Skocz do zawartości
Charakterek

Kupujemy Passata B5-na co zwrócic uwagę, jaką wersję wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość
Może ktoś zerknąć fachowym okiem na B5.

 

https://www.otomoto.pl/oferta/volkswagen-passat-1-9tdi-115km-hak-lodz-kpl-kol-zimowych-super-stan-ID6yF1QD.html

 

Tata szuka kombiaka w dislu. Może ktoś coś słyszał?

 

Cześć, kupując tak stare auto nie możesz szukać dziury w całym i oczekiwać Bóg wie czego, podjedź odpal go przejedź się, jak przyspiesza, hamuje i skręca to wystarczy bierz. A to że malowany, gdzieś tam kapka rdzy czy biedne wyposażenie (ten to straszny golas) to nie ma znaczenia. Kiedyś potrzebowałem starego golfa na pół roku, kupiłem pierwszego który odpalił, drugiego wogóle oglądanego bo pierwszy oglądany nie odpalił :) i co? auto było świetne, odpalało jeździło, na noc ciągle zapominałem go zamykać bo nie działał centralny :) sprzedałem bez straty. Jak będziesz szukał igły stracisz czas, pieniądze na dojazdy a i tak jej nie znajdziesz, dobrze że szukasz w bliskiej okolicy, bo jechanie za autem setki kilometrów w ciemno to wg mnie nieporozumienie, trzymam kciuki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

po zużyciu pedału sprzęgła przebieg to minimum 500 600tys, w moim nie ma żadnej różnicy pomiędzy sprzegłem a hamulcem, kolego szukaj jak najlepiej wyposażonego dopłacisz 2-3 tys za wyposażenie warte w momencie zakupu 30tys+

To auto to chyba wersja na rynek 3 świata: czarne listwy, kołpaki, brak grzania foteli, założe się że szyby z tyłu na korbkę, plastikowa kierownica, jakieś 3 pokrętła zamiast climatronica, radio na kasety!!!, połamany zestaw głośnomówiący i brak większości zaślepek przy silniku, połamane plastiki i zdjęcia robione na mokro żeby nic nie było widać. ps szukaj 130KM idzie zauważalnie lepiej sam porównywałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

po co mi to mówisz ja takiego nie szukam. Bądźmy szczerzy te passaty to wszystkie już są stare i zajechane, jak zresztą każde 15 letnie auta, a silnik 1.9 100 czy 1.9 130 nie ma tu nic do rzeczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ps szukaj 130KM idzie zauważalnie lepiej sam porównywałem

 

I o ile przyjemniej jak się turbo włącza do akcji.

Przesiadając się ze swojego AVB na AFV / AWX ( szczerze to nie pamiętam który ma ) brata odrazu rzuciła mi się w oczy dużo fajniejsza praca turbo. W AVB nie mam tego kopa mocy co u brata. Strasznie fajnie mi się tym jechało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Afv to ma kopa dopiero po chipie..uwierz..:victory

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Mój służy mi już dzielnie 7 lat i też nie chce się psuć, to że stary przynajmniej nie kłuje w oczy, dlatego mam straszną zagwostkę bo będę miał do kupienia b7 2013 które znam od nowości, dobrego przyjaciela rodziny, który nie bawi się w wystawianie swoich aut na otomoto, oddaje w rozliczeniu jak bierze nowe w salonie i da mi cenę taką samą jak mu zaproponują przy odkupie, czyli dla mnie na pewno korzystną, auto 2.0 tdi przebieg będzie około 130tyś.

niby wszystko super no ale koszty posiadania auta wzrosną mi mocno, ubezpieczenia, droższy serwis koszt wyciecia dpf i duża utrata wartości, a mój dziadek z tego co patrzyłem po ogłoszeniach to co roku tanieje o 1000zł przy b7 utrata wartości w rok to minimum 5tysiecy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam. Myślicie ze do uda sie kupic coś co jeździ i jako tako wyglada do 8500 zl ale wersja polift 1.9 tdi 130km?:)wiadomo cudow to ja nie bede oczekiwal jakiegos wypierdzianego autka ale na dojazdy do pracy i czasem na wakacje w Nasze piekne Polskie gory:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeździć będzie kwestia czy po zakupie do domu wrócisz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a Może coś przed lift 1999 np ? Z fajnym silnikiem ?? Ja polecam mój AJM 115 Hp w serii , z potencjałem do 150 hp bez modyfikacji.

Chwalę sobie i pali mniej od poliftowych.

Dokładasz chrom wokół szyb , jak chcesz to i tylne lampy też można założyć na poliftowe ( rzecz gustu) Fisa pełnego też można wrzucić i masz prawie poliftowe.... :)

Po virusie zszedł do 7.3sec. do 100 km/h

Spalanie też bardzo przyjemne. W trasie od 5,0 do 6,3 jak cisne.

 

 

Za 8500 to polifta ciężko będzie ci wychaczyć zwłaszcza w dobrym stanie.

Edytowane przez yaro666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Spalanie też bardzo przyjemne. W trasie od 5,0 do 6,3 jak cisne.

 

uuu to spoko to przy oszczędnej jeżdzie pewnie w 4 literkach sie zamykasz:hyhy

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

Myślicie ze do uda sie kupic coś co jeździ i jako tako wyglada do 8500 zl ale wersja polift 1.9 tdi 130km?

 

bedzie ciężko ,chyba ze jak piszesz "jako tako" to może coś znajdziesz....

Edytowane przez Banan79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za 8500 to polift raczej już taki samodegradujący się :) marzenie każdego mechanika.. zawsze da mu zarobić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Mam taka dużą prośbę do kogoś kto się mocno na tym zna.

Czy zrobiłby mi ktoś listę i mógł wypunktować od 1 do ............... na co zwrócić uwagę przy oglądaniu passka 1.9 tdi 130km

np: 1. sprawdź krańcówki drzwi

2. itd

Wiem że punktów będzie dużo zapewne ale nie chciałbym wejść na minę i wydać ok 12 tyś w błoto bo z tego co widzę to większość ogłoszeń jest z małych miejscowości gdzie stacji kontroli pojazdów nie ma.

Prosiłbym o przesłanie na prywatną wiadomość lub tutaj bo może się komuś przyda.

Wiem że na początku tematu jest cały opis ale jestem laikiem i nie potrafie skutecznie z tego opisu wyciągnąć wszystkiego i też nie będę miał możliwości sprawdzenia każdego punktu w warunkach polowych. Będę bardzo wdzieczny komukolwiek!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jak zrobisz sobie taka liste to gwarantuje, ze passat B5 nie kupisz. Szczegolnie 1.9 TDI 130 km gdzie przebiegi to min 500 tys km. Auta w przyzwoitym stanie juz nie laduja na portalach ogloszeniowych. Niektorzy je trzymają mimo, ze nimi nie jezdza, bo szkoda za grosze sprzedawac(jak ja) lub ida po znajomych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No jak zrobisz sobie taka liste to gwarantuje, ze passat B5 nie kupisz. Szczegolnie 1.9 TDI 130 km gdzie przebiegi to min 500 tys km. Auta w przyzwoitym stanie juz nie laduja na portalach ogloszeniowych. Niektorzy je trzymają mimo, ze nimi nie jezdza, bo szkoda za grosze sprzedawac(jak ja) lub ida po znajomych.

No ale liste najwazniekszych rzeczy na ktore zwrocic uwage przed kupnem ktore moga potem okazac sie bardzo drogie w naprawach.a nie ze tu nie dziala swiatelko tutaj odchodzi kawalem wykladziny.podstawowe najwaznieksze punkty poprostu najbardziej newralgiczne miejsca ktorych naprawa kosztuje sporo

Poza tym znalazlem na olx sztuke za 12500 z 2003r 2 wlascicieli pierwszy 2003-2006 w niemczech potem 1 w polsce przez 11 lat przebieg 366 tys i moge w to uwierzyc ze sa i takie sztuki a nie ze wszystkie maja 500+ jak kolwiek by to brzmialo

Edytowane przez jumanji1987

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy zrobiłby mi ktoś listę i mógł wypunktować od 1 do ............... na co zwrócić uwagę przy oglądaniu passka 1.9 tdi 130km
A czytałeś w ogóle pierwszy post tego wątku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No ale liste najwazniekszych rzeczy na ktore zwrocic uwage przed kupnem ktore moga potem okazac sie bardzo drogie w naprawach

Chcesz mieć jakieś rozeznanie na temat auta wystarczą 2 rzeczy: podłącz auto do programu diagnostycznego i zrób logi dynamiczne i statyczne + wykaz błędów a następnie podjedź na rzetelną stację kontroli pojazdów.Resztę mozna sprawdzić "organoleptycznie":hyhy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chcesz mieć jakieś rozeznanie na temat auta wystarczą 2 rzeczy: podłącz auto do programu diagnostycznego i zrób logi dynamiczne i statyczne + wykaz błędów a następnie podjedź na rzetelną stację kontroli pojazdów.Resztę mozna sprawdzić "organoleptycznie":hyhy

ja bardzo chetnie bym podlaczyl ale lapka nie mam nie mam VAG no na stacje to nie problem podjechac ale tam nie podlacza do kompa:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam. Myślicie ze do uda sie kupic coś co jeździ i jako tako wyglada do 8500 zl ale wersja polift 1.9 tdi 130km?:)wiadomo cudow to ja nie bede oczekiwal jakiegos wypierdzianego autka ale na dojazdy do pracy i czasem na wakacje w Nasze piekne Polskie gory:)

 

 

Ja Ci powiem z mojego doświadczenia, za swojego AWX-a 2002 rok dałem 2 lata temu 10,200 gosciu najpierw go wystawił za 14.000 pozniej zjechał na 12,000 te roczniki chodziły wtedy po min.14,000 . Jak kupowałem paska to nawet nie myślałem o takim po lifcie poniewaz na auto miałem przeznaczone 12,000 i szukałem przedlifta 1,8 turbo,ale jak sie przejechałem i zobaczyłem średnie spalanie,to się troszke przeraziłem, gdzie nie pojechałem oglądać to zawsze coś mi nie pasowało i wkońcu zdecydowałem sie podjechać zobaczyć tego ktorego kupiłem stał za 10,500. Ku mojemu zdziwieniu pasek był naprawde zadbany climatronic,tempomat,wielofunkcyjna kiera,super zadbany w środku,taka wersja comfortline a mankamentem była pęknieta przednia szyba,i korozja nad nią(takie bąble jakby woda była w środku) świeciła również kontrolka abs i esp. Autem najpierw jezdził ojciec a pozniej od ojca odkupił je syn, od razu wiedziałem ze go biore chciałem za 10 ale ni cholery nie chcieli sie zgodzic staneło na 10,200 . Okazało sie ze kontrolki swieciły ponieważ walnięty był czujnik stopu i nie łączyła wtyczka pod tylna kanapą. Z czaszem wymieniłem szybę,pomalowałem dach, założyłem listwy od highline,zawitały felgi 17 od paska cc, czyli wyszło mi ok 12,500 ale jak tak teraz patrze na ogłoszenia to spokojnie mojego za tą cene bym mógł wystawiać. Także powodzenia w szukaniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja bardzo chetnie bym podlaczyl ale lapka nie mam nie mam VAG no na stacje to nie problem podjechac ale tam nie podlacza do kompa:(

 

Witajcie. Mam taka dużą prośbę do kogoś kto się mocno na tym zna.

Czy zrobiłby mi ktoś listę i mógł wypunktować od 1 do ............... na co zwrócić uwagę przy oglądaniu passka 1.9 tdi 130km

np: 1. sprawdź krańcówki drzwi

2. itd

Wiem że punktów będzie dużo zapewne ale nie chciałbym wejść na minę i wydać ok 12 tyś w błoto bo z tego co widzę to większość ogłoszeń jest z małych miejscowości gdzie stacji kontroli pojazdów nie ma.

Prosiłbym o przesłanie na prywatną wiadomość lub tutaj bo może się komuś przyda.

Wiem że na początku tematu jest cały opis ale jestem laikiem i nie potrafie skutecznie z tego opisu wyciągnąć wszystkiego i też nie będę miał możliwości sprawdzenia każdego punktu w warunkach polowych. Będę bardzo wdzieczny komukolwiek!!!!

 

Jak jesteś laikiem i się nie znasz, oraz nie posiadasz sprzętu żeby się podłączyć, to najlepiej weź ze sobą kogoś kto się zna i ma sprzęt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności