Skocz do zawartości
bimbol

Pełny opis kontrolek wyświetlających się na liczniku w 3B!!

Rekomendowane odpowiedzi

aaa szacun ziomy :ups: kontrolka świec żarowych się pali. Tylko jak robiłem fotkę to ona gaśnie szybciej niż inne ( po około 1 sec). Przed chwilką wyszedłem i sprawdziłem. Jest uff :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość piotrekkosz

ABS + EBD czy EBS wystrępuje w passacie 1.6 z 1997 roku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość daromen21

a czy ktos. moze wie co oznacza 1na tym wyswietlacu na ktorym wyswietlaja sie komunikaty ??mam pasata b5fl tdi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a czy ktos. moze wie co oznacza 1na tym wyswietlacu na ktorym wyswietlaja sie komunikaty ??mam pasata b5fl tdi

 

 

chodzi ci pewnie o że tak sie wyrażę komputer pierwszy (1) i komputer drugi (2) te cyferki sa małe, umieszczone w rogu wyświetlacza.

 

Przełącza się pomiędzy 1 a 2 przyciskiem RESET (krótkie naciśnięcie)

 

więcej na forum (wyszukiwarka)

 

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość AlienK

W moim Pasku po przekrecniu kluczyka zapala się szereg kontrolek po kilku sekundach część gaśnie zapalone pozostają te od akmulatora co wydaje się normalne i jeszcze jedna pozycja 23 z instrukcji obsługi (Storung im Abgassystem) gdy odpale samochód wszystkie gasną. Moje pytanie brzmi czy to normalne że ta kontrolka świeci się cały czas od przekręcenia kluczyka do odpalenia samochodu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hezek
Z powyższego tekstu wnioskuję, że w tej wersji nie było sygnalizacji o nie zapiętych pasach, czy o otwartych drzwiach

 

ja mam mały fis kontrolka od drzwi jest na polu nad fisem a o pasach to już fis brzęczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co jeśli mi po kilku minutach jazdy( tylko jak przejade kilka kilometrów ) pojawia sie Lampka o wytartych okładzinach Klocków chamulcowych pika trzy krotnie i gaśnie , reszte trasy jest git i nie ma problemu . Ale nie zawsze tak mam . O co tu biega ?????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A co jeśli mi po kilku minutach jazdy( tylko jak przejade kilka kilometrów ) pojawia sie Lampka o wytartych okładzinach Klocków chamulcowych pika trzy krotnie i gaśnie , reszte trasy jest git i nie ma problemu . Ale nie zawsze tak mam . O co tu biega ?????

 

 

sprawdź instalację przy klockach/wtyczki, pewnie gdzieś coś źle łączy (czujniki masz tylko przy przednich kołach)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
sprawdź instalację przy klockach/wtyczki, pewnie gdzieś coś źle łączy (czujniki masz tylko przy przednich kołach)
Dzięki tak zrobie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miałem to samo. zapalam samochód wszystko ok po kilku kilometrach (i kilku dziurach) pisk i kontrolka. kable przy klockach sprawdzałem z pięć razy i wszystko jest ok. później złączyłem na krótko, to samo. problem jest gdzieś w przewodzie który idzie w jednym "oplocie" z przewodem od abs-u, jak na razie wyłączyłem kontrolkę za pomocą Vaga bo już miałem dość tych pisków. wiem że to rozwiązanie na jakiś czas, ale te piski do białej gorączki mnie doprowadzały.

pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam pytanie.

Panowie ja mam passata z 2000 roku, ale jeszcze 3B.

Z powyższego tekstu wnioskuję, że w tej wersji nie było sygnalizacji o nie zapiętych pasach, czy o otwartych drzwiach - choć nie jestem tegio pewien.

No właśnie czy faktycznie w tych rocznikach nie ma takich kontrolek?

A może są, ale nie aktywowane?

A jak się da, to rozumiem, że wagiem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie aktywowane?

o pasach na bank jest. Przyjrzyj się licznikowi z bliska to ją zobaczysz.

jak ją aktywować, poszukaj było juz o tym.

pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam @LL

A ja mam taką kontrolkę w swoim passacie B5 (3B) pierwsza rejestracja '99.

Normalnie nie zapala mi się ona dopiero odpaliłem ja do zdjęcia VAG-iem.

8ce5243fd38a7781.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszego postu nie chce się przeczytać ?

19. KONTROLKA OTWORZENIA DRZWI LUB TYLNEJ KLAPY BAGAŻNIKA

Wskaźnik informuje, jeśli któreś z drzwi lub tylna klapa nie są zamknięte całkowicie(do 2 blokady).

W samochodach z nawigacją zamiast w/w kontrolki przedstawione są na FIS'ie wszystkie otwarte drzwi wraz z maską, lub tylną klapą.

Lampka świeci również, gdy nie włączamy zapłonu. Powinna zgasnąć po ok.15s-po zamknięciu samochodu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Majcin ja wiem co oznacza ta kontrolka ale czemu nie świeci mi się i nie funkcjonuje tak jak to przytoczyłeś ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Majcin ja wiem co oznacza ta kontrolka ale czemu nie świeci mi się i nie funkcjonuje tak jak to przytoczyłeś ??

nie masz tego w module :) ( może )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie znam się na tym, więc dla tego moje pytanie - co oznacza, że nie ma tego w module - u mnie też się nie świeci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie znam się na tym, więc dla tego moje pytanie - co oznacza, że nie ma tego w module - u mnie też się nie świeci

 

że masz ubogi moduł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szklana rozmowny to Ty zabardzo nie jesteś, a skoro mam cienki moduł czy da się coś zrobić aby kontrolka sygnalizowała otwarte drzwi czy już nic sie nie da zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wg mnie nie, to nie są czasy poldona cz 126p gdzie wystarczyło trochę kabelków, taśmy izolacyjnej i było ok

ale dokładniej to musisz zasięgnąć rady prawdziwego szpeca od VAG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności