-
Liczba zawartości
2578 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
4
Typ zawartości
Profile
Forum
Kalendarz
Oferty
Collections
Zawartość dodana przez makeć
-
nigdy w życiu spirytusem zwykłym, a tym bardziej wódką kto to k...a wymyślił ? zniszczysz soczewkę, a wtedy tylko wymiana .. to musi być alko o wysokim odparowaniu, post 7.pozdr
-
Bi-xenony skrętne B6 2006 - kodowanie sterownika
makeć odpowiedział Fikanoteran11 → na temat → Diagnostyka VAG
Security Access 15284 = Adaptation Enabling Basic Setting Software Part Numbers 5M0-907-357-A through 5M0-907-357-D ONLY Headlight Adjustment [select] [55 - Xenon Range] [basic Settings - 04] Group 001 [Go!] Activate the Basic Setting. [ON/OFF/Next] The meas. block field now shows "Wait" and should switch to "Adjust Headlights" then (this may take up to 10 seconds). Adjust the headlights using their manual adjusting screws as referenced against a suitable aiming target. [ON/OFF/Next] The adjustment should now be learned. [Done, Go Back] Don't forget to check/clear fault codes afterwards. [Close Controller, Go Back - 06] Software Part Numbers 5M0-907-357-E and above Headlight Adjustment [select] [55 - Xenon Range] [basic Settings - 04] Select Basic headlamp setting from the drop-down menu. [Go!] to activate the Basic Setting. The meas. block field will show Running. Adjust the headlights using their manual adjusting screws as referenced against a suitable aiming target. [stop] after any needed mechanical adjustments are completed. Select Acknowledge basic setting [Go!] to activate the Basic Setting. After the result of Finished Correctly appears click [stop] The adjustment should now be learned. [Done, Go Back] Don't forget to check/clear fault codes afterwards. [Close Controller, Go Back - 06] -
info, dla tych, którzy mają 1760 pn za dużo i mają ochotę przeznaczyć tę kaskę ,na ori vcds ... NIE RÓBCIE TEGO !! kupujcie VCP + K .. robicie to samo co vcds, do tego lepiej obsłużycie audi, w pełni uda się sprawdzić tym "sprzętem", błędy, mb i zrobicie kodowania i adaptacje ... w/w sprzęt kosztuje koło 1000 pln i macie w zasadzie maxa .., nie potrzebujesz CAN-a, kup tańszy, około 700 pln i masz to co wyżej, lecz bez linii K ... oczywiście wsio po polsku (jakieś 87%) .. zastanów się, czy jest sens kupować klona vcds ? Ja mam ori vcds i mam VCP, z czego korzystam częściej ?? ... nie odpowiem Pozdr ps. ori vcds, nie sprzedam.
-
Jakiej nagrywarki użyć by prawidłowo nagrać płytę z mapami do MFD....???
makeć odpowiedział RyppKa → na temat → Nawigacja, car audio i akcesoria
musiałem ...... http://forum.vw-passat.pl/threads/21030-MFD-MCD-Czyszczenie-soczewki-lasera?p=218617&viewfull=1#post218617 pozdr zapraszam na Pomorskie -
coś mało chętnych .... Święty, co robimy ?? 16.30 max w Pępowie ?? Czy może Matarnia do 16.00 i jazda kolumną (w trzy auta ) do Pępowa ??
-
http://vwmuseum.pl/pl/oferta/muzeum/ to może troszkę szybciej niż na 17 ??
-
Szukam - polecam zakład / mechanika / lakiernika itp - temat zbiorowy
makeć odpowiedział morda → na temat → Pomorskie Dyskusje
daj na PM, zobaczymy co da się zrobić .. Pozdr -
Pępowo !!!
-
Szukam - polecam zakład / mechanika / lakiernika itp - temat zbiorowy
makeć odpowiedział morda → na temat → Pomorskie Dyskusje
no ale o czym tu jest rozmowa ?? Ludzie !!! czytajcie tytuł tematu !!! Pozdr -
spot sierpniowy 31.08 Gdynia Riviera godz 17-ta
makeć odpowiedział pietrek_g → na temat → Pomorskie Dyskusje
a ja się łudziłem, że zaproponuje ktoś, żeby poprowadzić, np z matarni do pępowa ...i pewnie bym się zgodził ... ale, nie ! ... gdynia w dupe, nie na sanki ..... pozdr -
spot sierpniowy 31.08 Gdynia Riviera godz 17-ta
makeć odpowiedział pietrek_g → na temat → Pomorskie Dyskusje
bardzo dobry pomysł, z tym, że, obecnie przeprowadzany jest tam (pępowo) remont drogi, wstawione zakazy wjazdu, z obu stron (nie dot mieszkańców), miśki czuwają bardzo często, ci co nie znają rejonu, mogą mieć problem z dojechaniem .... ja jestem za w końcu mam normalne weekendy, więc może się uda zawitać ... -
qrcze, że nie zauważyłem tego tematu .... to było, do niedawna syna (Adriana) moto, niestety, wystraszył się policji i przestał jeździć - sprzedany (honda ns1 50/80): a to moje Suzuki Inazuma GSX 750 - świetna, dla początkujących, bo spokojna z dołu Fota mało aktualna, bo mam dostawioną szybkę .... Chciałem zmienić, ale żona ... a choper nie rajcuje, więc też będzie naked, a patrzę w kierunku ducati monster
-
http://chomikuj.pl/jestchomiczek/podmiana+lektora
-
a w b7, nie ma w module komfortu, jak w b6 - opcji: automatyczne zamykanie szyb ?? po naciśnięciu przycisku: "zamknij" i przytrzymaniu, jak szyby ruszą, to przycisk można puścić i się domkną ?
-
podobnie jak tu zacząłem, że passek to auto, a nie jakiś posąg, do którego trzeba się modlić ... oni chyba podchodzą właśnie tak ... touareg, to bóstwo ... bez jaj ... to jest auto i tyle. Pozdr ps. mam to gdzieś .... moje małpy i mój cyrk - - - - - aktualizacja - - - - - kuźwa ... usunął posty moje moderator raczej: fajny ma awatar patrząc na "rangę", co ??
-
http://www.tuaregclub.pl/viewtopic.php?t=4623 pozdr
-
... patrząc na temat, to commander 2,5, to jest to samo, co 1,4 po , że tak powiem po lifcie, tyle, że jest stabilniejszy, diagnostykę pykniesz, ale raczej nic więcej, jeśli chodzi o programowanie (kodowania, adaptacje), to jak wyżej Grucha pisał ... VCDS. Pozdr
-
sorki, że bez edycji:/ ej, no co taka cisza ?? mój następny zbiornik, to co najmniej 1,5 m3 szkła wstępnie zamówione .... kleje sam. no i oczywiście pyszczaki Pozdr
-
a ja na 22.00 do pracy jakoś dam radę, czekam na kuriera, ale o 3.00 max, później nie dam rady
-
zrób mi też mało już mam
-
makeć - dawniej jjacekkx Pomorskie i no i oczywiście passat, jest gdzieś wcześniej Pozdr.
-
dobra ..... obecny ... ale chciałbym dodać i powiedzieć też, że zarejestrowałem się na forum touarega i mnie zdyskwalifikowali za awatar, bo nie poważny jest .... pozostawię to bez koma, pssssss, może podglądają Tu też nie zacząłem najciekawiej i tym się pocieszam pozdr dla naszych forumowiczów !!!!
-
kryptokoryny i anubiasy ... piach mam z Przejazdowa (las), fajny jest. w zasadzie max zbliżone do natury, nie jakieś niebieskie oświetlenie i białe kwarcowe piaski ... ach te wasze szklanki http://olx.pl/oferta/akwarium-720-l-kompletne-z-osprzetem-i-obsada-pyszczaki-CID103-ID5p9Zt.html
-
Oddam za browarka, jeden grosik, piękny uśmiech,gratis
makeć odpowiedział makeć → na temat → Pomorskie Dyskusje
... się pod tym podpisuję, a tak serio, to właśnie o to chodziło, nie inaczej ... co niektórzy biorą, to za "giełdę" ... Pozdr
