Jump to content

hamulcesklep

 • Content count

  205
 • Joined

 • Last visited

About hamulcesklep

 • Birthday 09/13/1963

Informacje osobiste

 • Imię
  Adam
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Kleczew/Konin/Poznań

Samochód

 • Generacja
  Nie passat
 • Silnik
  Nie passat
 • Rok produkcji
  2017

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. hamulcesklep

  Klocki hamulcowe w B6

  Traci swoje wymiary ale nie ma to nic wspólnego ze skrzywieniem. Różnica grubości powstaje najczęściej na skutek nierównej powierzchni stykowej tarczy z piastą.
 2. hamulcesklep

  Klocki hamulcowe w B6

  Najczęściej różnica grubości, drugi powód to przegrzanie, które powoduje zmiany strukturalne materiału uniemożliwiające wytworzenie filmu ciernego. To tak w bardzo mocnym uproszczeniu.
 3. hamulcesklep

  Klocki hamulcowe w B6

  Przetaczasz tarcze powiadasz ? Pewnie te pogięte Polecam udać się choć na jedno podstawowe szkolenie dotyczące układów hamulcowych nim zaczniesz podejmować dyskusje w tym temacie. Przy okazji może nauczą też kultury wypowiedzi.
 4. hamulcesklep

  Klocki hamulcowe w B6

  OK, prawa fizyki to dla Ciebie bzdura i masz je za nic jak widzę więc nie będę Cię uświadamiał skoro jesteś tak pewny swoich racji Czasami łatwiej żyć w niewiedzy.
 5. hamulcesklep

  Klocki hamulcowe w B6

  No nie Tarcz nie pogniesz. To, że biją to nie znaczy, że są krzywe
 6. hamulcesklep

  Klocki hamulcowe w B6

  Nie skrzywić a przegrzać Wiesz, że dzwonią ale nie wiesz w którym kościele Klocki, które idą na pierwszy montaż pochodzą w wielu przypadkach z tej samej taśmy produkcyjnej tyle tylko, że partia przeznaczona na OE przechodzi więcej testów, nie powiedziane jest, że klocki które nie załapały się do tej partii by tych testów nie przeszły
 7. hamulcesklep

  Klocki hamulcowe w B6

  Nie wziąłeś pod uwagę tego, że klocki są produkowane bez tego loga a Partia, która trafia do producenta aut w następnym procesie jest dopiero inaczej/dodatkowo znakowana bo tak to właśnie wygląda w fabrykach w których bywam. Tu ponownie jesteś w błędzie, oryginalne hamulce przednie w Twoim aucie na pewno nie są wyrobem ATE ATE to konstruktor ukladów hamulcowych a nie producent podzespołów do nich A ten termin, którego Ci zabrakło, który określa stopień wyczucia hamulca to tzw modulacja. Zamiennikiem jest wszystko co jest zakładane w zamian za klocki/tarcze, które były montowane fabrycznie, bez względu na to jakie logo jest na pudełku. Masz rację, w końcu ATE czy TRW to nie OE. Galfer jest dostawcą na 1szy montaż dla bardzo wielu producentów aut, nie tylko do Audi. Dalej nie komentuje bo przekazane informacje mają niewiele wspólnego z prawdą i to nawet nie da się tego prostować tylko trzeba by wszystko na nowo opisywać a to za dużo czasu, wszystko jest w internecie A niedzielę wolę spędzać w nieco inny sposób Dobrego dnia wszystkim
 8. hamulcesklep

  Klocki hamulcowe w B6

  No tu akurat jesteś w błędzie. W wielu przypadkach są to te same klocki.
 9. hamulcesklep

  Klocki hamulcowe w B6

  No ATE przyzwoite ale żadne cuda, lepiej np Ferodo wybrać.
 10. hamulcesklep

  Klocki hamulcowe w B6

  Bez sensu Oryginalne VW to w nich jest tylko pudełko, zawartość pochodzi od jednego z wielu producentów, kupując ten sam produkt w opakowaniu producenta marża VW pozostaje w Twojej kieszeni.
 11. hamulcesklep

  Jakie tarcze hamulcowe i jakie klocki?

  Z moich obserwacji wynika, że najdłużej wytrzymuje powłoka na Zimmermannach
 12. hamulcesklep

  Jakie tarcze hamulcowe i jakie klocki?

  312/282mm czyli standard. Hamulce tył 1KW.
 13. hamulcesklep

  Jakie tarcze hamulcowe i jakie klocki?

  Nie zmienia to faktu że nadal podajesz VIN od Sharana
×

Important Information

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Terms of Use oraz Privacy Policy