak niski przebieg, biorac pod uwage ze to TDI z Niemiec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kamera cofanie hand made i te 10 airbagów... :wmorde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kamera i navi to jakieś chińskie ulepy. W dodatku kamera albo źle zamontowana albo nie skalibrowana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

auto z mojego rocznika i prawie miesiąca (mój I rejestracja 10/2007), dużo lepiej wyposażone niż moje (oczywiście nie myslę tu o chinszczyźnie...) i jednocześnie stara czteroramienna kierownica? no i ten przebieg w TDI, podręcznikowy....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z jakiej wersji passata pochodzą te felgi i jaka mają nazwę ? Na oponie widać R17 ..

P10507841111111111.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegow i kolezanki.

Pisze po prosbie. Chcemy kupic passata link do auta ponizej.

Napiszcie prosze czy ktos ogladal to autko albo cos cikawego ma do napisania na jego temat.

Interesowala by mnie rowniez info o komisie Arena 24 w Ząbkach / Warszawa ktory to komis ma to autko do sprzedania. albo o jego wlascicielach.

Pozdrawiam i dziekuje za kazde slowo podpowiedzi.

 

http://allegro.pl/passat-2-0tdi-170km-dsg-xenony-ledy-dvd-f-vat23-i5051887198.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cholera, juz myslalem, ze mojego zajmulali :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego, co by Ci tutaj o nim napisać. Auto ma odpowiedni przebieg, jak na 3-letniego diesla z Niemczech tj.ok.40-50tys.km. rocznie. Wziąć nr VIN, udać się do ASO po historię, ale wydając takie pieniądze w ogóle najlepiej nim osobiście pojechać do ASO, niech go "prześwietlą" od dołu, grubość lakieru itd. Ma DSG, więc trzeba sprawdzić, czy regularnie był wymieniany olej. Autko bardzo ładne, wyposażenie też.

Edytowane przez macvw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właściciel - nadgorliwiec:cool , a może kiedyś zerwał się jemu pasek rozrządu przed terminem wymiany i chciał uniknąć "powtórki z rozrywki"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie sądzę, typowe auto poleasingowe z pełną FV :)

 

Czyli godne uwagi? ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, przymierzam się do zakupu passata B6 z rocznika 2007 - 2010 z silnikiem diesla, chciałem prosić was o pomoc z wyborem silnika, który jest najmniej awaryjny? jak sprawują się skrzynie automatyczne w tych rocznikach i którą wybrać ?

 

z góry dzięki za pomoc .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jak wam się sprawują Passaty b6 z silnikiem 2.0 Turbo FSI z początku produkcji?

Opinii na necie mało na temat 2.0 tylko o 1.4 i 1.8.

Czy bardzo awaryjne? Ile pali po mieście?

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich, przymierzam się do zakupu passata B6 z rocznika 2007 - 2010 z silnikiem diesla, chciałem prosić was o pomoc z wyborem silnika, który jest najmniej awaryjny? jak sprawują się skrzynie automatyczne w tych rocznikach i którą wybrać ?

z góry dzięki za pomoc .

Witam. Jak wam się sprawują Passaty b6 z silnikiem 2.0 Turbo FSI z początku produkcji?

Opinii na necie mało na temat 2.0 tylko o 1.4 i 1.8.

Czy bardzo awaryjne? Ile pali po mieście?

Pozdrawiam.

 

Cześć. Zapraszam do lektury. Tutaj znajdziecie odpowiedź na wasze pytania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam. Jak wam się sprawują Passaty b6 z silnikiem 2.0 Turbo FSI z początku produkcji?

Opinii na necie mało na temat 2.0 tylko o 1.4 i 1.8.

Czy bardzo awaryjne? Ile pali po mieście?

Pozdrawiam.

Już cztery lata nim jeżdżę jakieś 45tkm i tylko olej i filtry w nim wymieniam no i oczywiście od wymiany do wymiany jakieś litr półtora dolewek. Także jak na razie bezproblemowo i bezawaryjnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam kolegow i kolezanki.

Pisze po prosbie. Chcemy kupic passata link do auta ponizej.

Napiszcie prosze czy ktos ogladal to autko albo cos cikawego ma do napisania na jego temat.

Interesowala by mnie rowniez info o komisie Arena 24 w Ząbkach / Warszawa ktory to komis ma to autko do sprzedania. albo o jego wlascicielach.

Pozdrawiam i dziekuje za kazde slowo podpowiedzi.

 

http://allegro.pl/passat-2-0tdi-170km-dsg-xenony-ledy-dvd-f-vat23-i5051887198.html

 

Nie ma passatów z Polski?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie gdzieś są, a co to ma do tematu? :wmorde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie ma passatów z Polski?

są, a czy sa lepsze od tych z rynku niemieckiego ? Az trzy sztuki znalazłem jak wpisałem ograniczenia do do rocznika, silnika, wersji nadwozia i skrzyni chcąc porównać z ofertą niemiecką, jaką wstawiłem kilka postów wyżej. Jeszcze się ludziom leasing chyba nie skończył, a prywatnie chyba nikt nie pozbywa się trzylatków. Jeden cenowo był na mniej więcej podobnym poziomie, różnica tylko była taka, ze był biały i w wersji trendline, a ja porównywałem do HL, a w wersji Comfort był 10 kzł droższy. Salon Polska i regularne serwisowanie to też nie jest gwarancja sukcesu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko po taki samochód trzeba pojechać, wyszukać, ogarnąć, wrócić z nim, opłacić podatki, zrobić zdjęcia, wystawić i sprzedawać. A na dodatek zarobić, a samochód mimo tego jest tańszy niż krajowy- chyba o czymś to świadczy.

Osobiście znam gościa, który sprowadza samochody i tak, raz na jakiś czas znajdzie się coś fajnego, ale to rzadkość, wszystkie samochody to albo po dzwonach są albo już nieźle wyeksploatowane. Niemcy nie są głupi, żeby sprzedawać prawie nówki dla Polaków za śmieszną cenę.

Też nie zgodzę się ze stwierdzeniem, że przebieg po Niemieckich drogach to tak samo jak w Polsce 2 razy większy przebieg. Ja jakoś na drogi nie narzekam, wiadomo na wsiach jest słabo, ale główne trasy są w dobrym stanie.

 

Jeśli chodzi o temat passata- ktoś z was wie jak w rsn 315 (310?) zaktualizować mapy? Podobno w serwisie kosztuje to tysiaka, więc imho słabo.

I takie drugie pytanko- wg komputera przegląd mam za x kilometrów albo za rok, czy przypadkiem nie powinienem teraz, czyli po roku zrobić pierwszego przeglądu?

Edytowane przez niewienikt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W B7 przegląd co dwa lata, lub 30 tys

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności