Skocz do zawartości
Gość marcin7927

Wymiary tarcz hamulcowych B5

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Proszę o sprawdzenie rozmiarów tarcz hamulcowych (przód i tył) - czeka mnie wymiana.

Chciałbym wymienić na ATE.

Mój numer VIN WVWZZZ3BZ3E078211

 

z góry dziękuję:manga

POZDR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Lewian
Witam

Proszę o sprawdzenie rozmiarów tarcz hamulcowych (przód i tył) - czeka mnie wymiana.

Chciałbym wymienić na ATE.

Mój numer VIN WVWZZZ3BZ3E078211

 

z góry dziękuję:manga

POZDR.

 

 

Oferta na pw ;)

 

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy mógłby ktoś podać wymiary moich tarcz? Passat B5 1.9 tdi pierwsza rejestracja 27.01.1999 r. vin WVWZZZ3BZXP309569.

Tarcze przód 288 a jakie tył?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tył napewno 245mm bo był tylko jeden rodzaj, także jak znasz wymiary przednich tarcz to z tylnymi masz już z górki :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedziałem, że były tylko jedne :) dzięki za info :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Wymienilem sobie tarcze i klocki tyl - robota banalna napotkalem tylko jeden problem.

 

Przy odkrecaniu zacisku od jazma bardzo ciezko dobrac dobry klucz do tej gornej sruby. Dostep blokuje linka recznego a niestety nawet jak sie ja odepnie nic nie pomaga. Obrobilem ta srube - nie wiem jak to sie nazywa prowadnica hamulca tarczowego czy jakos tak...

Wiecie napewno o co chodzi, te gumki sie czesto wymienia na tym i daje nowy smar tam do srodka :)

 

Czy mozeciez podac numer czesci ? Potrzebowalbym sobie to kupic :)

 

Dzieki za info

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam Paska 1.9 TDI 101 AVB WVWZZZ3BZ3E329383

 

Prośba o podpowiedź:

- jakie tarcze przednie - wg mnie 288x25 - mam zamiar kupić tarczki FERODO DDF1706 - będą pasowały?

- jaki system hamulcowy bo nie wiem jakie klocki kupić - mam zamiar kupić FERODO FDB1323 z czujnikiem - będą pasowały?

 

System hamulcowy zgodnie z wlepką w bagażniku 1ZC ale nie wiem czy to ATE-Teves czy Lucas?

 

Z góry dziękuję za podpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam,

mam Paska 1.9 TDI 101 AVB WVWZZZ3BZ3E329383

 

Prośba o podpowiedź:

- jakie tarcze przednie - wg mnie 288x25 - mam zamiar kupić tarczki FERODO DDF1706 - będą pasowały?

- jaki system hamulcowy bo nie wiem jakie klocki kupić - mam zamiar kupić FERODO FDB1323 z czujnikiem - będą pasowały?

 

System hamulcowy zgodnie z wlepką w bagażniku 1ZC ale nie wiem czy to ATE-Teves czy Lucas?

 

Z góry dziękuję za podpowiedź.

 

Witam

Tarcze Ferodo lepiej sobie odpuść, klocki to górna półka ale tarcze już zdecydowanie do niej nie należą.

Jak chcesz dobry komplecik z klockami Ferodo to do tego tarcze Zimmermann i będziesz miał porządny zestaw w dobrej cenie.

 

Pozdrawiam

Adam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mój Pasek 3B5 1.6 AHL WVWZZZ3BZWE192715

- prośba o info jaki mam wymiar tarcz,

- i prośba o info co polecacie ze średniej pułki cenowej = tarcze + klocki - z odpowiedzi w wątku wynika, że co do tarcz to Zimmermann zdaje się wybijać na prowadzenie - może coś jeszcze?...

 

Pozdrawiam i z góry dziękuję

Edytowane przez janako1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam,

mój Pasek 3B5 1.6 AHL WVWZZZ3BZWE192715

- prośba o info jaki mam wymiar tarcz,

- i prośba o info co polecacie ze średniej pułki cenowej = tarcze + klocki - z odpowiedzi w wątku wynika, że co do tarcz to Zimmermann zdaje się wybijać na prowadzenie - może coś jeszcze?...

 

Pozdrawiam i z góry dziękuję

 

Zgadza się, jeśli chodzi o tarcze to Zimmermann w rozsądnych pieniądzach wypada najlepiej. Jeśli chodzi o klocki to Ferodo lub Zimmermann albo ciut tańsza opcja TRW.

 

 

Pozdrawiam

Adam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Adam,

dzięki za info - prawdopodobnie tego będę szukał -

prośba tylko jeszcze o info jaki rozmiar tarcz do mojego Passata bo to chyba 280 albo 282,5 ale potrzebne mi potwierdzenie profesjonalistów.

Dzięki

Janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Adam,

dzięki za info - prawdopodobnie tego będę szukał -

prośba tylko jeszcze o info jaki rozmiar tarcz do mojego Passata bo to chyba 280 albo 282,5 ale potrzebne mi potwierdzenie profesjonalistów.

Dzięki

Janusz

 

 

Napisałem wszystko na PW ;)

 

Pozdrawiam

Adam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tył napewno 245mm bo był tylko jeden rodzaj, także jak znasz wymiary przednich tarcz to z tylnymi masz już z górki :D

 

Z tyłu są 2 wersje jedne do ośki , drugi do 4Motion,Syncro. Różnią się odsadzeniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam,

mój Pasek 3B5 1.6 AHL WVWZZZ3BZWE192715

- prośba o info jaki mam wymiar tarcz,

- i prośba o info co polecacie ze średniej pułki cenowej = tarcze + klocki - z odpowiedzi w wątku wynika, że co do tarcz to Zimmermann zdaje się wybijać na prowadzenie - może coś jeszcze?...

 

Pozdrawiam i z góry dziękuję

Cześć, tarcze 280mm 8E0 615 301 P

KLOCKI 8E0 698 151 N

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Panowie, a do mojego paska jakie tarcze? vin: WVWZZZ3BZ1E244263?

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam,

 

Panowie, a do mojego paska jakie tarcze? vin: WVWZZZ3BZ1E244263?

 

Pozdrawiam

 

Klocki przednie 4B0 698 151 J

tarcze przednie 288mm 4B0 615 301 B

Brake type, front 1ZC Disc brakes

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć. proszę o rozmiar tarcz przód i tył do mojego paska vin: WVWZZZ3BZXE244389

i jeszcze jedno pytanko a mianowicie mam w dobrej cenie(likwidacja sklepu) tarcze do przodu o średnicy 288mm ja na pewno mam mniejsze czy wystarczy wymienić zaciski żeby je założyć i czy mocowanie tych zacisków będzie pasować i czy są jakieś inne klocki do nacinanych tarcz.

Pozdrawiam

Edytowane przez koro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cześć. proszę o rozmiar tarcz przód i tył do mojego paska vin: WVWZZZ3BZXE244389

i jeszcze jedno pytanko a mianowicie mam w dobrej cenie(likwidacja sklepu) tarcze do przodu o średnicy 288mm ja na pewno mam mniejsze czy wystarczy wymienić zaciski żeby je założyć i czy mocowanie tych zacisków będzie pasować i czy są jakieś inne klocki do nacinanych tarcz.

Pozdrawiam

 

280 przód, 245 tył

 

 

Pozdrawiam

Adam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mógłby ktoś mi napisać jaki rozmiar tarcz do mojego Paska? VIN: WVWZZZ3BZVE028186

Do tego mam jeszcze pytanie jak sprawdzić jakie przeguby kupić bo wiem że są jakieś małe i duże, ale za cholerę nie mam pojęcia które będą pasować, da się to jakoś sprawdzić bez zdejmowania koła? Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mógłby ktoś mi odpowiedzieć?? Ponieważ chciałbym zamówić już części a nie wiem dokładnie jakie :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności