-
Liczba zawartości
252 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
Typ zawartości
Profile
Forum
Kalendarz
Oferty
Collections
Zawartość dodana przez danieldyla
-
To na wczoraj i wrzesień
-
http://caraudiomag.com/sites/default/files/images/00000/80/93/2001_volkswagen_passat_rear_trunk_view.jpg
-
polecam bardzo przytulny pensjonacik w Poroninie, http://www.paulina-zakopane.pl/
-
będziemy dopiero zamarzać przy -15 a te dni nadejdą
-
otwieram butelkę piwa i słyszę: pssss - Wszystkie te chwile nie jeden dla nich żyje
-
o ile mi wiadomo do sprawdzania ciśnienia służą manometry, motor chyba do pracy nie potrzebuje takiej informacji wiec i na vagu może być problem ... ale mogę się mylić.
-
no nie nie nie myślałem coś o weekendzie, może jak wam ten upragniony śnieg spadnie to zawitacie na Podhale po szusowaniu na stokach wieczorem można gdzieś wyskoczyć na bronxa
-
Dedykowane Moduły Led Oświetlenia Wnętrza.
danieldyla odpowiedział tomnik → na temat → Elektryka, oświetlenie
też mnie to interesuje, ale tam jest ten cały element plastikowo-ruchomy / włącznik / wyłącznik i chyba się tego nie da zamienić, jedynie żarówka led'owa ... -
wczoraj do rezerwy zrobiłem 830 km średnia prędkość wg kompa na fisie to 82 km/h
-
siema Małopolanie ---------- Post added at 19:56 ---------- Previous post was at 19:42 ---------- kiedy jakiś spocik / browarek w stolicy Tatr
-
dokładnie, ja kiedyś miałem takie tabele "bloki wartości mierzonych" ale gdzieś to podziałem jak sprzedałem mk3 ale na forum jest mnóstwo osób co pomogą jak będziesz logował to zrób jak w instrukcji weź drugą osobę by logował bądź prowadził ja chciałem sam i mało do rowu nie wpadłem hehe taka mała przestroga
-
nie koniecznie, jak ktoś odpinał przepływkę i włączył zapłon to taki error się pokazuje, jak masz dostęp do Vag'a wykasuj sobie ze sterownika i zobaczysz czy problem będzie się powtarzał zazwyczaj znajduje się tuż przed filtrem powietrza, tylko ostrożnie jak będziesz ją wykręcał nie jest tania poczytaj troszkę w dziale Diagnostyka, kup kabelek na allegro za nędzne 60 zł, program ktoś z forum na pewno "pożyczy" (jak nie to wal śmiało) porób logi dynamiczne (Też jest na forum) wrzucasz na forum i znawcy powiedzą co dolega paszczakowi a co do przeplywki, miałem kiedys MK3 i przeplywka padała a koszt na temten okres dla mnie był duży by zakupić nową, zrobiłem jak polecali forumowicze, przed każda wyminą filtra powietrza (wymieniałem co 10 tys km) wykręcałem przepływomierz i czyściłem ten drucik płynem do mycia tarcz hamulcowych, i jak na mój przypadek efekt był rewelacyjny, zaoszczędziłem 600 pln ---------- Post added at 20:54 ---------- Previous post was at 20:51 ---------- styki też możesz posprawdzać, użyj coś w stylu Contact Spray niby pomaga
-
Dobry dzień
-
no mogą niektórzy nie wiedzieć tu jest polska nie UK wiec wszystko jest możliwe
-
ja sobie też Żuberka popijam ale delikatnie bo rano trzeba śmigać do pracy
-
co masz namyśli pisząc pamięć ? ustawienia, zainstalowane programy z marketu, czy chodzi ci o kartę SD? Usunąć z tel się da za pomocą funkcji "przywróć ustawienia fabryczne" ale to nie usuwa danych z SD, a co do kopiowania tej pamięci to jeśli masz na myśli SD to chyba nie muszę pisać jak , a jeśli jednak chodzi o tel, w htc (przynajmniej desire z) jest coś takiego jak transfer, możesz tym spróbować. Ale moim zdaniem nie ma co kopiować oprócz kontaktów które możesz wysłać hmm sms, bluetooth itd? a reszta jest na SD, a jeśli ci chodzi o app z marketu, to jeśli były za free, nie powinno być problemu z pobraniem ponownie, co do płatnych to o ile się nie mylę wystarczy zalogować się tym samym kontem google na nowym tel i można pobrać bez kolejnej opłaty
-
może ten potencjometr padł od regulacji ? albo czas na wymianę jak masz kod do niego spróbuj go wypiąć z kostki i może pomoże
-
no nie wiem czy jest to normalne, bo ja tak nie mam ... hmm może konstrukcja motoru się różni, ale kiedyś miałem MK3 1Z i też miałem taką przypadłość, że jak motor się wyziębił przez noc to rano kopcił jak lokomotywa, problemem były uszczelniacze zaworów (starość), po nocy przepuszczały olej do cylindra i po odpaleniu był taki a nie inny efekt wizualny jak motor troszkę się rozgrzał do 3-4 min wszystko wracało do normy. Ale tak jak pisałem nie wiem jak jest w PD ...
-
no to już trochę ale ten czas leci hehe ja ja mam od 9 miesięcy ...
-
moim zdaniem jest to jakiś chwyt marketingowy operatorów aby dać dobry tel w "dobrej" cenie, tak samo wygląda sytuacja z powiedzmy xperia x10 która już ma troszkę miesięcy a nowa arc s, cena jest podobna czemu ?? hmmm tylko operatorzy to wiedzą hehe a co do htc to ponoć jakość wykonania lepsza no i dual core 1,2
-
dokładnie teraz mam xperia x10 i jestem zadowolony minusem jest bateria ... ale jednak to cacuszko jest 2x lepsze niż mój pierwszy PC (pentium 450mhz 64mb ram itd hehe ) więc siłą rzeczy misi padać bateria nie ma tam akumulatora 64 Ah
-
xperia arc s
