Skocz do zawartości
sergiusz-

[B5] Rozmiar felg do B5 3BG

Rekomendowane odpowiedzi

a bardzo to będzie schowane bo jak ma wyglądać jak to już ktoś napisał jak tramwaj to poszukam tych et37

 

no różnica ogromna... :P przy tych samych szerokosciach felg to te z et45 będą o całe 8mm głębiej od et 37. jak masz wybór to bierz et37 ale nie dobieralbym sobie tego mocno do serca. ją jeżdżę na zimowych 15" 6" szerokosc i et45. w koncu to tylko stalowka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to dzięki za pomoc

są et37 na licytacji tyle że ktosik ciśnie na jakimś programie i wyboru zbytnio nie mam bo zaraz przebija ,ale cena za komplet 260 zł regenerowanych et45 to chyba dobra cena, ogłoszenia tego samego sprzedawcy

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na zdjęciach wyglądają ładnie więc za te pieniądze warto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, planuje wsadzić na 3BG 18", pytanie jakie szerokie mogą być maksymalnie żeby nie wystawały (no może troszkę) i jakie opony najlepiej na nie wsadzić?

 

Wejdą 18x10 na tył i 18x8.5 na przód?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy takie felgi wejdą do 3BG?

 

Tył 10Jx18 Et30

Przód 8,5Jx18 Et35

 

5x112 otwór centrujący 72,4mm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

felga R18 Et30 szerokość 9 cali ... będzie jakiś z tym problem ?tył nie powinno ale z przodu pewnie będzie tarło ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie może poradzicie mi bo zamieniłem sie za felgi od reno laguny na felgi nieznane od mercedesa 5x112 do swojego passata b5 fl 2001r. i teraz mam problem . Nigdzie nie pisze jakie jest ET są tylko takie symbole 7.0Jx17,N7003 i jakiś znaczek UJJL oj coś takiego to wygląda. zamieszcze zdjęcie felg jak mi sie uda to prosze moze ktos wie co to za felgi i jakie ET

IMG753.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie może poradzicie mi bo zamieniłem sie za felgi od reno laguny na felgi nieznane od mercedesa 5x112 do swojego passata b5 fl 2001r. i teraz mam problem . Nigdzie nie pisze jakie jest ET są tylko takie symbole 7.0Jx17,N7003 i jakiś znaczek UJJL oj coś takiego to wygląda. zamieszcze zdjęcie felg jak mi sie uda to prosze moze ktos wie co to za felgi i jakie ET

IMG752.jpg

IMG754.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ET mozesz sobie łatwo sam zmierzyć przykładając do zewnętrznej płaszczyzny felgi jakiś blat listwe, deske etc. tak samo od wewnętzrznej bierzesz suwmiarkę do mierzenia głębokości i odczytujesz wynik.Ze zdjęc wynika że odsadzenie bedzie na minusie.

Edytowane przez tppl1986

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli jak dobrze zrozumiałem musze wyznaczyć środek felgi i od środka przykładając suwmiarke odczytać ile cm jest i jak to sie zamienia 1cm- ET1 czy jak

 

---------- Dodano o 15:42 ---------- Poprzednia wiadomość o 15:17 ----------

 

Mi wyszło że ET jest 40 albo 45max czyli podejdzie do passata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety felga będzie wystawała, chyba że chcesz odkryć rant, wypolerować i naciągnać oponę 215 to może... :) ogólnie felga moim zdaniem by się schowała w nadkolu to ok 15-18mm musiała by być schowana do opony 225.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie co sądzicie o felgach szprychowych do passata b5? Będzie to jakoś wyglądało?

Edytowane przez 18rp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może jakieś zdjecie???? możesz podrzucic fote felg i fury i spece od virtuala Ci zaprezentują...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie pomocy nie wiem jakiego producenta są felgi może poradzicie jaka firma i model zdjęcia są powyżej . Przejrzałem całe allegro i nie mogłem znaleźć identycznych wiem ze były założone na mercedesie ja coś pomoże to pisze Made in England

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Panowie czy do mojego passata B5fl mogę zamontować felgi BBS 17" 5x112 , które mają ET 35, otwór 57 .

Szwagoer ma takie założone na A4.

Coś będzie nie tak ?? Jakieś przeciwwskazania ??

 

Jestem w te klocki strasznie cienki i mimo że jest o tym dużo informacji nawet na naszym forum

to nadal nie wiem czy mogę je załozyć do mojego auta.

 

Z góry dziękuję za informacje zwrotną.

 

Pozdrawiam P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz, do tego oponkę profil 45.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki kolego :)

No to na wiosnę będą na nich śmigał :)

 

Pozdrawiam P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koledzy mam pytanie chcem kupic sobie 18 na lato i jakie gumy do nich polecacie mi myslalem nad zalozeniem 215/45 czy cos inego byscie polecili mi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najpierw parametry felgi:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jaki muszę dać dystans do felg 8x17 et 55, opona 225/45/17.

Czy na przód 10mm wystarczy żeby o nic nie obcierało ?

A na tył 20 mm, żeby tak bardzo się nie chowały ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności