Skocz do zawartości
Gość droozd

Światła do jazdy dziennej

Rekomendowane odpowiedzi

Czy prezentujecie w którymś temacie efekt po montażu danego modelu DRL na swoim 3BG?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie każdy prezentuje takie rzeczy w swoim temacie. Ja mam drl ale nie w fl tylko w zwyklej b5 np.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okay, logiczne. Ale ja np chciałbym zebrać te wszystkie możliwości modelowe i montażowe zebrać w jednym temacie w którym wyłącznie będzie prezentacja kupionego modelu oraz jak się dany element sprawdza. Posty typu Model, Zdjęcie zestawu, zdjęcie po zamontowaniu, opinia na temat działania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to trzeba szukać i prosić userow o zdjęcia i opinie i stworzyć taki temat jak administracja pozwoli ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest gdzieś taki temat tu na forum, co pokazują usery foto z zamontowanymi DRL.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
co powiedzie o firmie http://nssc.pl/drl-lights.php ?

 

porownać jakością można do Philips - Samsung?

 

Mam tej firmy lampki (model 808HP widze że już ne robią) i świecą już 3 lata bez żadnej awarii. Jestem zadowolony i polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 523HP. Poza parowaniem w środku są zajefajne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 510, w słoneczny dzień elegancko widać samochód z daleka, nic nie paruje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brakuje takiego tematu na forum aby każdy opisał jaki model posiada i wrzucił zdjęcia po montażu, jestem przed wyborem takich świateł a jak Google wyszukuje w grafice za wiele tego nie ma zresztą jak jest to nie wiadomo jaki to model...

Mnie interesuje ten model Nssc drl 523hp jednak najważniejsze aby po montażu efekt końcowy był jak najlepszy aby wyglądało bardzo nowocześnie i estetycznie tylko w przypadku tych drl z montażem może być chyba problem i trzeba rzezbic a to może popsuć efekt....widział ktoś paska na takich ledach bądź jakieś foto...

Edytowane przez pavvlo1988

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co ja wiem to najlepszym rozwiązaniem do B5 jest model 501 od naszej forumowiczki Izia

Idealnie podchodzi w kratownicę i spoko świeci za stosunkowo małe $

 

Pozdro to all

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wujek google ma sporo zdjęć. Wystarczy wpisać "Passat 523hp" i wejść w grafikę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też szukam czegoś do mojego Passata, mam wersję z halogenami, czy te 523hp/501hp na pewno wejdą w kratkę nad halogenem? Za ile można je dorwać i czy jest jakiś problem z samodzielnym montażem?

 

Sent from my Z3 Compact

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyciagnij wlacznik i zagnij we wtyku pin TFL wtedy swiatla mijania zgasna a jesli chcesz zeby tez i postojowe nie swiecily po odpaleniu auto to dodatkowo zagnij pin opisany jako B.

Wszystko bedziesz widziec po odlaczeniu wtyku :)

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

Witam, mam Passata w wersji skandynawskiej i sam robilem podlaczenie pod DRL

Kupilem ledy NSCC 523 HP i zamontowalem w kratkach i ledy swieca po zaplonie.

http://www.fotosik.pl/zdjecie/142c5f111ff890c2

20160410_230451.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy moduł do jazdy dziennej na "długich" z możliwością regulacji można podłączyć do Xenonów ? Mam xenony a słyszałem, że nie bardzo sie da...ma ktoś info w tym temacie...dajcie rady i wskazówki ewentualnie inne rozwiązania, najlepiej dołączając fotki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W bixenonie masz podłączoną przesłonę pod zasilanie żarówki H7 z drogowych...

Jeśli podłączysz moduł, to będzie opuszczona przesłona-to wszystko.

 

Osobnym tematem jest to, że takie światła do jazdy dziennej nie są zgodne z przepisami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam zwykły xenon, nie bixenon ale nie wiem czy to ma znaczenie..

Na załączonym foto ramka niebieska to xenon, ramka zielona to kierunkowskaz, ramka czerwona to światła tzw.długie i właśnie do nich niby podpina się moduł do jazdy dziennej, np. takie z regulacją świecenia między 30 a 70 % nominalnego świecenia. Ma ktoś takie cudo w xenonach ? Ile kosztowało ? I jak działa...

Xenon.jpg

ps. Ktoś zorientowany może się wypowiedzieć czy to zgodne z przepisami etc..

Edytowane przez KĘTman
Dopisanie treści

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ktoś zorientowany może się wypowiedzieć czy to zgodne z przepisami etc..

Nie zgodne, bo reflektor nie posiada do tego stosownej homologacji. :ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam zwykły xenon, nie bixenon ale nie wiem czy to ma znaczenie..

Na załączonym foto ramka niebieska to xenon, ramka zielona to kierunkowskaz, ramka czerwona to światła tzw.długie i właśnie do nich niby podpina się moduł do jazdy dziennej, np. takie z regulacją świecenia między 30 a 70 % nominalnego świecenia. Ma ktoś takie cudo w xenonach ? Ile kosztowało ? I jak działa...

[ATTACH=CONFIG]149493[/ATTACH]

ps. Ktoś zorientowany może się wypowiedzieć czy to zgodne z przepisami etc..

 

Nie jest zgodne i wręcz nieprzyjemne gdy ktoś z naprzeciwka coś takiego ma, a tak poza tym to lampa ze zdjęcia to bi-xenon. w b5fl był tylko bi-xenon. drogowe są realizowane jednocześnie przez lampę halogenową oraz opuszczenie przesłony w xenonie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie jest zgodne i wręcz nieprzyjemne gdy ktoś z naprzeciwka coś takiego ma, a tak poza tym to lampa ze zdjęcia to bi-xenon. w b5fl był tylko bi-xenon. drogowe są realizowane jednocześnie przez lampę halogenową oraz opuszczenie przesłony w xenonie.

 

Oj, porażające są moje braki wiedzy... Lampa halogenowa jest rozumiem w czerwonej ramce na foto wyżej?

 

Jakie światła dzienne proponujesz do tego co na foto niżej ?

drl.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności