Skocz do zawartości
sergiusz-

[B5] Rozmiar felg do B5 3BG

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !!!

Panowie czytam o tych dystansach itp ale nie mam pojęcia czy mogę podmienic z felg 7J-16H2 ET 37

Na 6,5J-16 H2 ET 50 ???

Opony 205/55/16

Trzeba bedzie dystanse?

Obydwa komplety to oryginały Od VW

Z góry dziekuje .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To są felgi od golfa i jak nie ma wyglądać jak tramwaj to potrzeba dystansów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podziękować za szybka odpowiedz i rade.

Pozdrawiam !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!!

mam passata b5 na alusach R16 i chciałbym w najbliższym czasie zamienić sobie je na większe R17. jaki przedział ET powinny mieć felgi żeby pasowały??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam chciałbym zakupić do swojego pasiorka Felgi 17 cali Brock B1. 8,5x17 5x112 ET13 mianowicie czy nie będą ocierały ?? i czy nie będą za dużo wystawać ? bo tak czytam i czytam to się nie spotkałem z tym magicznym et13 tylko minimum 35 :D wgl nie wiem o co z tym chodzi. bo niby rozstaw pasuje. proszę o szybką odpowiedz albo podpowiedz może ktoś chce sprzedać jakieś felgi 17 cali podobne do tych Brockerów. pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam chciałbym zakupić do swojego pasiorka Felgi 17 cali Brock B1. 8,5x17 5x112 ET13 mianowicie czy nie będą ocierały ?? i czy nie będą za dużo wystawać ? bo tak czytam i czytam to się nie spotkałem z tym magicznym et13 tylko minimum 35 :D wgl nie wiem o co z tym chodzi. bo niby rozstaw pasuje. proszę o szybką odpowiedz albo podpowiedz może ktoś chce sprzedać jakieś felgi 17 cali podobne do tych Brockerów. pozdrawiam :)

 

Nie podpasuje - będą wystawać kilka cm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale dużo za dużo ?? i czy będą ocierać?? :)

 

---------- Dodano o 17:28 ---------- Poprzednia wiadomość o 17:12 ----------

 

Przy ET45 opona przesunie sie o 5,075 cm a przy ET35 o 4,075 cm

zakładając że mam et 45 albo et 35

co do et 13

czyli 1.5 cm albo 2 cm

będzie wystawc

obliczyłem przy tych co mam czyli 195/65 15 cali

hmm sam już nie wiem w sumie 2 cm to nie dużo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale dużo za dużo ?? i czy będą ocierać?? :)

 

---------- Dodano o 17:28 ---------- Poprzednia wiadomość o 17:12 ----------

 

Przy ET45 opona przesunie sie o 5,075 cm a przy ET35 o 4,075 cm

zakładając że mam et 45 albo et 35

co do et 13

czyli 1.5 cm albo 2 cm

będzie wystawc

obliczyłem przy tych co mam czyli 195/65 15 cali

hmm sam już nie wiem w sumie 2 cm to nie dużo...

Ale potencjalna felga ma 8,5 cala a nie 6 czy 6,5(nie wiem co masz) - odpuść, nie pytaj - nie podejdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam koledzy, znalałem fajne kola do mojego passata R17 215 40 et 35 8J jak myślicie podejdą bez obcierek? w przyszłości planuje jakąs mini glebę -40

Edytowane przez balonB5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam!!

mam passata b5 na alusach R16 i chciałbym w najbliższym czasie zamienić sobie je na większe R17. jaki przedział ET powinny mieć felgi żeby pasowały??

 

 

Najlepsze ET to 35-45 żeby ładnie zgrać koło z nadkolem

 

---------- Dodano o 19:07 ---------- Poprzednia wiadomość o 19:06 ----------

 

witam koledzy, znalałem fajne kola do mojego passata R17 215 40 et 35 8J jak myślicie podejdą bez obcierek? w przyszłości planuje jakąs mini glebę -40

 

Osobiście posiadam R17 225 45 ET 35 8J i pasują idealnie z przodu są równo z nadkolem z tyłu można jeszcze dać dystans ale max 10mm. Bez dystansu i tak praktycznie koła zgrywają się się nadwoziem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy mam pytanie. Felgi z audi a4 et 45 opona 205/60/16 będzie pasować do passata b5? chodzi mi o przód konkretnie czy czasem opona nie będzie tarła o zwrotnicę?

Proszę o poradę bo mam okazją kupić te alumy z oponami w dobrej cenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

passat b4 4x100 rostaw srób fele borbet et 35 8 cali 17" wejda ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak coś mam felgi do zamiany albo sprzedania do passata:)

 

Niemieckie Rondell

18"

et45

5x112

szerokosc 8"

opony 225/40 przod i 235/40 tyl

 

94df585841489178gen.jpg

 

idealnie rowno z nadkolem:)

Edytowane przez Żabol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wejdzie Mi taka fela? ET35 - 19'

Mam Paska B5 3B z 99r kombi.

1826767_1376143288_0.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wejdzie bez problemu:) mozesz miec problem ze srubami, otwory na sruby w felgach z mercedesa sa mniejsze :)

 

Jezdziłes juz na 19 w Polsce?:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wejdzie bez problemu:) mozesz miec problem ze srubami, otwory na sruby w felgach z mercedesa sa mniejsze :)

 

Jezdziłes juz na 19 w Polsce?:D

Nie jeszcze nie ale felgi mogę mieć za 1000zł a to chyba dobra cena jak za te fele no i na chwilę obecną do grudnia siędzę w Holandii :D Przed chwilą znalazłem takie same na allegro za 2 700 więc opłacać się będzie chyba. http://allegro.pl/nowe-felgi-r645-madrid-mercedes-c-e-s-cls-slr-19-i3412577156.html Na aukcji są jeszcze takie parametry, czyli wsadzając je nie stracę błotników ani nie będę przycierał blachy?:D

ROZMIAR :

 

 

 

 

8,5JX19 CALI PRZÓD

 

 

 

9,5JX19 CALI TYŁ

 

 

 

ET 35

 

 

ROZSTAW 5X112

 

 

 

C.H. 66,6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie jeszcze nie ale felgi mogę mieć za 1000zł a to chyba dobra cena jak za te fele no i na chwilę obecną do grudnia siędzę w Holandii :D Przed chwilą znalazłem takie same na allegro za 2 700 więc opłacać się będzie chyba. http://allegro.pl/nowe-felgi-r645-madrid-mercedes-c-e-s-cls-slr-19-i3412577156.html Na aukcji są jeszcze takie parametry, czyli wsadzając je nie stracę błotników ani nie będę przycierał blachy?:D

ROZMIAR :

8,5JX19 CALI PRZÓD

9,5JX19 CALI TYŁ

ET 35

ROZSTAW 5X112

C.H. 66,6

 

 

PW zeby nie zasmiecac tematu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy do 3 BG kombi wejdzie 8j x 18h2 ET 35 na oponie 225/40/18 ?? Bo znalazlemtakie kolka. No i do twgo dodam ze firma felg ALUETT czy zna ktos moze ta firme co to za felgi czy OK czy lipa?

Dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra kolka kupione ;) 8j x 18h2 ;) ale z otworem centrujacym 70.1 a w passacie o ile wiem jest 56.7 i teraz czy koniecznie musza byc pierscienie centrujace czy mozna zalozyc bez pierscieni i sroby sobie poradza bez pierscienia???.... Ofzywiscie jak zaloze nowe kolka sie bede pokazywal ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności