Skocz do zawartości
Gość Butik

Fabryczny zestaw głośnomówiący Premium i telefony

Rekomendowane odpowiedzi

Dzieki Romeo za odpowiedz, szukalem 5N0035730D i ciezko go dostac za rozsadne pieniadze, mam na oku 5N0035730B co o tym sadzisz? Wyczytalem na Twojej stronie ze taki wlasnie sobie zamontowales.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Podlaczam sie pod watek bo w dziale nawigacja jakos echo...

 

Mam zestaw premium, multikiere, RNS 510. Chce sparowac 3 telefony: Sony Xperia Mini PRo, Samsung Ace i Blackberry 9790.

 

1. Sony i Samsung - dostaje komunikat ze niekompatybilne - czy istnieje jakies obejscie problemu?

2. BB 9790 - niby paruje sie ale rozlacza po kilku sekundach i tak w kolko - wklepuje PIN, pokazuje ze polaczylo z Plusem o dalej rozlacza. Co moze byc problemem?

Edytowane przez ellah

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuję podwiesić gdzieś temat z listą telefonów, które da się sparować, które da się sparować po interwencji softowej w powiązaniu z modułami.

Ciągle pojawiają się pytania o parowanie poszczególnych modeli....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma problemu. Sporzadz taka liste to gdzies sie ja podlinkuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Keisim, widzę że również masz Alltracka (muszę w końcu zaktualizować moją stopkę) - czy jest jakiś sposób na szybkie MUTE radia/mediów z kierownicy?

 

Sorki, że dopiero teraz odpowiadam. W moim autku (RNS 510 + Premium) nie znalazłem funkcji MUTE a przydałaby się...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem BT w odpowiedniku RNS 510 został wyodrębniony do nowego wątku, proszę kontynuować rozwiązywanie problemu w tym wątku

 

http://forum.vw-passat.pl/threads/131832-Nie-dziala-BT-w-navi-odpowiednik-RNS-510-made-in-China

 

Ten wątek dotyczy tylko fabrycznego zestawu Premium

 

/Bimbasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sorki, że dopiero teraz odpowiadam. W moim autku (RNS 510 + Premium) nie znalazłem funkcji MUTE a przydałaby się...

Wykodowac Voice Command z kierownicy i bedzie MUTE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Major, dzięki za podpowiedź. Jak dotad jeździłem Mondziakiem i interfejs fordowski VCM/IDS miałem mocno rozpracowany (przez pewien czas miałem chińskiego "klona"). Niestety w VW jestem totalnym lajkonikiem więc skorzystam kiedy już się poduczę i "doposażę"... albo poszukam pomocy u kolegów z forum ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam zestaw premium, multikiere, RNS 510. Chce sparowac 3 telefony: Sony Xperia Mini PRo, Samsung Ace i Blackberry 9790.

 

Mi Galaxy ACE połączyło i sparowało bardzo szybko. Książka została skopiowana w dosłownie 30 sekund.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakim cudem?? Jaki dokladnie model telefonu pokazuje ci Pasek jako sparowany na wyswietlaczu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będę wracać z pracy to sprawdzę.

Włączyłem w telefonie BT oraz jego widoczność. W telefonie pojawiło się VW coś tam, kliknąłem i nawiązałem połączenie. Potwierdziłem i za jakiś czas w telefonie pojawiła się informacja o wysyłaniu kontaktów, bądź importowaniu. Już teraz nie pamiętam. Ja mam instalację do telefonu tą podstawową, może dlatego? Moje auto jest z 2013 roku, może coś poprawili?

PS na wyświetlaczu między zegarami z tego, co pamiętam mam tylko nazwę operatora sieci komórkowej, nazwy telefonu niestety nie pamiętam by się wyświetlała.

Edytowane przez maluch69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki.

 

Wina najwyrazniej jest w module BT. Jesli masz nowiutkiego Passka - to sprawa jasna, moj jest z 2009, i nie funga. Moze jednak jakis inny model Ace - dlatego pytalem jak ci go rozpoznaje BT w aucie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ACE są chyba tylko dwa rodzaje. Ten stary, którego mam ja i ACE 2. Czas na zmianę, ale teraz strach kupić telefon, bo jeszcze mi się z autem nie dogada Mogę Ci sprawdzić jaki mam moduł BT, tylko nie wiem jak.

 

EDIT:

Proszę, tak wyświetla się model na tym kolorowym wyświetlaczu między zegarami:

FVKcYOX.jpg

Jakość fotki niestety słaba, ale coś tam widać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki!

 

Pozazdrościć przebiegu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę.

Czyli, co mam inny moduł od BT i dlatego u mnie pięknie działa a u Ciebie nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czemu po prostu nie zrobić Autoscan , tylko się licytować i domyślać co kto ma i gdzie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na modułach 3c8035730B wszystko działa

 

2013-02-17-194.jpg

Edytowane przez romeo9999

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, tyle że nie ten telefon stanowi problem!:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam u siebie telefon Samsung Galaxy S3, RNS510, i moduł:

 

Address 77: Telephone Labels: 3C0-035-730.lbl

Part No SW: 5N0 035 730 B HW: 5N0 035 730 B

Component: J412 8502

Revision: 00015000 Serial number: 0000B7A103227

Coding: 0020155

Shop #: WSC 05314 000 00000

 

Wszystko pracuje dobrze. Łączy się poprzez bezpośredni dostęp do SIM, sms na FIS'ie książka też bezproblemowo. Ale nie mam opcji wysyłania sms. Można to jakoś zakodować ? W wątku piszę iż odpowiedź jest w dziale nawigacja ale przeszukałem chyba wszystko i nie znalazłem odpowiedzi na to. Więc może ktoś podpowiedzieć ? I jeszcze mam pytanie do czego jest w menu na FIS'ie GPRS ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem ten moduł nie obsługuje SMS na RNS'ie, ja mam 5N0035730 C i też nie mam SMS'ów na RNS'ie.

A tak przy okazji zapytam czy twój moduł sczytał ci książkę z galaxy SIII, bo mój z galaxy S+ nie skopiował mi książki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności