Skocz do zawartości
Gość dembol

Felgi aluminiowe do B6

Rekomendowane odpowiedzi

I będzie miał używane felgi (no moze w miare przyzwoite) i używane opony, które nie wiadomo ile polatają, bo swoje już na polskich drogach przeszły.

Może lepiej jakieś BBSy i do tego komplet nowych opon, ale to wyjdzie niestety w okolicach 4000 tys

 

a Ty Tomku jakie masz opony??? czy masz nowe???

czy moze uzywane miesiac, czy moze troszke dluzej??

jak by nie patrzec (nawet jesli kupiles nowe) to teraz masz uzywane (po polskich drogach) wiec w mysll tego co piszesz to powinienes kupic nowe gumy. i felgi.

 

a tak na powaznie to przeciez slepcem nie jest i moze ocenic czy bieznika jest 3 mm czy tez 7 lub nawet nieraz sie trafiaja uzywane opony co maja 8 mm bieznika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LINK

Oryginalne Interlagosy 18' - targować się i brać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
LINK

Oryginalne Interlagosy 18' - targować się i brać ;)

 

Ciekawa propozycja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ciekawa propozycja.

 

tym bardziej ze gosc prosi o telefon czyli chce sprzedac poza allegro aby im haraczu nie płacić wiec da sie też potargować !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a Ty Tomku jakie masz opony??? czy masz nowe???

Ale wiem czy i w jakie dziury wpadlem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisał bullet77 Zobacz post

a Ty Tomku jakie masz opony??? czy masz nowe???

Ale wiem czy i w jakie dziury wpadlem

 

rozumiem ze ty wpadasz w malutkie dziurki a inni ktorzy chca sprzedac felgi to w potezne dziurska.

Polski standard- co moje to najlepsze co czyjes to gorsze:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

osobiście nie wyobrażam sobie kupowania używek. Czy to opon, czy innych części eksploatacyjnych. Ale to moje osobiste zdanie, bo nie trafiają mi się idealne gumy, które ktoś wyrzucił tylko dlatego, że mu się po jednym sezonie bieżnik nie spodobał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przestrzegam przed Falkenami. Szumią niemiłosiernie ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak...dzisiaj założyłem Interlagosy z gumami Pierlli P zero 235/40......i po pierwszej przejażdzce chyba żałuję tego zakupu...oczywiscie jak stoi, auto wygląda rewelacyjnie ale kiedy jedzie po polskich drogach to mina żednie....sztywno...głośno i jakoś tak auto myszkuje-poprostu czuję się niepewnie. Może to kwestia przyzwyczajenia do nowych gum..może....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo guma szeroka, nie lepiej bylo 225/40-45.+ glosno bo bieznik bieznikowi nie rowny ale i szerokosc ma to do siebie..

 

a wczesniej na jakich smigales??

Edytowane przez vwgtiusa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W 17 i 18 ori guma to właśnie 235...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok niech tak bedzie zgadzam sie, a moze warto zalozyc wezsza i zobaczyc efekt i nie chodzi mi tu o poprawianie fabryki, tylko wlasnego komfortu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam,

mam pytanie odnosnie sprezyn do passata, co nie jest do konca zgodne z tematem watku ale jest nastepstwem zmiany felg na chicago 18 235/40/18 z 16 na zawieszeniu od higlina, i jakos tak wysoko wyszło wiec zastanawiam sie nad wymiana sprezyn na te od sportlina lub znalazłem alternatywe w postaci jakis niemieckich sprezyn gdzie efekt to 3.5cm w dol, co byscie doradzili i jaka jest katalagowa roznica miedzy standardowym zawieszzenim a tym z sportlina jesli ktos sie orientuje, z gory dziekuje za pomoc,

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co do głośności kupiłeś nowe czy używki P zero ? Jeżeli używki to być może są wyząbkowane ? Przejedz ręką po oponie pod włos to się okaże. Jeśli jest wyząbkowana wrażenia dźwiękowe są takie jakby łożyska były do wymiany :D

 

@johnyb65 czasem trzeba szukajki użyć...

http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=62928&page=6

Edytowane przez spider86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jaka jest katalagowa roznica miedzy standardowym zawieszzenim a tym z sportlina

 

Sportline siedzi 15 mm niżej.

Same ori sprężyny (nowe) to koszt 1.000 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pikopiko kiedys sledzilem watek tych sprezyn. Jak juz na biezaco sprawdzales to moze masz nr czesci do tych sprezyn? bo te nr czesci ktore byly podawane w ktorym z tematow jakos nie do konca byly wg mnie ok, ludzie patrzyli po tych kolorowych kropkach ktore sa ze sportline'a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
bo te nr czesci ktore byly podawane w ktorym z tematow jakos nie do konca byly wg mnie ok, ludzie patrzyli po tych kolorowych kropkach ktore sa ze sportline'a.

Czytaj uważnie ten wątek: http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=62928&highlight=spr%EA%BFyny

Wszystko zależy od wersji auta jakie masz. Udało mi się dogrzebać do mojej wersji Passata. A podobno w etce numerów sprężyn do Passatów B6 jest multum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy może ktoś napisać co to za felgi http://moto.allegro.pl/oryginal-vw-passat-golf-vi-touran-5x112-7j16-et-45-i1516328338.html i do jakiego auta były montowane? Czy to oryginalne felgi VW?

 

 

Przy okazji jak jest ktoś chętny mam 5 sztuk Chicago 18' razem z oponami Pirelli P Zero Rosso 235x40 oryginał 100%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To felgi od passata zwanego B7...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności