Skocz do zawartości
Gość Butik

Fabryczny zestaw głośnomówiący Premium i telefony

Rekomendowane odpowiedzi

20150403_231532.jpg

20140920_144631-3.jpg

 

Witam

Mam pod siedzeniem taki moduł i nic po zatym

tzn. Nie mam kierownicy wielofunkcyjnej ani klawiatury wysuwanej, no i jest pozostałość po uchwycie na telefon czyli kawałek plastiku przykręcony do deski koło schowka. Tak już było jak kupiłem

Radyjko MFD 2 DVD

Moje pytanie czy da się z tym co mam podłączyć tel. Przez Bluetooth? Jak tak to jak ? A jak nie to co potrzebuję?

 

Pozdrawiam

Edytowane przez krzychut84

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Address 77: Telephone Labels: 3C0-035-730.lbl

Part No SW: 5N0 035 730 B HW: 5N0 035 730 B

Component: J412 8502

Revision: 00015000 Serial number: 0000B7A035388

Coding: 0020241

Shop #: WSC 01357 011 00200

VCID: 2759FFAFEAC9

 

1 Fault Found

 

00992 - Consumption Cut-Off Active

000 - - - Intermittent

Freeze Frame:

Fault Status: 00100000

Fault Priority: 3

Fault Frequency: 1

Reset counter: 226

Mileage: 102742 km

Time Indication: 0

Date: 2013.09.01

Time: 16:27:13

mam taki sam błąd jak kolega wyżej wie ktoś coś na jego temat.. błąd po kasowaniu zaraz powraca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koledzy,od niedawna jestem posiadaczem passata b7 2011 rok, niestety bez radia.Orginalnie bylo rns 510 a ja zalozylem rcd 310. I teraz tak,telefon laczy sie z zestawem Premium,z kierownicy dzwonie,odbieram polaczenia,wszystko slysze ale nikt nie slyszy mnie.Gdzie moze byc problem? Mikrofon walniety czy moze rcd 310 musi byc inaczej podlaczone?

Z gory Dzieki za odpowiedz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie spamuj tym samym w kilku tematach

 

Nie wiem kolego czy wiesz w takim układzie co to jest spam?

Usiłuje znaleźć odpowiedź na mój problem, z którym być może ktoś się już wcześniej spotkał a tego nie opisał, albo ma pomysł na rozwiązanie. Spam to jest zupełnie coś odwrotnego - zaśmiecanie.

Tematy są pokrewne, jest jeszcze kilka innych które są powiązane i w których instrukcje i opisy użytkowników się powtarzają.

Twoja odpowiedź, że UHV Low Nokia nie współpracuje ze współczesnymi smartfonami mi nie wystarcza i sam nie jesteś tego pewny, więc szukam w innych tematach dalej w których innym użytkownikom się udało podłączyć nowsze smarfony pod taki zestaw bluethoot.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piszesz to samo w wielu tematach nie czekając nawet aż ktoś ci odpowie w jednym. I nie szukasz odpowiedzi tylko piszesz... Bo jakbyś przeczytał jeden albo drugi temat to byś znalazł odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Piszesz to samo w wielu tematach nie czekając nawet aż ktoś ci odpowie w jednym. I nie szukasz odpowiedzi tylko piszesz... Bo jakbyś przeczytał jeden albo drugi temat to byś znalazł odpowiedź.

 

Napisałem to samo w dwóch tematach, a nie w wielu. Wcześniej przeczytałem obydwa tematy i nie znalazłem odpowiedzi na mój problem. W jednym z nich odpisałeś, że nie podłączę swojego telefonu pod zestaw bluethoot, ale nie jesteś pewien. Napisałem również w drugim temacie, w którym użytkownicy pisali, że podpięli się bez problemu i im działa. Pokrewnych tematów jest jeszcze kilka które przeczytałem i również doczytałem się że użytkownikom działa - więc co... już nie mogę tam zadać mojego pytania w innym temacie? Mam liczyć na to że ktoś znajdzie moje pytanie w innym temacie i mi odpowie?

 

P.S spamy to są śmieci, a ja swoich pytań nie traktuje jak śmieci bo zależy mi na informacjach, żebym mógł rozwiązać swój problem i podzielić się z innymi swoimi rozwiązaniami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam a mam taki modem 1K8035730C , telefon działa ale nie wyświetla nic na rns 510 ani na fise, passat rocznik 2009, białe zegary.

Co może być przyczyną?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko to, że ten moduł nie jest premium. Więcej informacji znajdziesz w jak poczytasz temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tylko to, że ten moduł nie jest premium. Więcej informacji znajdziesz w jak poczytasz temat.

 

Przeczytałem cały temat i mniej więcej wiem o co już biega. Czy mógłbyś mi podesłać numery modułów które będą na pewno działać z moimi zegarami, i żeby komunikacja odbywała się na dwa sposoby, to znaczy poprzez udostępnianie karty sim i jeszcze ten drugi sposób nie pamiętam jak się to nazywało. Z góry dziękuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos z Was parowal moze mi powiedziec dlaczego tel nie chce sie sparowac przez rsap z uhv vw prem ?

 

Sciagnalem sim access profile ale dalej nie dziala...po wpisaniu pinu w tel nie laczy sie z zestawem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może napisz jaki masz numer modułu i jaki telefon. Nikt się raczej nie domyśli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Htc one mini 2... Co do nr modulu nie wiem gdzie sprawdzix..wiem ze to slbo brzmi ale dopiero wdrazam sie w temat

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moduł jest z przodu pod fotelem pasażera. Na nim jest napisany numer.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie Nokia Lumia 630 mam problem ze sparowaniem telefonu z urządzeniem głośnomowiącym w moim passacie, urzadzenie jest oryginalne Vw salonowe, telefon widzi urządzenie a jak biore sparuj to nie można ze sparować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5N0035730A dziala z htc one mini 2 i z zestawem uhv vw prem...zrootowanie telefonu + zainstalowanie apki sim access profile za 38 zl rozwiazalo sprawe..sprawdze i dam znac czy dziala audio bluetooth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Czy zakupił ktoś z użytkowników program Bluetooth SIM Access Profile za 37,59zł ze sklepiku google play? Programik spisuje się bez zarzutów na dłuższą metę? Nie wiem czy zainwestować, czy po prostu wymienić telefon... Niestety w xperii SP i innych modelach tej marki bez owego programiku nie połączymy się w ogóle z modułami rSAP typu 5n0035730a/b/c. Trial działa bardzo dobrze do czasu kiedy kończy się licencja, wtedy na RNS 510 jak i wyświetlaczu pokazuje się brak zasięgu sieci i nie można już dzwonić...

 

Chciałbym również podziękować użytkownikowi @deuz za podpowiedź o krótkim działaniu triala, dzięki temu zreebotowałem i wróciły nadzieje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Posiadam moduł 3C0035729 czerwone zegary kierownica multifunkcyjna MFD 2. Chce zamontować moduł premium tak aby na mieć książkę między zegarami. jaki moduł mam kupić jak na razie korzystam z iphona 6 co będzie działać ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiadam moduł 5NO 035 730A. Do tej pory miałem z nim sparowany telefon Samsung Galaxy Ace 3 (po zrootowaniu). Teraz mam telefon Samsung Galaxy A3, który łączy się i po ~10 sekundach się rozłącza i ponownie próbuje się połączyć. Co może być przyczyną?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

miałem taki numer z rozłączaniem i ponownym łączeniem (i tak w kółko) w SGS5. Problemem była karta SIM - wymieniłem kartę u operatora i po problemie.

pozdrawiam Arek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich jestet tu nowyMam pytanie odnosnie polaczenia telefonu iphon5 z radiem Rns300 modul Nokia 3C0035729F,nie posiadam adaptera ani przyciskow na kierownicy?Mozna to jakos zrobic czy nie ma szansy?pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności