Skocz do zawartości
2,8synchro

Przygoda z proba kradziezy passata - w Kolobrzegu!

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Arnet

Heya!

 

Wspolczuje szkody, gdyz znam ten bol.

Nam w Kolobrzegu buchneli paska spod bloku w nocy, na osiedlu Ogrody.

Echh..

Ciekawe co to za chuje byli... moze nastepnym razem trafia na jakiegos furiata, to im troszke przetrzepie skore, bo w resocjalizacje za kratkami nie wierze, a tym bardziej w skutecznosc policji w poszukiwaniu skradzionych autek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja proponuje naklejke w stylu GPS Monitoring czy coś takiego, złodzieja odstraszy ze go namierzysz przez GPS, a sa juz takie gadzety

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja proponuje naklejke w stylu GPS Monitoring czy coś takiego, złodzieja odstraszy ze go namierzysz przez GPS, a sa juz takie gadzety

 

to brzmi nawet sensownie. tylko trzebaby tekaie nalepki profesjonalnie wykonac i no i najlepiej dyskretnie bo jak zlodzieje zobacza tutaj je na forum to pewnie beda miali swiadomosc ze ta konkretna nalepka to tylko i wylacznie nalepka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

słyszałem ze niektórzy też zostawiają czapkę policyjną (lub jakąś podobną) na siedzeniu kierowcy... różne są praktyki, ja mam dobre zabezpieczenie i naklejki na szybach POJAZD ZABEZPIECZONY i jest :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja nie lubie oklejonych aut... i tak juz zrobilem wyjatek dla wlepy :) Nie ma zabezpieczenia na te menty niestety, co z tego, ze mam teraz rozne domowe i niekonwencjonalne pierdolki i zabezpieczenia jak przyjdzie taka szmata i wybije szybe - po polamaniu zamkow wraz wygieciem drzwi (a i tak mu sie nie uda), rozwali stacyjke i stwierdzi ze nic z tego i pojdzie w cholere.... Najlepsze zabezpieczenie to garaz zamkniety na sto zamkow lub parking strzezony albo niech kradna a ubezpieczalnie niech wyplacaja 100% sumy ubezpieczenia ;) -ale i tak nie zwroci mi to miesiaca poszukiwan i idealnego stanu mojej ukochanej bryki

 

Wylapac wszystkich i od razu kara smierci!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja proponuje naklejke w stylu GPS Monitoring czy coś takiego

 

Tja, a złodziej na to :ok: Tylko przyjdzie z dodatkowym sprzętem, zakłuci sygnał, poszuka nadajnika i tyle w temacie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może przyciemnij szyby i naklej "Uwaga zły pies" :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
słyszałem ze niektórzy też zostawiają czapkę policyjną (lub jakąś podobną) na siedzeniu kierowcy...

Jasne, trafi Ci się furiat z kryminalną przeszłością i ze zwykłej złości przejedzie Ci po lakierze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Żenujące są takie odgrażania

 

eee tam - mi sie włacza program "zero tolerancji" - kiedyś puściliśmy sie z jakimś typem - też przypadkowym przechodniem, za złodziejaszkiem torebki - babcia krzyknęła i to był odruch. dorwaliśmy go w bocznej uliczce i później trzeba go było zbierać z ziemi :) żadnych wyrzutów sumienia nie mam.

 

a jakbym zobaczył gościa w swoim "trzmielu" to bym mu chyba krtań wygryzł ;) tylko....hm..... tak teraz myślę..... jakoś dalej żeby mi kurzu na oponach nie pobrudził :D:D

 

a co do alarmów - ze względu na różnej masci zagłuszacze, czytniki i inne badziewia najlepsze są rzeczy mechaniczne - nie znajdziesz nie uruchomisz, koniec i kropka - jedyny problem to tylko miejsce i sposób - ale tu już wam nie pomogę niestety ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności