koszu_sk
-
Liczba zawartości
67 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
Typ zawartości
Profile
Forum
Kalendarz
Oferty
Collections
Zawartość dodana przez koszu_sk
-
[B5FL] Zawieszenie gwintowane
koszu_sk odpowiedział pike → na temat → Tuning mechaniczny, chiptuning
A jak jest z tą rozpórka na przód? Trzeba nie trzeba? Ilu ludzi tyle opini, ja mistrzem prostej nie jestem i zdarzy mi się przejść ostro przez zakręt ale na torze się nie ścigam a zamierzam kupić gwinta i przyglebować furę tylko mam mętlik z tą rozpórką , podpowiedzcie jak myślicie? -
"Mówisz - masz" czyli piszemy czego szukamy na/w samochodzie
koszu_sk odpowiedział Nord → na temat → Tuning optyczny
Ej zoimy wrzućcie jakieś foto o które prosiłem bo większość zdjęć w różnych tematach jest nieaktualna i da się otworzyć a to jest mój allroad... -
"Mówisz - masz" czyli piszemy czego szukamy na/w samochodzie
koszu_sk odpowiedział Nord → na temat → Tuning optyczny
Witam, myślę żeby zglebować paska i proszę o foty i krótkie opinie jakie są wasze odczucia, przyznam że trochę wsi odwiedzam -
antena radia,słaby zasięg,co zrobić?
koszu_sk odpowiedział temat → Nawigacja, car audio i akcesoria
JA mój problem rozwiązałem tak że poszedłem do mediamark.... ikupiłem wzmacniacz sony xploid i wymieniłem. Problem ze słabym odbiorem radia fm znikł. Jak kolega wyżej pisał, sam wzmachor uszkodzony w niewielkim stopniu że gra dobrze ale sieje po radiu. Zróbcie podmiankę z kimś kto ma markowy sprzęt i zobaczycie czy problem ustąpi. Pozdrawiam -
antena radia,słaby zasięg,co zrobić?
koszu_sk odpowiedział temat → Nawigacja, car audio i akcesoria
Witam, ja mam taki problem że radio mi słabo odbiera, a że mam wzmacniacz i tubę w bagażniku to on (wzmacniacz) zakłuca odbiór radia... Jak jade na długą trasę i wyjmę tubczaka i wzmachor to radio pięknie odbiera Gdzieś czytałem że wzmacniacz antenowy i wzmacniacz audio nie mogą być podpięte razem pod kabel remote, ake jak inaczej to podpiąć żeby jedno i drugie włączało się dopiero po włączeniu radia?? -
Montaż DRL LED w kratkach B5 manual + foto
koszu_sk odpowiedział _chris_ → na temat → Poradniki i instrukcje
Uwielbiam ludzi którzy nie podpierają sie technicznymi argumentami tylko krytykują innych. Napisalem że nie widzę żadnych różnic w pracy silnika i oczekuję technicznego rozwinięcia tematu, a nie hejtowania -
Montaż DRL LED w kratkach B5 manual + foto
koszu_sk odpowiedział _chris_ → na temat → Poradniki i instrukcje
Witam, zamontowałem sobie światełka drl i + wziąłem z wtyczki na przepływomierzu tam są 4 piny i biało czerwony kabel ma 12V po przekręceniu stacyjki i zanika po wyłączeniu wszystko śmiga elegancko, nie trzeba wchodzić z kablami do kabiny. Pytanko teraz jedno czy tam gdzie się wpiąłem nie spowoduje to oszukiwania przepływomierza?? Ma ktoś taką wiedzę? Próbowałem w czasie jazdy włączać i wyłączać światła i nie ma różnicy w zachowaniu śilnika, ani spadków mocy itd itp ale pasowało by się rozeznać czy się cosik nie spitoli... -
WItam, przymierzam się do zakupu Saaba 9.3 od 2006r w górę, konkretnie diesel 1.9 120 konny albo 150 konny, jeśli ktoś miał styczność z samochodami tej marki to chętnie poczytam opinie, lub wiecie coś ciekawego to piszcie. Pozdrawiam
-
mechaniczne stukanie w silniku AFN
koszu_sk odpowiedział stanley 24 → na temat → Silnik, skrzynia biegów
Witam, żeby nie zaśmiecać podepnę się tu pod temat. Pytanko mam : czy wszystkie popychacze zaworów w AFN są takie same czy na ssące inne a na wydechy inne?? Będę zmieniał za chwilę i muszę to wiedzieć żeby sobie miny nie wsadzić, a co do wszystkich dyskusji - nawet jak nie przestaną klepać to na pewno szybciej będą kasować luzy zaworowe, dokładniej, co da lepszą pracę silnika i wydłużą żywotność wałka. Pisząc o pracy silnika mam na myśli szybsze zamykanie i otwieranie zaworów czego na wzrok i słuch nikt nie oceni, i choćby dla tego trza by je wymienić jak pasek ma juz oblatane 300-400tyś km. Pozdrawiam. -
Radio Stabo antena sirio100 co więcej potrzeba? Antena na magnesie
-
Podepnę się pod temat, bo nie chcę śmiecić nowym, chodzi o zakłócenia od chińskich zenonów, da się to jakimś filtrem zniwelować ? czy antena w dach? czy co??
-
Wyciek z gónego króćca chłodnicy AFN
koszu_sk odpowiedział koszu_sk → na temat → Passat B5 (3B i 3BG)
Nie Da rady założyć 2, tam jes rowek na oring, jeden wejdzie a drugi wypadnie, ale znalazłem rozwiązanie metodą prób i błędów, wsadziłem oring 32X4 i wreszcie przestało dolałęm płynu i śmigam bez stresu!! Jakby ktos miał problem z tym przypadkiem to oring 32x4 tylko nie najtańszy bo jest za twardy, musi byc silikonowy. -
Wymień same popychacze hydrauliczne i bedzie ok, pewnie ze250zeta plus uszczelka pod dekiel albo dobry silikon i bedzie . Zawsze cykają przez chwile a zwłaszcza na mrozie, najlepiej nie ruszaj do puki nie przestaną no chyba ze non top cykaja to jusz padaka straszna...
-
Kolego podjedź do szklarza i niech ci wytnie szybę, wyczyści klej i wklei ci ją na nowo, zapłacisz może 50zł za klej i robotę a będziesz miał spokój na lata, dodatkowo zobaczysz co się dzieje z podszybiem, jak masz sito to bedziesz kombinował do usranej śmierci, a jeśli chcesz kombinować z układem klimatyzacji i oszukiwać czujnik to se lepiej dobrą i dużą gaśnicę kup, bo jak przegrzejesz czynnik który nie będzie chłodzony przez to że oszukasz czujnik to ci się auto może nawet zapalić, zastanów się i poczytaj jak działa klima!!!! Pomacaj se w lecie przewody od klimy, jeden ma szron i jest zimny drugi jest gorący że nawet go nie dotkniesz
-
Wyciek z gónego króćca chłodnicy AFN
koszu_sk odpowiedział koszu_sk → na temat → Passat B5 (3B i 3BG)
No i to jest dokładnie to o co mi chodzi, nr5 na pierwszym rysunku, z opaską chyba nie wyjdzie bo ta rura gumowa jest zgrzana z plastikową nasadką którą się nakłada na kruciec i zabezpiecza spinką... chyba żeby obciąć nakładkę i wtedy guma powinna najść na króciec ale muszę się temu dokładnie przyjrzeć -
Wyciek z gónego króćca chłodnicy AFN
koszu_sk odpowiedział koszu_sk → na temat → Passat B5 (3B i 3BG)
NIe chodzi mi o króciec na głowicy, chodzi mi o oring, który uszczelnia końcówkę rury gumowej którą się nakłada na króciec z chłodnicy, tam mi leci, zmieniłem oring na taki sam i dalej leci, dlatego chciałbym poznać wymiary, tego który ma tam być , to nie może być zwykły oring dobrany na oko, tylko odporny na temperatry silikonowy, bo zwykły za 3 miechy stwardnieje i dalej się będzie lało, a właśnie na oko dobrałem i nie pomogło. -
Witam, problem jest tak jak w temacie, cieknie mi płyn, wymieniłem oring który jest na tym króćcu i nie pomogło, teraz pytanie czy ktoś kiedyś kupił oryginalny oring w to miejsce??? Albo ktoś zna jego wymiary?? Dodam że byłem w salonie vw w serwisie i powiedzieli mi że taki oring nie występuje sam, tylko z tą rurą gumową która idzie z głowicy na silnik, no rozje...o mi wszystkie tatuaże jak to usłyszałem, a rura parę stów kosztuje. Tam po prostu mają wszystkich za frajerów którzy będą łożyć kasę na stół za byle co...
-
Po wymianie Hydraulicznych popychaczy
koszu_sk odpowiedział rafcisz → na temat → Passat B5 (3B i 3BG)
Tak jak któryś z przedmówców napisał, jeśli na panewce zeszła kompozycja to jest ona złomowa, bezwzględnie!! Jak gościu ci złożył na tym silnik to jest paparuch a nie mechanik, jeszcze jak ci zamieszał panewki tzn, nie założył w to miejsce w którym było to cie urządził pięknie... Weź se zrób pomiar ciśnienia oleju i porównaj z kimś kto ma ten sam motor a nie grzebany żebyś wiedział jakie masz ciśnienie a nie zajechał motoru, wiadomo że to nie nastąpi od razu ale będziesz miał słabsze smarowanie góry silnika... -
światła dzienne LED do passata b5 z halogenami
koszu_sk odpowiedział zommer3 → na temat → Passat B5 (3B i 3BG)
luzik zdarza się -
Kontrolka oleju miga 5 razy na żółto
koszu_sk odpowiedział galiczeq → na temat → Passat B5 (3B i 3BG)
Jeżeli masz filtr o innej wydajności niż powinno być to bedzie zmniejszał ciśnienie oleju, ale nie wierzę żeby w ASO ktoś sobie na to pozwolił bez względu na to jakie oni tam numery robią. Tylko że wtedy byś miał ten sam alarm co na brak oleju, niewiem ilu zakresowe są czujniki w passatach czy są w stanie wyłapać spadek ciśnienia oleju, a masz czujnik od poziomu oleju? Masz jakiś komunikat na zegarach o stanie oleju? Bo może to ten czujnik robi jaja a nie ten od ciśnienia -
Kontrolka oleju miga 5 razy na żółto
koszu_sk odpowiedział galiczeq → na temat → Passat B5 (3B i 3BG)
A sprawdzałeś olej na bagnecie?? Powinien być czyściejszy od poprzedniego, może wlali ci nie ten olej co ma być albo zmieszali stary z nowym?? Ufasz temu serwisowi?? bo ja żadnemu nie ufam i raczej bym szukał w kierunku że oni coś spieprzyli... A może ci założyli jakiś inny filtr oleju?? Jak wiesz w którym miejscu jest czujnik to pomacaj i bedziesz wiedział że jest podpięty albo nie a jeśli nie jest to byś miał piszczenie i alarm tak jak by oleju nie było -
światła dzienne LED do passata b5 z halogenami
koszu_sk odpowiedział zommer3 → na temat → Passat B5 (3B i 3BG)
wujek ale była mowa o okrągłych dziennych, płaskie to wsadzam bez zastanawiania pomiędzy szczebelki tak jak to widać na tym zdjęciu które poleciłes :doh -
światła dzienne LED do passata b5 z halogenami
koszu_sk odpowiedział zommer3 → na temat → Passat B5 (3B i 3BG)
Witam, a ja mam podobne pytanko bo chciałbym zamontować OKRĄGŁE dzienne do b5 3b ale mój zderzak nie ma otworów na halogeny ani żadnych innych, czysta seria, Jak by ktoś mógł podesłać zdjęcia jak to mu wyszło albo coś mądrego zaproponować, OKRĄGŁE dzienne!! -
Odgrzebie tamat apropo homologacji bo na zdjęciu widać było dwa napisy u góry hcr a na dole dc to znaczy ze ktory jest ważny ?? czy oba są ważne??
-
Siema, może moglibyście mi pomóc w problemie, chodzi o to że mam zamontowanego hida d2s do lampek depo i problem w tym że żarniki jakby delikatnie mrugają, to nie jest jakeś bardzo widoczne poprostu jak się wpatrze w miejsce gdzie jest linia światła to na niewielkim jej odcinku tak jakby barwy się zmieniają delikatnie, przeskakują tam i spowrotem, a na ścianie widać to tak jakby delikatne mruganie, przygasanie, migotanie... dodam że zestaw nówka, za ok 200zł. czyżby c***nia żarniki czy jekieś zakłucenia? czy silnik chodzi czy nie to jest to samo... I mam prośbę czy ktoś kto ma właśnie takie lampki depo d2s mógł by mi podesłać foto jak świecą jego światła na drogę i na ścianę tak z 1m w nocy????? Oczywiście mówimy o prawodłowo wyregulowanych Ostatnio edytowane przez koszu_sk; Dzisiaj o godzinie 22:43
