Skocz do zawartości
baciar

Przerobienie carbon 'u na aluminium

Rekomendowane odpowiedzi

Matee Wiem co to karbon i wiem ile kosztuje. Wiem też z czego wykonana jest ramka w passacie. Nie chodzi o stosowanie kosmicznych technologii, ale o poprawę wizualną wyglądu środka. Ramki oryginalne są przede wszystkim malowane we wzór siatki, który nawet troszkę nie przypomina struktury karbonu.

Skoro folia 3m która na dzień dzisiejszy jest najlepszą na rynku poprzez swoją wyczuwalna pod palcem strukturę oraz system mikro kanalików który pozwala na bezproblemowe nakładanie nawet na dużych powierzchniach jest dla kogoś tandetą to co mają powiedzieć ludzie płacący grube pieniądze za oklejanie całych aut tą folią?

http://www.zmianakoloruauta.pl/index.html

Proponuję dla zainteresowanych skorzystanie z możliwości dotknięcia tych laminatów, jakość jest naprawdę zaskakująca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko mi bez takich ze ma kazdy drapane :P

 

nie mowie ze jest zle ale dobrze ze napisales ze ramka klimatronika bedzie czarna bo tak mi sie nie widzi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MAPET, ten komplet i tak idzie do ludzi, teraz w bólach (brak czasu) rodzi się kolejna koncepcja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No pewnie, zgadzam się z Tobą w tym momencie Rydzu, ale jeśli poczułeś się urażony że Ci piszę co to jest karbon to zrobiłem to apropo Twojej wcześniejszej wypowiedzi dotyczącej Passatowej ramki :P

Ale to przede wszystkim nie jest aluminium tylko carbon a on zimny w dotyku raczej nie będzie.
Matee Wiem co to karbon i wiem ile kosztuje. Wiem też z czego wykonana jest ramka w passacie.

 

:)

Edytowane przez Matee

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Skoro folia 3m która na dzień dzisiejszy jest najlepszą na rynku poprzez swoją wyczuwalna pod palcem strukturę oraz system mikro kanalików który pozwala na bezproblemowe nakładanie nawet na dużych powierzchniach jest dla kogoś tandetą to co mają powiedzieć ludzie płacący grube pieniądze za oklejanie całych aut tą folią?

http://www.zmianakoloruauta.pl/index.html

Proponuję dla zainteresowanych skorzystanie z możliwości dotknięcia tych laminatów, jakość jest naprawdę zaskakująca.

:zeco :zeco :zeco

pierwszy raz takie coś widzę, ciekawe jak to się zachowuje na słońcu, lub koło tłumika na końcu.. no i jaką to ma żywotność

ale ogółem ładny ten carbon z tego co pokazują.. i parę innych modeli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koło tłumika nie sprawdzałem, ale na słońcu nic się z tym nie dzieje. To specjalna seria przeznaczona do tego typu zastosowań. Dzisiaj zrobiłem sobie element na osłonie silnika z logo VW więc po zimie zobaczymy jak wygląda. Słońca tam nie ma ale temperatury odpowiednie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak przy okazji zapytam, czy ramka srodkowa 1 din do Europeiczyka nadaje sie od anglika ? Bo szukalem i nie znalazlem.. :( Bardzo bym prosil o odpowiedz w miare szybko jesli ktos by dał rade..

Edytowane przez jacek-astra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak nadaje się. Niby czym miałaby się różnić?;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie tak mi sie wydawalo. dzieki:) tylko chodzilo mi o nagrzewnice z tyłu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie już miałem pisać że chętnie oddam komuś moje spolerowane elementy ale poczekam jeszcze z tym... Idę do sklepu po lakier bezbarwny w spray'u zobaczę jaki będzie efekt... Bo polerowania co pół roku już mam dość...

Jak coś...

Ktoś będzie chętny na uchwyty drzwiowe spolerowane chętnie zamienię na carbon...

gg. 1864751

 

---------- Post added at 03:37 ---------- Previous post was at 03:37 ----------

 

jak wyglądają widać na stronie z moim paskiem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do spolerowanego przeciez ci sie lakier nie zlapie zeby sie zlapal musi byc chropowate lekko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem że nie pochwalacie oklejania, ale...ja jestem zadowolony z efektu końcowego.

 

 

No i nie mam problemów jak kolega wyżej

 

kopiap1260288.jpg

kopiap1260295.jpg

Edytowane przez rydzu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czym obklejałeś?

Mapet to co przejechać to papierem 2000 i akryl na to dać?

 

---------- Post added at 12:21 ---------- Previous post was at 12:20 ----------

 

Ty tak masz u siebie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jopasek, tak jak wcześniej folia 3M. Teraz kolor poszedł czarny. Fabryczny carbon zdemontowałem i wystawiam na allegro, nie chcę mieć "tak jak wszyscy" MAPET, :bleble

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mapet to co przejechać to papierem 2000 i akryl na to dać?

 

to i tak bedzie matowe :)

 

rydzu czarny zdecydowanie lepiej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rydzu wyszło ci to bardzo fajnie :dobrze

jeśli to nie tajemnica skąd brałeś folie i są jakieś inne wzory :fajny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka postów wcześniej pisałem o tej folii. Czarna jest zdecydowanie ładniejsza. Miałem nie pokazywać, ale efekt przeszedł moje najśmielsze oczekiwania.

 

Folia 3M wzór carbon DI-NOC. Na dzień dzisiejszy jak chcesz kupować małe kawałki to czarna i light pewenter, czasem można dorwać brązową. Inne kolory to już na całe wałki trzeba zamawiać.

 

MAPET, nowe plastiki które kupiłem u Ciebie są rewelacyjne, cena ramki climatronic jak w używce a mam nówkę z ASO, żadnych rysek nawet. Do wiosny jeszcze kilka zamówień dostaniesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcę zmienic ori carbon na taki czarny z foli m3 i mam pytanie jak zdemontowac konsole 2din zeby mozna bylo ja obkleic i jak zdemontowac popielniczke ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak zdemontowac popielniczke ?

http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?p=918822#post918822

jak zdemontowac konsole 2din

wyjmujesz ramkę climatronika, następnie odkręcasz sterownik climatronika, później wyjmujsze radio, zmieniarke lub nawigację

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rydzu ta twoja okleina wyszła na prawdę super moim zdaniem wygląda lepiej niż oryginał powiedz dużo z tym jest zabawy? wystarczy tylko opalarka do tego ? a co do polerowanego aluminiu mam w swoim pasku juz ponad rok czasu i nic mi sie nie brudzi na popielniczce wiadomo od kluczyków i różnych rzeczy troche rysek powstało ale to nie problem ogólnie powiem wam pany że jak dobrze wypolerujecie aluminium nie zabrudzi sie tak prędko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności