Skocz do zawartości
baciar

Przerobienie carbon 'u na aluminium

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie , jaką folie polecacie do oklejenia dekorów w B5 z czarnym wnętrzem ?
Folie nie są tanie, ale warte każdej wydanej złotówki

http://www.auto-styling.pl/pl/folie/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Folie nie są tanie, ale warte każdej wydanej złotówki

http://www.auto-styling.pl/pl/folie/

 

Fakt folie mają fajne , ale i cena pewnie będzie nie mała ;)

 

P.S znalazłem inną stronkę gdzie sprzedają tą folię , i wcale cenowo tak źle nie wychodzi :)

 

Dzięki Marek za linka przydał się do wyboru foli :ok:

Edytowane przez WojtasTDI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wojtek rzuć linka do sklepu z tymi foliami;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

folie to zależy od gustu mi podoba się niebieski carbon cenowo wyszło coś 150 zł. folia do wykończenia wnętrza za gruba ale na lusterkach jest idealna bo przez grubość nie widać odprysków starego lakieru. Więc jeżeli tylko i wyłącznie do wnętrza to folia ~ 100 mikronów a nie 200 jak carbon itp. i można zawsze użyć hydrografiki czy plasti dip-u

IMAG1144.jpg

IMAG1143.jpg

IMAG1120.jpg

IMAG1861.jpg

IMAG1124.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:blink daje po oczach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja się mocno zastanawiam nad zmianą na 3M szczotkowane aluminium jak poniżej. Czy ktoś może już u siebie oklejał i może powiedzieć jakie wrażenia na żywo? Jak oryginał czy raczej jak tani oklejony plastik?

M.

c7b53739a72fc99c36efeb519c83f942.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy jak narożniki wykończysz;) jeśli ładnie wyjdzie to myślę że nie do odróżnienia, a 3M powinna ładnie się układać. Kup kawałek na próbę i kombinuj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja u siebie kleiłem tą folię i mogę polecić bo bardzo fajnie się ją układało. Jeździ już chyba 3 rok i dalej fajnie wygląda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz wrzucić jakieś foty, ciekaw jestem jak to wygląda ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja się mocno zastanawiam nad zmianą na 3M szczotkowane aluminium jak poniżej. Czy ktoś może już u siebie oklejał i może powiedzieć jakie wrażenia na żywo? Jak oryginał czy raczej jak tani oklejony plastik?

 

Niestety, alu to alu i żadną folią nie osiągniesz efektu połysku i refleksów, jakie daje prawdziwy metal. Przerabiałem temat, nawet miałem wszystko w alu a ramkę klimy w folii przez pewien czas, a różnica potrafiła kłuć po oczach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja się mocno zastanawiam nad zmianą na 3M szczotkowane aluminium jak poniżej. Czy ktoś może już u siebie oklejał i może powiedzieć jakie wrażenia na żywo? Jak oryginał czy raczej jak tani oklejony plastik?

M.

c7b53739a72fc99c36efeb519c83f942.png

najlepszą rade jaką mogę ci zaproponować to zmiana dekorów na prawdziwe Alu szczotkowane. Efekt będzie nieporównywalniy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
http://forum.vw-passat.pl/threads/122944-Czerwony-SJ-Ciemne-lampy-prz%C3%B3d-nowe-fotki Żadnych z bliska nie mam i nie dam rady zrobić bo auto sprzedałem, ale w temacie jest kilka fotek

Ładnie to wygląda jak dla mnie, pomyśle nad tym :) (więc to twojego paska miałem na tapecie :P )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
http://forum.vw-passat.pl/threads/122944-Czerwony-SJ-Ciemne-lampy-prz%C3%B3d-nowe-fotki Żadnych z bliska nie mam i nie dam rady zrobić bo auto sprzedałem, ale w temacie jest kilka fotek

 

 

to jest ta folia 3M szczotkowana? wygląda ciekawie, a jak się z nią pracowało? mam drewno podobne jasne plastikowe dekory lekko spękana miejscami i się zastanawiam jak to odświeżyć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak :ok Po podgrzaniu bardzo plastyczna i każde zagięcie czy tam róg spokojnie szło obkleić. Ja to kleiłem już jakiś czas temu i nie wiem w sumie jak teraz z nią jest, ale przypuszczam że nic się nie zmieniło więc mogę ją polecić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności