-
Liczba zawartości
34 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
Statystyki sprzedającego
- 0
- 0
- 0
Informacje osobiste
-
Imię
Karol
-
Płeć
Mężczyzna
-
Miejscowość
Wejherowo
Samochód
-
Generacja
B6
-
Silnik
B6 3.2 FSI V6 250KM 4x4
-
Rok produkcji
---
Ostatnie wizyty
Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.
-
DSG, ciśnienie robocze - zawór regulacji ciśnienia
mikromekanikk odpowiedział mikromekanikk → na temat → Diagnostyka - VAG
Dzięki, -
Cześć, Poszukuję w VCDSie grupy opisującej ciśnienie z zaworu regulacji ciśnienia 3 w DSG DQ250. W grupie 065 znalazłem wartości ciśnienia jednak wydaje mi się że są za niskie.
-
Adaptacyjne zawieszenie DCC
mikromekanikk odpowiedział lukaswu → na temat → Zawieszenie, układ kierowniczy
Cześć, Niedawno mechanik poinformował mnie że tylna sprężyna mi zaczęła się skracać - pękł kawałek na dole i będzie pękała po kawałku. Zawieszenie Sportline amortyzatory adaptacyjne jednak chciałbym go jeszcze trochę obniżyć. Pytanie jakie sprężyny zakupić, wiedząc że w przyszłości założę 18 calowe koła? -
Adaptacyjne zawieszenie DCC
mikromekanikk odpowiedział lukaswu → na temat → Zawieszenie, układ kierowniczy
Na twoim miejscu skrecilbym koła maks.w prawo i poszukam czy do przednich amortyzatprow dochodzą przewody i to samo sprawdził z tyłu. -
Sondy lambda passat b6 3.2
mikromekanikk odpowiedział Jacek91 → na temat → Układ paliwowy, wydechowy
Bezpośrednie wartości z sond uzyskasz kasujac. błędy w bloku silnika nawet jeżeli ich nie masz i przez chwilę będziesz miał rzeczywiste wartości z sond. Po chwili "komputer" dostosuje dawkę paliwa tak aby uzyskać skład stechometryczny. Powodzenia -
mikromekanikk obserwuje zawartość → Bi-xenon skrętny - usterka?
-
benzyna Wibracje silnika 3.2 AXZ
mikromekanikk odpowiedział oczkopl7 → na temat → Silnik, skrzynia biegów
ale nastawnik to prosty mechanizm i rzadko się psuje. Oczkopl7: gdybyś potrzebował porównać sobie wartości z moim autem to śmiało pisz. Ja w sobotę wymieniłem łączniki elastyczne w ukł.wydechowym i poza poprawą brzmienia silnik szybciej wstaje, co baaardzo mnie cieszy. -
benzyna Wibracje silnika 3.2 AXZ
mikromekanikk odpowiedział oczkopl7 → na temat → Silnik, skrzynia biegów
Oczkopl7 jakieś postępy z paskiem? -
benzyna Wibracje silnika 3.2 AXZ
mikromekanikk odpowiedział oczkopl7 → na temat → Silnik, skrzynia biegów
Sprawdziłbym jakie wartości bloków są w zakresie drgań. Również sam bym obejrzał poduszki bo mogą być naderwane, jeżeli będą się rozrywać dalej to drgania powinny się pojawiać odpowiednio wcześniej i trwać dłużej. Koło zamachowe to również prawdopodobna przyczyna. U mojego brata w a4b5 przy uszkodzonej dwu masie drgania drgania pojawiały się od początku i były wyczuwalne w czasie jazdy. Rok temu wymieniałem rozrząd a objawy to "terkotnie" łańcuchów zaraz po odpaleniu, na zimnym silniku, spadanie obrotów na biegu jałowym, wypadanie zapłonów. -
U mnie felgi zimowe 6JX17H2 ET45 Chamonix z dystansami 20mm. @mkpol Pasek prezentuje się ślicznie Jaki masz profil opony u siebie?
-
benzyna Wibracje silnika 3.2 AXZ
mikromekanikk odpowiedział oczkopl7 → na temat → Silnik, skrzynia biegów
Wartości bloków z mojego Passerati na biegu jałowym, temp.70% : 208 -2*KW 209 2*KW 90 -25*KW 91 25*KW -
Instalacja świateł ostrzegawczych w drzwiach B6
mikromekanikk odpowiedział wojas → na temat → Poradniki i instrukcje
Dzięki Wolne? -
Instalacja świateł ostrzegawczych w drzwiach B6
mikromekanikk odpowiedział wojas → na temat → Poradniki i instrukcje
Cześć, Dzisiaj połączyłem i zakodowałem oswietlenie w drzwiach przednich. 0000181 zamieniłem na 0000064 i straciłem możliwość otwierania bagażnika (informacja ze przycisk nie zainstalowany) oraz straciłem zasilanie otwierania szyb z tyłu. Po powrocie do 0000181, oswietlenie drzwi przestaje działac ale powraca reszta. Czy możecie mi doradzić jak rozwiązać problem? Dodam że taka sama sytuacja występuje takze po stronie pasażera. -
Czesc,
Czy mógłbyś uaktualnić zdjęcia do instrukcji montażu tylnej rolety?
z góry dziękuję
-
benzyna Piszczenie silnika B6 3.2 V6 AXZ
mikromekanikk odpowiedział HunterPL → na temat → Silnik, skrzynia biegów
Cześć, W moim pasku po wymianie membrany również zaczęło swiszczec. Początkowo podejrzewałem ze źle krecilem pokrywę zaworów i lewe powietrze się dostaje, jednak po sprawdzeniu podcisnienia w dolocie wyszło że jest 0,6bara, czyli lewizny nie ma. -
Sorry za opoznienie, Dziurawa membrana w odmie, w przypadku mojego silnika, powodowała bardzo bogatą mieszankę, stąd - sprawdzanie w programie.
