Skocz do zawartości
Gość Butik

Fabryczny zestaw głośnomówiący Premium i telefony

Rekomendowane odpowiedzi

Marcin, a da radę "odpalić" transmisję tanych na telefonie połączonym w trybie rSAP (UHV Premium). W ustawieniach na czerwonych zegarach jest GPRS i można wpisać punkt dostępowy (APN), wpisałem taki jak w telefonie ale nie działa. Da radę to jakoś odpalić, w instrukcji ori niewiele jest wpisane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trudno, mogę zawsze Hot Spot z iPhone puścić.

 

Uruchomiłem również przez bluetooth muzykę z telefonu przez MEDIA, ale grają mi tylko prawe głośniki, co to może być?

 

PZDR

Stolar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale grają mi tylko prawe głośniki, co to może być?

Trzeba 2 dodatkowe kable puścić z modułu do rns, czytaj forum, bo nie jesteś pierwszy co ma taki problem. Wszystko jest już opisane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie z innej beczki.

 

Do czego służy gniazdo microUSB?

gniazdo.jpg

Poza tym, że można sobie z niego zasilać urządzenia zewnętrzne np. modemy USB-WIFI jak np. tutaj https://www.drive2.ru/l/3929972/

 

I drugie jak wygląda sprawa z antenami dachowymi, konkretnie różnice w mocowaniu pomiędzy 1K0 035 507 K a 3C0 035 507 P (pomijam różnicę, że pierwsza to gsm + gps, a druga gsm + gps + webasto)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdzie znalazłeś to gniazdo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W module 3C8035730D po prawej stronie, od głównego gniazda, patrząc od góry. Pod klapką, którą na zdjęciu przesunąłem do góry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam problem z połączeniem telefonu przez bluetooth, ale po kolei po próbach na różnych telefonach od Xperi Z samsunga galaxy s3,s5 a nawet nokii 6310 nie działa zestaw głośnomówiący. Może opiszę co robię wybieram z menu MFA szukaj urządzenia oczywiście znajduje telefon wpisuje 16 cyfrowy kod ,który się pojawia na MFA i zatwierdzam. Po chwili telefon prosi mnie o dostęp do karty SIM i się zaczyna. Wyłącza się transmisja danych w telefonie i telefon zaczyna szukać innej sieci. Dodam że nie mogę nigdzie zadzwonić nawet z telefonu. Telefon aktualnie jest w sieci 3 Network a próbuje połączyć się z Vodafone. W podłokietniku znajduje sie uchwyt do telefonu taki sam jak na tej aukcji http://allegro.pl/podlokietnik-czarna-skora-passat-b7-cc-11-i5053893868.html i wydaje mi się że czegoś brakuje abym mógł włożyć tam telefon np.6310. Moduł bluetooth jest w aucie bo inaczej nie znalazłby żadnego urządzenia. Gdzie tkwi problem jak sparować telefon z autem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybrac w telefonie w uslugach BT przy parowaniu z urzadzeniem VW tryb multimedialny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

posiadam 5N0 035 730A i RNS510. W ramach testów przy podłączaniu modułu skopiowałem sobie kontakty które chciałbym teraz usunąć.

Prześledziłem instrukcję RNS i nic na ten temat nie pisze, więc wnioskuje że kasowanie w poziomu FIS'a. Problem w tym, że tam też tych opcji nie widzę.

Jak skasować książkę ?

Dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Usuń profil telefonu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Usuń profil telefonu.

 

tak jak napisałeś - dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wybrac w telefonie w uslugach BT przy parowaniu z urzadzeniem VW tryb multimedialny.

Nie mogę właśnie nic zrobić. Od 2 dni używam xperi Z 2 i wyświetla się napis że nie widzi żadnego telefonu. Bluetooth w telefonie włączony i widoczny dla innych urządzeń a i tak nie widzi. Poczytałem trochę i na innych forach ludzie piszą że trzeba ściągnąć aplikacje Rsap ze sklepu google. Po zainstalowaniu apki telefon daje się połączyć z autem ale wyskakuje mi błąd karty sim. Okazuje się że muszę zrobić Roota w tel, bo aplikacja nie działa. Teraz szukam programu napisze później czy się udało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie mogę właśnie nic zrobić. Od 2 dni używam xperi Z 2 i wyświetla się napis że nie widzi żadnego telefonu. Bluetooth w telefonie włączony i widoczny dla innych urządzeń a i tak nie widzi. Poczytałem trochę i na innych forach ludzie piszą że trzeba ściągnąć aplikacje Rsap ze sklepu google. Po zainstalowaniu apki telefon daje się połączyć z autem ale wyskakuje mi błąd karty sim. Okazuje się że muszę zrobić Roota w tel, bo aplikacja nie działa. Teraz szukam programu napisze później czy się udało.

 

musisz zrobić roota i zainstalować apkę . Wersja demo starcza na 10 minut. Więc jak coś chcesz potestować to się spiesz.

Na mojej Xperii SP apka działała. Były tylko problemy z książką telefoniczną (mówa tu o module 5N0 035 730A) ale to można rozwiązać łącząc jakąś starą nokie tymczasowo w której RSap działa jak należy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zamień Z2 na samsunga S4 i problem zniknie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zamień Z2 na samsunga S4 i problem zniknie :)

Na samsungu s3 również nie mogę połączyć się z autem... A co do tej aplikacji to ona działa 10 minut później wystarczy ją zamknąć i uruchomić ponownie (przynajmniej tak mi się wydaje).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na samsungu s3 również nie mogę połączyć się z autem... A co do tej aplikacji to ona działa 10 minut później wystarczy ją zamknąć i uruchomić ponownie (przynajmniej tak mi się wydaje).

 

jaki masz moduł BT ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jaki masz moduł BT ?

Nie jestem pewien teraz a niechce mi się zejść do auta 3C0 035 730A

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie jestem pewien teraz a niechce mi się zejść do auta 3C0 035 730A

 

Może skasuj wszystkie sparowane fony przez VCDS i sparuj Xperie jeszcze raz (zakładając ze apka działa tak jak piszesz).

Jutro sprawdze czy działa mi moja xperia sp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jaki masz moduł BT ?

 

Z s3 nie powinno być najmniejszych problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Może skasuj wszystkie sparowane fony przez VCDS i sparuj Xperie jeszcze raz (zakładając ze apka działa tak jak piszesz).

Jutro sprawdze czy działa mi moja xperia sp.

Dokładnie to zrobiłem wczoraj. Skasowałem wszystko i próbowałem połączyć xperie z2 i ciągle to samo. Przynioslem z domu s3 bo wiedziałem że działała wcześniej tzn.tylko się łączyła i fakt moduł ja widzi ale jak prosi o dostęp do karty sim to wyłącza się internet i tel szuka innej sieci. Następnie zainstalowałem też ta aplikacje z marketu i d...a też jest potrzebny root bo inaczej nie działa. Szukam teraz programu do zrobienia roota w xperi i wtedy zobaczę czy działa. Jak nie to odpuszczę sobie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności