Witam, po przeczytaniu wiekszosci opini nadal nie wiem czy to dobry pomysl z tym zawieszeniem. To co chce osiagnac to lekkie obnizenie samochodu i lepsze prowadzenie (teraz jest jak rozgotowany makaron). Czy jesli ustawie to zawieszenie w pozycji ok -30mm, czy to bedzie mialo duzy wplyw na komfort jazdy? Czy twardosc takiego zawieszenia zmienia sie wraz ze zmiana wysokosci? Drogi w mojej okolicy sa dobre, silnik w samochodzie to diesel 130KM, zawieszenie jakie znalazlem to TA Technix.