Skocz do zawartości
Gość Butik

Fabryczny zestaw głośnomówiący Premium i telefony

Rekomendowane odpowiedzi

Tak u mnie bezproblemowo skopiowały się kontakty. Mam też klawiaturę wysuwaną i moge kontakty albo z FIS'a manetki lub klawiatura albo z RNS. Działa to u mnie bezproblemowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak u mnie też jest ful zestaw i wszystko działa, tylko nie sczytał mi kontaktów z S+, ale to i tak go oszukałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie a jak z wiązką do przycisku serwisowego? Ile taka wiązka kompletna do BT pod RNS kosztuje lub powinna kosztować i ew gdzie polecacie kupić?

 

P.S.: Jak z obsługą przycisków serwisowych i ich zaprogramowaniem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Montowalem u siebie w weekend kupowalem tutaj:

 

http://allegro.pl/kabel-okablowanie-bluetooh-vw-7p6035730-5n0035730-i3064075297.html

 

mozesz tez kupic kompletny kit z mikrofonem i antena GSM okolo 250zl, poszukaj na stronie tej samej firmy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy ktos sie orientuje jak to wyglada z Iphonem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z uwagi na fakt iż jestem obecnie w fazie zakładania zestawu BT w swoim aucie natknąłem sie na problem mnogości różnych modułów, jest dużo informacji na ich temat nie zawsze spójnych i jasnych. W swoich poszukiwaniach natknąłem sie na ciekawe zestawienie ktore jak sadze pozwoli łatwiej sie rozeznać czym moduły róznia sie od siebie i jaki jest najbardziej odpowiedni dla konkretnego modelu auta, pozwolilem sobie je "spolszczyc", sadze ze pozwoli to zaoszczedzic czas dla tych ktorzy stana przed podobnym problemem.

1_1K8.JPG

2_1Z0_3C0.JPG

3_3C8_5K0.JPG

4_5N0_5P0.JPG

5_7E_7P_7L.JPG

Legenda.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też to widziałem gdzieś ale z tego co wynika to ja mam model 5N0 035 730 B to został zamieniony w młodszej produkcji na 5N0 035 730 C. Ale czy mogę u siebie założyć wszystko mający 5N0 035 730 D ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz biale zegary wiec jak najbardziej mozesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze mam kilka pytań:

W rozpisce twojej niema w ogóle tabelki "DUN" oraz "WPAN". Skąd wiedzieć jaka wersja modułu obsługuje powyższe protokoły ??

Gdzieś czytałem że do RNS510 działają tylko moduły 5N0. Jest to prawda czy fałsz ?

 

Chyba najnowszy moduł jaki został wyprodukowany to jest 3c8 035 730 c będzie u mnie działał. Czy za pomocą tego modułu będzie "internet w aucie". Tak się dopytuję bo za bardzo nie jestem zadowolony z aktualnych funkcji modułu bluetooth które mam w aucie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3c8 035 730 c będzie u mnie działał

tak

 

 

Czy za pomocą tego modułu będzie "internet w aucie"

zadałeś sobie pytanie jak z modułu BT można mieć net w aucie? gdzie ten net ma być? w RNS? chcesz www przeglądać podczas jazdy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

więc zamówiłem sobie 3c8 035 730 C. W ciągu tygodnia powinien być więc będę kombinował.

 

Z tym "internet w aucie" sam właśnie nie wiem na jakiej zasadzie miało by to działaś. No ale skoro protokoły DUN oraz WPAN istnieją no to w jakikolwiek sposób powinno to być rozwiązane. Nie chodzi mi o www w aucie ale w telefonie. Teraz bardzo denerwującą dla mnie sprawą jest fakt podłączenia pod bluetooth z poziomu karty sim i gdy potrzebuje do internetu na chwilę to muszę rozłączać bluetooth. Kiedyś czytałem (tylko nie wiem czy w Volkswagenie) ale w audi na pewno były montowane Access Point'y WIFI. I to by było dla mnie rozwiązaniem idealnym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak przyjedzie

zamówiłem sobie 3c8 035 730 C

to podłączysz telefon po HFP i będziesz miał neta w komórce mimo połączenia BT z modułem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tutaj nasuwa się jeszcze jedno bardzo ważne pytanie. Po co w menu jest pozycja GPRS ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I tutaj nasuwa się jeszcze jedno bardzo ważne pytanie. Po co w menu jest pozycja GPRS ??

chyba po to ze z tego modułu premium masz wyjscie na USB i podłacza się pod to komputer i PC-t widzi ten moduł jako modem GSM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wydaje mi się aby właśnie w taki sposób to działało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Też to widziałem gdzieś ale z tego co wynika to ja mam model 5N0 035 730 B to został zamieniony w młodszej produkcji na 5N0 035 730 C. Ale czy mogę u siebie założyć wszystko mający 5N0 035 730 D ?

 

A powiedz mi kolego czego Ci brakuje w module "B" jaki masz, oprocz internetu o ktorym piszesz? Pytam bo jestem zainteresowany wlasnie typem "B".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To będę miał na sprzedaż mój 5N0 035 730 B. Bardzo dobrze działa na nim ks telefoniczna, listy połączeń zarówno na fis jak i na rns510. Ma możliwość odczytywania SMS na fis, wybierania numerów z RNS' FIS'a albo klawiatury. Niema możliwości pisania sms. Poza tym wszystko gra. Wymieniam głównie na walkę z internetem oraz na możliwość pisania SMS.

 

Aha i typ B jest chyba ostatnim modułem który współgra z białymi jak i czerwonymi zegarami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wersja C jest przejsciowa i pasuje do czerwonych i bialych, odezwe sie na priv w sprawie modulu jesli bede zainteresowany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam panowie mam mały problem zakupiłem passata 2012 ma zestaw Bluetooth dokładnie taki sam jak na filmie z linka

,a mój problem jest taki zebym chciał usunac stare telefony które były wczesniej zarejestrowane samochód pochodzi z niemiec wiec to sa niemieckie tel .Szukałem wszedzie i niewidze nigdzie opcji usun ,prosze o instrukcje jak to mam zrobic tych urzytkowników co maja taki zestaw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest oczywiście taka opcja w menu telefon na wyświetlaczu, teraz ci dokładnie nie powiem bo akurat moduł mam w naprawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności