-
Liczba zawartości
81 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
Typ zawartości
Profile
Forum
Kalendarz
Oferty
Collections
Zawartość dodana przez jedrek_masta
-
Problem z wrzuceniem biegu, auto rusza przy próbie wrzucenia biegu
jedrek_masta odpowiedział wladek1181 → na temat → Ogólno-techniczny
Myśle ze złe cześci wpakowane albo zły montaż, pojedz tam gdzie robiłes niech to rozbiorą i sprawdzą, ewidentnie nie wysprzegla do konca. -
Doświetlanie zakrętów. Regulacja wysokości
jedrek_masta odpowiedział Poni → na temat → Elektryka, oświetlenie
Może żarówka źle wpięta. -
Szarpanie silnika na zimnym 2.0 TDI
jedrek_masta odpowiedział Radar → na temat → Silnik, skrzynia biegów
Sprawdź EGR, u mnie tez poszarpuje na zimnym, odpiąłem wtyczke od EGR, wywala co prawda błąd na desce ale auto chodzi dobrze. Czekam na chwile wolnego żeby go wyczyścić. -
Na początek może go wykręć wyczyść, umyj, nasmaruj.
-
Co oznaczają te dwie cyferki pod przebiegiem? Wyświetlane są cały czas, a trip tylko chwile po zapłonie. Pozdro
-
Witam, Chce wymienić klapę, moja już jest bardzo zjedzona przez rdze, znalazłem ładną ale jest od modelu po lifcie i z tego co wiem mają inne mikrostyki i lampki rejestracji (wszystko osobno). Czy reszta pasuje plug&play? Jak jest mocowana nowa klameczka, mam klamkę ale nie mam mocowania i lampek. Reszta gratów rozumiem że podejdzie ze starej klapy. Może ktoś ma zdjęcia od środka jak wygląda mocowanie w klapie po lifcie (z szerszą klamką), w mojej wersji jest wszystko zintegrowane.
-
Komunikat - AFS inoperative! See owner's manual
jedrek_masta odpowiedział Dan266 → na temat → Elektryka, oświetlenie
U mnie VAG pokazywał czujnik położenia modułu przechyłu, koszt naprawy 250zł, xenon-serwis w Luboniu. Narazie wszystko jest ok, lampy wykonują test, nie ma błędów. -
Hej, wydaje mi się ze autko słabiej się zbiera na niskich obrotach, jakieś pomysły? http://vaglog.pl/log-003_011_lIwVOu.html
-
Hej, Uruchomiłem funkcje odsunięcia fotela po wyłączeniu zapłonu, można ustawić aby odsunął się dalej? teraz to jakies 4-5cm. Dzięki za info.
-
3.2 FSI wyciek paliwa, silnik
jedrek_masta odpowiedział adiaudi → na temat → Silnik, skrzynia biegów
Nie wiem czy benzynie jest podobnie u mnie kiedyś ukruszył się czujnik temperatury paliwa. -
Szukam zakładu / mechanika/usług/polecam sklep - temat zbiorowy
jedrek_masta odpowiedział kmalinek → na temat → Wielkopolskie Dyskusje
Przeczytałem i opinie są podzielone. Ale dziękuje, zadzwonię zapytam co i jak. Pozdrawiam:) -
Szukam zakładu / mechanika/usług/polecam sklep - temat zbiorowy
jedrek_masta odpowiedział kmalinek → na temat → Wielkopolskie Dyskusje
Koledzy Koleżanki! Serwisu skrzyni automatycznej gdzies w poznaniu lub poblizu szukam. Na szczescie nie o passata chodzi:) Pozdrawiam. -
Nie będę zakładał nowego tematu, to się podepnę. Czy ktoś wysyłał może skuterek kurierem?? Chciałbym ściągnąć skuter jakieś 200km i czy kurierzy biorą takie paczki;> Jak tak to za ile? Pozdrawiam, Łukasz. Sorry za OT.
-
buja podczas przyspieszania ??
jedrek_masta odpowiedział Mike_00 → na temat → Passat B6-B7 (3C) i CC
A moze to przegub wewnetrzny?? pozdrawiam. -
U mnie po naprawie dymił jakies 50 km jeszcze, wyleciałem na autostrade i przepedziłem go i sie wypaliło. nie ma sie czym martwic, jezeli ma moc, nic nie stuka, nie grzechocze, nie pala sie kontrolki to smigaj smiało. troche nieciekawie maja jadacy za Tobą mie bluznili na cb ze nie widze ze mi sie dymi:P ale juz jest dobrze. pozdrawiam:)
-
Do przełączania utworów służy własnie pilot dołączony do zestawu;)
-
Podpinałeś vag'a?? jak na biało kopci to może EGR?
-
wywala olej przez klawiaturę TDI
jedrek_masta odpowiedział miras82 → na temat → Passat B5 (3B i 3BG)
miałem podobną sytuacje, uszczelka victora reinza niby górna półka i tak leciało na całej długości przykrecona odpowiednia siłą wg książki serwisowej. silikon dopiero załatwił sprawe:P -
No nie wiem... mogło by być mniej, boje sie w ogóle pocisnąć bo komputer mi pokazuje 14. jak jeżdżę spokojnie to 12...
-
nie nie ma żadnego wirusa, na trasie 7,5 miałem ostatnio. moze to mieć zwiazek z moim wypadkiem w zeszłym roku? wszystko w podpisie. przed wypadkiem na trasie miałem 6. a w mieście 10 - 11. A teraz to masakra;/
-
No i pięknie się prezentuje:D Gleba odpowiednia, fela również piękna i nikt Ci tam nie będzie zaglądał czy poszarpane te brzegi farby czy nie. dla mnei Bomba!
-
no dobra tak słyszę o tych dieslach co tyle palą to mój to smok? w mieście 12 mi pali...;/ a wcale nie cisnę mocno. co prawda automat ale i tak chyba powinno być mniejsze... filtry wymienione, paliwa tez, po wymianie uszczelki pod głowicą i rozrządu jestem i tyle pali. nie chce robic tu OT ale co nie tak?? w silniku zero błędu po vag'u.
-
Uszczelka pod pokrywą zaworów
jedrek_masta odpowiedział Karrewagen → na temat → Silnik, skrzynia biegów
U mnie była wymieniana uszczelka victora reinza i co nówka sztuka dobra guma i leciało po pewnym czasie jak nie wiem, potem zostało rozebrane odtłuszczone wyczyszczone i dodatkowo do uszczelki specjalnego silikonu i teraz trzyma jak nie wiem:) -
3B AJM otwór w obudowie w skrzyni...
jedrek_masta odpowiedział Marecki78 → na temat → Passat B5 (3B i 3BG)
w którym to miejscu dokładnie?? to w silniku czy w skrzyni biegów? bo cos marnie widać gdzie to?
