Skocz do zawartości

danieldyla

  • Liczba zawartości

    252
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez danieldyla

  1. danieldyla

    Zabudowa bagażnika B5

    http://caraudiomag.com/sites/default/files/images/00000/80/93/2001_volkswagen_passat_rear_trunk_view.jpg
  2. polecam bardzo przytulny pensjonacik w Poroninie, http://www.paulina-zakopane.pl/
  3. będziemy dopiero zamarzać przy -15 a te dni nadejdą
  4. danieldyla

    Alkoholowy Kącik Passata

    otwieram butelkę piwa i słyszę: pssss - Wszystkie te chwile nie jeden dla nich żyje
  5. o ile mi wiadomo do sprawdzania ciśnienia służą manometry, motor chyba do pracy nie potrzebuje takiej informacji wiec i na vagu może być problem ... ale mogę się mylić.
  6. no nie nie nie myślałem coś o weekendzie, może jak wam ten upragniony śnieg spadnie to zawitacie na Podhale po szusowaniu na stokach wieczorem można gdzieś wyskoczyć na bronxa
  7. też mnie to interesuje, ale tam jest ten cały element plastikowo-ruchomy / włącznik / wyłącznik i chyba się tego nie da zamienić, jedynie żarówka led'owa ...
  8. wczoraj do rezerwy zrobiłem 830 km średnia prędkość wg kompa na fisie to 82 km/h
  9. siema Małopolanie ---------- Post added at 19:56 ---------- Previous post was at 19:42 ---------- kiedy jakiś spocik / browarek w stolicy Tatr
  10. dokładnie, ja kiedyś miałem takie tabele "bloki wartości mierzonych" ale gdzieś to podziałem jak sprzedałem mk3 ale na forum jest mnóstwo osób co pomogą jak będziesz logował to zrób jak w instrukcji weź drugą osobę by logował bądź prowadził ja chciałem sam i mało do rowu nie wpadłem hehe taka mała przestroga
  11. nie koniecznie, jak ktoś odpinał przepływkę i włączył zapłon to taki error się pokazuje, jak masz dostęp do Vag'a wykasuj sobie ze sterownika i zobaczysz czy problem będzie się powtarzał zazwyczaj znajduje się tuż przed filtrem powietrza, tylko ostrożnie jak będziesz ją wykręcał nie jest tania poczytaj troszkę w dziale Diagnostyka, kup kabelek na allegro za nędzne 60 zł, program ktoś z forum na pewno "pożyczy" (jak nie to wal śmiało) porób logi dynamiczne (Też jest na forum) wrzucasz na forum i znawcy powiedzą co dolega paszczakowi a co do przeplywki, miałem kiedys MK3 i przeplywka padała a koszt na temten okres dla mnie był duży by zakupić nową, zrobiłem jak polecali forumowicze, przed każda wyminą filtra powietrza (wymieniałem co 10 tys km) wykręcałem przepływomierz i czyściłem ten drucik płynem do mycia tarcz hamulcowych, i jak na mój przypadek efekt był rewelacyjny, zaoszczędziłem 600 pln ---------- Post added at 20:54 ---------- Previous post was at 20:51 ---------- styki też możesz posprawdzać, użyj coś w stylu Contact Spray niby pomaga
  12. no mogą niektórzy nie wiedzieć tu jest polska nie UK wiec wszystko jest możliwe
  13. danieldyla

    Alkoholowy Kącik Passata

    ja sobie też Żuberka popijam ale delikatnie bo rano trzeba śmigać do pracy
  14. co masz namyśli pisząc pamięć ? ustawienia, zainstalowane programy z marketu, czy chodzi ci o kartę SD? Usunąć z tel się da za pomocą funkcji "przywróć ustawienia fabryczne" ale to nie usuwa danych z SD, a co do kopiowania tej pamięci to jeśli masz na myśli SD to chyba nie muszę pisać jak , a jeśli jednak chodzi o tel, w htc (przynajmniej desire z) jest coś takiego jak transfer, możesz tym spróbować. Ale moim zdaniem nie ma co kopiować oprócz kontaktów które możesz wysłać hmm sms, bluetooth itd? a reszta jest na SD, a jeśli ci chodzi o app z marketu, to jeśli były za free, nie powinno być problemu z pobraniem ponownie, co do płatnych to o ile się nie mylę wystarczy zalogować się tym samym kontem google na nowym tel i można pobrać bez kolejnej opłaty
  15. może ten potencjometr padł od regulacji ? albo czas na wymianę jak masz kod do niego spróbuj go wypiąć z kostki i może pomoże
  16. no nie wiem czy jest to normalne, bo ja tak nie mam ... hmm może konstrukcja motoru się różni, ale kiedyś miałem MK3 1Z i też miałem taką przypadłość, że jak motor się wyziębił przez noc to rano kopcił jak lokomotywa, problemem były uszczelniacze zaworów (starość), po nocy przepuszczały olej do cylindra i po odpaleniu był taki a nie inny efekt wizualny jak motor troszkę się rozgrzał do 3-4 min wszystko wracało do normy. Ale tak jak pisałem nie wiem jak jest w PD ...
  17. no to już trochę ale ten czas leci hehe ja ja mam od 9 miesięcy ...
  18. moim zdaniem jest to jakiś chwyt marketingowy operatorów aby dać dobry tel w "dobrej" cenie, tak samo wygląda sytuacja z powiedzmy xperia x10 która już ma troszkę miesięcy a nowa arc s, cena jest podobna czemu ?? hmmm tylko operatorzy to wiedzą hehe a co do htc to ponoć jakość wykonania lepsza no i dual core 1,2
  19. dokładnie teraz mam xperia x10 i jestem zadowolony minusem jest bateria ... ale jednak to cacuszko jest 2x lepsze niż mój pierwszy PC (pentium 450mhz 64mb ram itd hehe ) więc siłą rzeczy misi padać bateria nie ma tam akumulatora 64 Ah
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności