Skocz do zawartości

danieldyla

  • Liczba zawartości

    252
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez danieldyla

  1. cisza bo teraz jest głośno o ACTA hehe witam Małopolan tak przy okazji
  2. Forum >> Techniczne >> Ogólno-techniczny >> Porady >> Jak to jest z tymi xenonkami - poradnik dla chcącego nic trudnego a szukajka działa
  3. jak sprawdziłeś że to przetwornica ? mam nadzieje że nie w sposób "przestało świecić trzeba przetwornice zmienić". Jeśli masz ori xenon (choć nie wiem czy w 97' montowali ale mogę się mylić ) to zrób dokładnie jak radzą koledzy wymiana na używana hella, co do palników to jeśli chcesz znać moją opinię to tylko ori palnik osram'a. Ale decyzja należy do Ciebie. A po drugie już było trochę na forum o xenonach tylko to się poszukać nie chce
  4. danieldyla

    Ściąganie długów

    no mam taką nadzieje ale te całe procedury przepisy są chore, tyle czasu to ... a jak człowiek mandatu nie zapłaci to po 4 miesiącach do domu jednostajnie przyłazi ten z US ehhh ... powodzenia w odzyskaniu kasy
  5. znalazłem na elektrodzie może będzie pomocne O ile mi wiadomo ogniwa LiPol nie mogą być rozładowywane do końca. Tak przynajmniej twierdzą modelarze samolotowi, którzy namiętnie ich używają. Napięcie na pojedynczym ogniwie nie może spaść poniżej 3V. Ale jak to jest w telefonach nie wiem, radzę ostrożność. I jeszcze poczytać o tym. Ni-Cd trzeba formatować, nie wolno doładowywać Ni-MH trzeba formować, można doładowywać (lecz nie polecane) Li-ion nie trzeba formować, można doładowywać Li-Poli nie wolno formatować, wskazane jest doładowywać (a nie ładować od zera)
  6. danieldyla

    Ściąganie długów

    Witam, wtrącę może swoje 5 groszy. Też mam przypadek z niezapłaconą faktura/ami. Kwota podobna coś około 4 tys. PLN. Klient zwlekał prawie 5 miesięcy z zapłata, pomimo wielu upomnień i wysyłaniu wezwań do zapłaty postanowiłem oddać sprawę do sądu. Co miałem do stracenia i tak czekałem już kilka miesięcy. Po kilku tygodniach (chyba 9 tyg to trwało) dostałem pismo z sądu że sprawa jest wygrana, wyrok zapadł jednomyślny że ma zapłacić. Ucieszyłem się, udaje się do komornika sądowego z tymi kwitami, jakieś tam opłaty uiszczam, myślę sobie "mam cię koleś" po kilku dniach przychodzi pismo od komornika i co ?? Lipa koleś niby prowadzi działalność gospodarczą ale komornik sądowy nie ma z czego odzyskać kasy, jedyne co zrobił to dopisał mnie do hipoteki (jakąś tam działkę posiada). Informacja jaką dostałem od komornika to że będą próbowali spieniężyć tą nieruchomość i może to potrwać rok, dwa, albo i pięć lat. A co najlepsze to na pierwszym miejscu w tym zapisie hipoteki jest ZUS w którym zalega 40 tys PLN. I co w takiej sytuacji ? jak taka organizacja jak zus nie była w stanie odzyskać kasy? sorki za chaotyczny opis ale w pracy na tel pisałem pozdraVWiam
  7. danieldyla

    Jaki smartfon kupić?

    ale po co ja mam czytać jak ja mam tel w ręce ?? hmm ? czytaj ze zrozumieniem to jest opinia ludzi którzy mieli tel przez może 20 min do testu. Ja go użytkuje już 5 miesiąc i na podstawie tego napisałem MOJĄ opinię, nikt się z nią nie musi zgadzać.
  8. danieldyla

    Jaki smartfon kupić?

    powiem Ci że posiadam takowy model i jeśli chodzi tu o moje skromne zdanie to ja jestem zadowolony bardzo przyjemny smartphone, wprowadzanie tekstu za pomocą dołączonej klawiaturki qwerty jest powiedział bym że bardzo fajny, a co do tekstu z linku kolego Michal1980 to nie zgadzam się z: wysuwanie klawiatury, gówno prawda że trzeba chwytać górną połowę telefonu i podnosić, wypadać też nie wypada z łapy chyba że tester pracował w kamieniołomach przy młocie pneumatycznym hehe co do systemu to chodzi bardzo płynnie raczej się nie wiesza, nawet gierki w HD śmigaja. Ja telefonik oceniam 7/10 ale wybór należy do Ciebie ---------- Dodano o 17:14 ---------- Poprzednia wiadomość o 17:10 ---------- moim zdaniem Galaxy s+ to shit w tej cenie (mam namyśli allegro) można już wyrwać SE xperia arc s, albo jakiś model HTC, np desire HD
  9. masz demo vag-com'a jakiego masz tego vag'a 3.11 ? jeśli tak podaj meila coś poradzimy ---------- Dodano o 17:00 ---------- Poprzednia wiadomość o 16:59 ---------- oczywiście na PW wyślij hehe
  10. danieldyla

    Użytkownicy forum

    12025 a ja dopiero tu a wydaje mi się jak bym od zawsze tu był hehe pozdraVWiam
  11. kasa już poleciała ---------- Dodano o 18:09 ---------- Poprzednia wiadomość o 18:08 ---------- było było chyba jakiś okres z średniowiecza hehe
  12. no jeśli to nie problem to ja bardzo chętnie do białki mam zaledwie 20 min wiec ... a co do kwater to muszę cię zmartwić wynajem zostawiam innym ---------- Dodano o 21:23 ---------- Poprzednia wiadomość o 21:19 ---------- w takim razie wpłacam kasiorke jutro, proszę mi zamówić 1 kalendarz mała pomyłka chyba 2012
  13. No witam, ja bym poprosił jeden kalendarz tylko z tymi spotami u mnie jest różnie, z tego względu jak wszyscy mają wolne to ja pracuje (uroki kurortu) ale bardzo często, tzn. co weekend (sobota i niedziela) jestem w Częstochowie więc jak by była taka opcją to ja bardzo chętnie.
  14. Wesołych Świąt! pozdraVWiam
  15. Witam małopolanie, z powodu jutrzejszego wyjazdu na święta do rodzinki nie będę miał dostępu do neta, więc dziś chciałem złożyć wszystkim życzenia, oby tę święta były dużo lepsze od wcześniejszych, by każdy z was dostał na gwiazdkę to co sobie wymarzył Ci którzy pojadą do zakopca nie trafili na korki pojedzcie, popijcie ile wlezie nie koniecznie kompotu z suszu hehe może jeszcze żeby wasze paszczaki nakręciły po milion km Wesołych Świąt ! 3majcie się ciepło, pozdraVWiam
  16. czytałeś mój post nr #10 ?? może trafił się jakiś lipny ten palnik w aso zamień je miejscami i zobaczysz ... nie wiem jak jest w passkach po FL ale u mnie jak padł palnik to nie było błędów na Vagu ani na fisie, chyba że w paskach po FL jest taki autotest jak w audi że sprawdza tą całą elektrykę i na fisie pokazuje się jakiś error bądz OK!
  17. Ahoj Małopolanie zapraszam na nart bo już napierd... śniegiem
  18. danieldyla

    Znaczki pocztowe

    mój kuzyn zbiera jakieś tam znaczki, jeśli masz to wywalić to pewnie będzie chętny, ale co do ceny to też nie mam bladego pojęcia, kuzyn chyba tym bardziej bo ma 15 lat i amatorsko je kolekcjonuje
  19. polecam tego użytkownika chomika mnóstwo "darmowych" aplikacji http://chomikuj.pl/zgredec111/Programy/Android
  20. zrób update do andka 2.3.3 gingerbread (w T-mobije już był, nie wiem jak inne sieci) według mnie troszkę wolniej jej ubywa a co do programów to lipa jest szkoda kasy za duży wyświetlacz i cpu na taka bateryjkę musisz się z tym pogodzić ja używałem różności, takskiller'ów by powyłączać wszystkie aplikacje i nic to nie daje ---------- Post added at 17:15 ---------- Previous post was at 17:10 ---------- a jak masz root'a zrobionego to możesz spróbować tego > http://forum.se-x10.pl/topics5/kalibracja-baterii-w-x10-vt2498.htm
  21. danieldyla

    Alkoholowy Kącik Passata

    hehe wszystkiego trzeba w życiu spróbować ja się pracy nie boje ale już nie w piekarni teraz mięsko i to hurt i ciężko coś od siebie dodać hehehe pozdraVWiam do zobaczenia w któryś czwartek bo z Vanilem się wybierzemy
  22. danieldyla

    Alkoholowy Kącik Passata

    Tatra, za tych co jutro idą do pracy by je..ć na chleb
  23. co to za kierowca co na tylnonapędówką nie umie jeździć zima haha ja w wieku 18 lat miałem dużego fiata i zapier... jak strzała co do spalania to niech sobie kupi corse 1.0 albo jak chce zapier.... to paszczaka w8 hehe
  24. no ani tak ani tak nie pasuje ta data
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności