Skocz do zawartości
fazi

Domykanie szyb z pilota (Moduł Komfortu)

Rekomendowane odpowiedzi

Oki to z tego co wiem to pewnie trzeb jakas zworke przelozyc ale bede musial zlokaliizowac ten alarm i postaram sie to dzis uczynic.Pozdrawiam i dziekowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy to ma jakieś znaczenie ale przypomniałem sobie, że chyba nie włączyliśmy zapłonu

 

no comment :D ale zdarza się ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w moim Pasku z 2001 rocznikowo 2002 zrobiłem bez problemu i u kolegi w Pasku z 2003 roku też odpaliłem i wszystko śmiga.

 

Jeżeli Ktoś by chciał odpalić u Siebie to mieszkam na Woli i chętnie pomogę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie śmiga aż miło:D.A aut sprzed 2000 r na pewno nie obsłuży?A coś wiecie na temat tego nowego mkm full 2.00 to już jest czy dopiero będzie dostępne.Proszę o jakiekolwiek informacje na temat tego 2.00 bo niestety po czesku ni cholery nie rozumiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obsłuży 2000r lecz modelowo 2001

Chyba w tym temacie ktoś o tym wspominał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy mam problem z zarejestrowaniem programu Motorodiag, wysyłałem zgłoszenie już chyba 10 razy, z 2 różnych skrzynek pocztowych i nic, nie dostałem jeszcze kodu aktywacyjnego ( na numer 01020800178BFBFF potrzebuje kod)pomóżcie koledzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z zarejestrowaniem programika MKM 1,20 ktoś wie co się dzieje ?? Nic nie odsyłają już wysyłałem na 3 maile i nic. Z gory dzieki z odp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam problem z zarejestrowaniem programika MKM 1,20 ktoś wie co się dzieje ?? Nic nie odsyłają już wysyłałem na 3 maile i nic. Z gory dzieki z odp.

A masz jakiegoś maila? :)

Tylko że u Ciebie ten programik nie działa, tylko na komforty po FL.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj ściągnąłem ten czeski program, na kod czekałem 15 min(skrzynka na wp) po rejastracji odpaliłem i szybki chodzą aż miło. Gdyby ktoś chciał z okolic Kielc to zapraszam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A masz jakiegoś maila?

Tylko że u Ciebie ten programik nie działa, tylko na komforty po FL.

W końcu przysłali kod czekałem prawie dobe, w moim passku nie idzie ale w kolegi idzie i innych fl-ach ;) Wczesnie już używałem tego programu działa wyśmienicie, szkoda że nie na starszych wersjach, może ktoś ma pomysł jak zrobić to w starszej wersji oczywiscie przez USB ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam podlaczam sie do prosby kolegi przybora jak zrobic to domykanie przez usb? Probowalem motordiagiem ale nic to nie daje. Autko moje to bora 99r modelowo 2000r nr komfortu 1J0 959 799 AH i jak wloze kluczyk w zamek drzwi i przekrece to wszystkie sie domykaja. Moze ktos z okolic Radomia zrobil by mi to programem VCD bo pewnie tym pojdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam problem tego typu z vdc_pro, ze w laptopie nie mam ani cd romu ani stacji dyskietek :) Wiec odpada opcja uruchomienia z plyty bootlowalnej. Odpalam laptopa w dosie i programik sie uruchamia ale nie mam aktywnych opcji odczytu i zapisu eeproma. Jak to ugryzc bez plyty cd?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten laptop nie ma tez usb :) Jedyny konakt ze swiatem tego laptopa to przjsciowka pcmcia na compact flash ale nie znalazlem sposobu jak zbootowac go z karty pamieci. chyba zostaje mi poszukac u kogos laptopa z cd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostosowałem się do cennych porad kolegów z tego tematu i wszystko zadziałało. Szybki i szyberdach w moim aucie chodziły z kluczyka, a teraz mam też z pilota. Aż miło czasami poczytać forum.

Jak ktoś ma problem z odpaleniem sterowania szyb przez MKM z okolic LUBLINA to chętnie pomogę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja do tego programu dostałem taki kod D5B958C0

 

również dostałem na maila taki sam kod

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, ja niestety dalej walcze z połączeniem;/ próbuję uaktywnić domykanie szyb w moim pasaciku 1J0 959 799 J ale mam problem z połączeniem.Z uwagi że jest to pasek z 1998 musze używać VDC_E do tego.....

 

kiedy już ustawię jak według instrukcji:

clipimage004se6.jpg

 

to niestety wywala mi to:

clipimage006fy5.jpg

 

 

nie wiem na jakiej zasadzie to działa, próbowałem różnie. np waga używam na porcie 4 i tutaj też próbowałem na 4 ale nic z tego!

 

dodam że zapłon włączony i używam takiego kabelka:

http://allegro.pl/item639906013_vag_obd_ii_usb_409_pl_wsyl24h_vw_audi_skoda_seat.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez VAG łączy się z autem?

Spróbuj na innym gnieździe usb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przez VAG łączy się z autem?

Spróbuj na innym gnieździe usb

 

Nic nie probuj bo nie ma sensu...... zeby polaczyc sie przez VDC musisz miec kabel na COM-a ... Przez USB nic z tego nie bedzie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zainstalowałem MotorDiaga i bez żadnych problemów uaktywniłem domykanie szyb z pilota, aututomatyczne zamknięcie drzwi po przekroczeniu 15 km/h, i automatyczne otwarcie po wyjęciu kluczyka, kabel na usb, świetny programik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności