-
Liczba zawartości
2578 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
4
Typ zawartości
Profile
Forum
Kalendarz
Oferty
Collections
Zawartość dodana przez makeć
-
nooo dżarod, Pozdrówka
-
... a ja dziś do pracy, ale jeszcze posiedzę i poczytam trochę
-
jak ja się tu długo nie meldowałem ... obecny
-
he... i tu chyba pojawia się potrzebna moc vcds ... doświadczyłem tego w skodzie superB dawno temu ... Zakładam, że jakiejś gleby nie masz zrobionej i czujniki położenia, przy wahaczach są w normalnej pozycji. Zrób test wyjść xenów i wtedy dopiero przywrócenie ustawień, przez adaptację, blok 000. pozdr
-
Ochrona komponentu - legalnosc pochodzenia czesci?
makeć odpowiedział maciek34 → na temat → Ogólno-techniczny
jak chcesz wywalić, to wyślij do mnie za przesyłkę płacę. a tak ot, to jest coś takiego, jak vag dash, nim można przepisać vin -
bez komentarza ... Sam czujnik i tulejka w, której on siedzi też muszą być czyste, tam musi być "przejście" masy. czasami jak guma pęknie to zasyfi przegub. Jak wymieniałeś przegub i kupiłeś jakiś badziew, to też może tak się dziać < przerabiałem to, skończyło się wymianą przegubu. pozdr
-
tu już wspomniałem przecież
-
chyba chodziło o to, że jeszcze jej nie ma wyświetlonej .... tak sobie pomyślałem inspektor < klik
-
Polski Lektor i menu do Navi
makeć odpowiedział gniochu → na temat → Nawigacja, car audio i akcesoria
nie ma żadnego odblokowania do DX, grunt, to dobrze wypalona płytka z mapą, o tym jest sporo na forum. dvd, przeważnie masz całą europę, a DX kraj, np PL/CZ.pozdr -
vcds zrobi to, można powiedzieć, że automatycznie, jeśli wejdziesz w odpowiednią zakładkę, a vag com-em musisz lecieć po blokach odpowiedzialnych za inspekcję jeśli dobrze pamiętam od 42 do 45 w adaptacjach licznika.
-
nagrywarka i tryb zapisu: jakiś scrin jeszcze ? kliknij "różne" w podpisie, tam znajdziesz alkohola.
-
jak wygląda przegub ? dokładniej chodzi o wianuszek, z, którego czyta czujnik. Musi być czysty. Pozdr
-
vag-com 409 i windows 7 64 bit.Problem z uruchomieniem
makeć odpowiedział speedex → na temat → Diagnostyka VAG
vcds przecież chodzi normalnie na systemach 64 bit, obecnie mam W 8,1 64 bit i wszystko śmiga. Virtualbx-a używam tylko do etki i elsy.pozdr -
ja nic nie ustawiam, z automatu alk jedzie. pozdr
-
ja browców nie piję
-
MFD2 Aktualizacja softu 030,unlock,jezyk polski, mapa v.8
makeć odpowiedział vwgtiusa → na temat → Nawigacja, car audio i akcesoria
wpisz cel i jak lektor zacznie gadać kręć gałką wzmacniania głosu w "górę" w trakcie jego/jej gadania i powinno być ok. pozdr -
a ja szukam kogoś, najlepiej z pomorskiego, kto by chciał sprzedać VCP (vag can profesional), może komuś już jest nie potrzebny ?? Chętnie kupię. pozdr ps.nie odsyłajcie mnie do "strony"
-
sprawdzenie pompowtrysków 1.9 TDI 105 koni
makeć odpowiedział bolsfanwk → na temat → Diagnostyka VAG
nie o passka chodzi -
sprawdzenie pompowtrysków 1.9 TDI 105 koni
makeć odpowiedział bolsfanwk → na temat → Diagnostyka VAG
dokładnie ... 013 to w zasadzie szczelność, po wymianie uszczelniaczy w golfinie mam wszystkie bliskie zeru i co z tego jeśli 3 i 4 idą na bipach wyżej 50 ale jak na razie autko śmiga bez kaszelku więc spoko.pozdr -
alkoholem 120 z automatu, płytka dvd 8,5 , najtańsza z alledrogo.ja pobrałem pierwszy lepszy obraz z gryzonia i śmiga, fraza do wpisania przy wyszukiwaniu: "v11 2014" > archiwa, 36 paczek rar z pl lektorem. pozdr
-
lokalizacja sterownika parktronika B6 2008
makeć odpowiedział golab21 → na temat → Nadwozie i wnętrze
wskazuje na padnięty sterownik lub "zagubienie danych" ROM. wypnij i popsiukaj czymś na styki, wepnij go ponownie. wykonaj test sterownika, spróbuj przywrócenia ustawień fabrycznych. -
Lusterko pasażera przestawia się z lusterkiem kierowcy?
makeć odpowiedział fb3 → na temat → Passat B6-B7 (3C) i CC
jak nie ma mfa, to przez vcds. -
Szukam - polecam zakład / mechanika / lakiernika itp - temat zbiorowy
makeć odpowiedział morda → na temat → Pomorskie Dyskusje
tanio to w garażu ... Klasa w Lesznie (nie to, żebym polecał), a jeszcze bliżej masz Pezal. pozdr -
4,5. ja w golfiku delikatnie docisnąłem "boczkami" wsuwki (samiczki). pozdr
-
kupiłem na alledrogo silniczek (v113), żeby nie bawić się w podmianki i zaoszczędzić wyciąganiu tego drugiego - 35 pln z przesyłką. jest na jednej śrubie. jako najbardziej użyteczne narzędzie okrzyknąłem: małą grzechotkę do tego torxy i nasadki. odkręciłem też pedał gazu, jedna śruba (torx) pod zaślepką, nie wypinałem, bo swobodnie można go odchylić na bok i nie przeszkadza. W szoku byłem ile syfu pod nim było całość zajęła mi koło 2,5 h z przerwami na fajeczki i browarki, oczywiście bardzo wspomogłem się opisem przemyslawch, za co dzięki. Jako najgorszą rzecz uznaję wkręcenie tej śrubki z tyłu silniczka, czasochłonne przy moich "grabiach" i jeszcze do tego cieśnia ... acha, przy wyciąganiu starego, ja też odłamałem ucho od silniczka, żeby się dostać do śruby
