Skocz do zawartości
wilczak

Jakie głośniki do Passata B5

Rekomendowane odpowiedzi

Nie miałem z tym kontaktu. Ale wygląda na jakiś zamiennik wątpliwej jakości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wygląda na jakiś zamiennik wątpliwej jakości.

 

Też tak mi się wydaje, ale czytając wszystkie posty zauważyłem, że w momencie uszkodzenia oryginalnych głośników i próby podmiany ich na cokolwiek aby grało, ale nie gorzej, to każdy twierdzi, iż nic nie zagra bez wzmacniacza, wygłuszenia drzwi itd. Dlatego po co płacić 200 zł za coś co Waszym zdaniem nie zagra jak można dać 80 zł. Tylko nie wiem czy dobrze to zrozumiałem, zarazem szanuje Wasze zdanie gdyż część osób widac zna się na tym o czym mówi, tylko moze za bardzo poważnie podchodzi do tematu :super brzmienie itp. a jak widac nie każdemu na tym zalezy i liczy sie z tym ze nie bedzie extra. Zależy raczej na tym skoro grało coś do tej pory to teraz ma już nic nie grać bo nie stac mnie na zestaw za minimum kilka stówek? Chyba nie o to chodzi, a pytam tak jak wszyscy gdyz nie widzi mi sie pakowac zbednie kasy w coś czego używać się chce tak samo jak do tej pory. Część się pewnie spyta o co mi w koncu chodzi i czego szukam a ja pytam tak samo jak w co piątym poście : co można włożyć by grało podobnie jak dotąd za jak najmniejszą kasę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ma tylko coś tam grać, to kup fabryczne używane. Seryjne głośniki w B5 są dobre.

 

P.S Strasznie długi post.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może sie troszkę rozpisałem. Juz nie będę męczył tematu który nie ma sensu.

Jak ma tylko coś tam grać, to kup fabryczne używane.

Tak i liczyc dni do ich końca bo mają zaledwie 15 lat. Za tydzień kłopot ten sam i tu dopiero kasa zaoszczędzona. Spoko juz mi nie musicie odpisywać. Widze podejście do tematu : jak chcesz budować dom to jak Cie nie stac na zamek, to albo zostań bez chaty albo kup sobie namiot. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt ci nie karze wydawać grubej kasy. Jak chcesz je kupić to kup. Nie będę ci zabraniał. Ale bardzo miło byłoby z twojej strony, jak byś się wypowiedział na temat tych głośników po montażu. Jak grają w porównaniu do serii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo że każdy lubi jak trochę stuka ładnie w aucie, ale jesli musiałbym inwestowac we wzmacniacz i wyciszyc drzwi to na obecną chwile i niewiadomą przyszłość nie moge sobie na to pozwolić (inne priorytety). Wiem że mogą nie byc warte nawet tych 80 zł, jednak spróbuje je zamontować i oczywiście wydam im rzetelna ocene. Na 100 % napiszę swoje odczucie. Miłego "Łikendu".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Chciałbym zmienić przednie głośniki, z poprzedniego samochodu pozostał mi zestaw JBL GTO 6507, mam pytanie czy lepiej dać w przód ten zestaw czy zostawić oryginalne przednie głośniki wysokotonowe dokupić woofery signat h16 i czy w takiej konfiguracji zastosować można by zwrotnice z zestawu JBL (zwrotnice z zestawu 508C), wszystko będzie grało pod samym odtwarzaczem Pioneer.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam Bang & Olufsen są na prawdę super

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A że kosztują krocie to już inna bajka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Jestem świeżo po włożeniu tych głośników.Powiem tak, pod moim starym radiem pioneer deh-334r nie widzę kompletnie żadnej różnicy pomiędzy serią, a tymi głośnikami. Czyli jeśli ktoś potrzebuje tylko by coś grało jak najbardziej polecam. Podkreślam nie będą grały lepiej niż seria!!!

Edytowane przez radek82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie jest zły - a czym chcesz go zasilić??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie jestem nowy na formuj i mam kłopot co kupić do B5 mam radio JVC KD-R451, i teraz chciał bym do tego jakieś 4 głosiki na przód, i tył. Nie jestem tam jakiś audiofilem zależy mi na tym, że by to jakoś względnie grało po pod oryginalnymi głośnikami wszystko pierdzi i trzeszczy zastanawiam się tez nad wygłuszeniem drzwi, bo na pewno da to spory efekt. Co do głośników, to rozważam.

 

1 JBL CS762.

2 ALPinę SXE-1725S.

3 POWERBASS S652 WOOFERY + TWEETERY ZESTAW + RAM-20,450.

4 HERTZ DCX 165,3

 

które będą najlepsze albo proszę o radę jakie kupić kwota na parę to max 150zł dziękuje z góry za odpowiedź.

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

Witam serdecznie jestem nowy na forum i mam kłopot co kupić do B5 mam radio JVC KD-R451, i teraz chciał bym do tego jakieś 4 głosiki na przód, i tył. Nie jestem tam jakiś audiofilem zależy mi na tym, że by to jakoś względnie grało po pod oryginalnymi głośnikami wszystko pierdzi i trzeszczy zastanawiam się tez nad wygłuszeniem drzwi, bo na pewno da to spory efekt. Co do głośników, to rozważam.

 

1 JBL CS762.

2 ALPinę SXE-1725S.

3 POWERBASS S652 WOOFERY + TWEETERY ZESTAW + RAM-20,450.

4 HERTZ DCX 165,3

 

które będą najlepsze albo proszę o radę jakie kupić kwota na parę to max 150zł dziękuje z góry za odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za 150/para to raczej ciężko. Jak juz to może w uzywkach szukać. Dobry zestaw dwudrożny to wydatek przynajmniej 250-300zł/para.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeżeli szukasz głośników za 150/para to polecam troszeczkę dopłacić i zastanowić się nad głośnikami Powerbass S-6C. System odspearowany, jak odpowiednio wygłuszysz drzwi to masz w miarę poprawne audio za cenę ok. 600 pln (zestaw przod+tył wliczając w to cenę wygłuszenia drzwi).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam excursion-sx-6c mam grają super :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Małe pytanko panowie. Seria nie wystarcza, umówiłem się na montaż morel maximo 6.2... Będą zasilane takim wzmakiem: http://www.ground-zero-audio.com/en/products/amplifiers_/gzia-2130hpx.html

 

Da radę? Miał ktoś z nimi styczność?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam te głośniki od paru miesięcy.

Zasilane z sony xm6020, wypuszczone przed tapicerkę w wygłuszonych drzwiach... po przesiadce z serii na taka konfigutację to jak dla mnie mega róznica w jakości dzwięku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie też będą wygłuszone, będą dystanse ale raczej przed tapicerkę nie będę wypuszczał :) Chciałem zaczerpnąć opinii, bo monter CA zachwalał bardzo ten zestaw, co było trochę podejrzliwe ;) 2 czerwca dam znać o moich odczuciach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

obowiązkowo pochwal się efektami;)

A jeśli to nie tajemnica to ile kosztuje taka przyjemność u fachowca? wygłuszanie, montaż i inne z tym związane zabiegi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności